Hosté se poměli. A to ještě favorit zaváhal v Nemošicích. Mikulovický nováček si schoval munici na závěr zápasu.

NEMOŠICE – ROSICE 2:1
Hostující mužstvo mělo sice opticky hru pod kontrolou, ale v 9. minutě našel skulinku v jeho obraně Linha. Rosice sice tlačily dál, ale příležitosti si vypracovaly Nemošice. Jenže vedení nenavýšily a ve 27. minutě inkasovaly, když špatně ubránily standardní situaci. V 69. minutě po ztrátě Rosic ve středu Vítek přesprintoval svého strážce předložil míč Linhovi. Ten hlavičkoval do tyče a poté málem protrhl síť vítězným gólem.
Fakta – branky: 9. a 69. Linha – 27. Paukovič. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 1:4. Diváků: 8O. Poločas: 1:1. Nemošice: Dufek – Hofman, Vaculík, Koblížek, Kreml (46. Šimek), Mareček, Večeřa (90. Matěna), Polanecký, Granec, Vítek, Linha. Rosice: Nahálka – Lejsek (46. Červenka), Pozdník, Prokůpek, Pešek, Jan Růžička (80. Rousek), Paukovič (46. Voleský), Jiří Růžička, Hovorka, Bartoš (75. Vratišovský), Rogovik.

ROVEŇ – OSTŘEŠANY 0:1

V prvním poločase měli více ze hry hráči Ostřešan. Ten druhý se hrál pod taktovkou domácích, kteří z jeho zkraje dvakrát trefili tyč. Rozhodnutí přišlo v 69. minutě. Zblokovaná střela se odrazila zpět k L. Moravcovi, který již neměl problém skórovat do odkryté klece. V 82. minutě neuznal rozhodčí kvůli ofsajdu gól Ostřešan a v 90. minutě neposoudil stažení Mikuláše ve vápně jako penaltové.
Fakta – branka: 69. Moravec. Rozhodčí: Klíma. ŽK: 0:3. Diváků: 120. Poločas: 0:0. Roveň: Baláš – Král, Shejbal, T. Krpata, Zeman – Mikuláš, Šándor, Kaplan, Bártl – Kašpar, Pekárek. Střídali: Melc, Mládek, Brňák. Ostřešany: Jahelka – Havelka, Sekyrka, Paštyka, Hošek – Tejnecký, Hodás, Pulpán, Dufek – Drbohlav, Moravec. Střídali: Pechmann, Dont, Kasal)

ÚJEZD – DAŠICE 0:4
Jasná záležitost pro hosty, který zaslouženě ovládl duel na pěkném pažitu. Domácí gólman Hývl navíc za stavu 0:2 lapil za penaltu.
Fakta – branky: 17. Morávek, 22. O. Vajer, 39. J. Englich, 53. Šibal. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 1:1. Diváků: 40. Poločas: 0:3. Újezd: Hývl – Marek (51. Rambousek), Nejman, Jiří Petříček, J. Rozsévač, Huňáček (82. Kopáč), Jakub Petříček, Vohralík, Rusín, Kmoníček, Černý, (86. Jandák). Dašice: Černohubý – Hora, L. Vajer, Cabicar, O. Šmejda, J. Vajer, Hynek, Šibal (82. Křížek), Morávek, O. Vajer, J. Englich (61. Kučera).

DŘÍTEČ – MIKULOVICE 2:4

Domácí dostal do dvoubrankového vedení kapitán Vrážel. Jako rozhodující pro další vývoj se ukázala kontaktní branka P. Vencla v samotném závěru první půle. Poslední čtvrthodinu pak opanoval nováček.
Fakta – branky: 20. a 35. Vrážel – 44. a 89. P. Vencl, 76. T. Karlík, 86. J. Vencl. Rozhodčí: Oulický. ŽK: 2:1. Diváků: 60. Poločas: 2:1. Dříteč: Frinta – Závorka, Drahokoupil, Pluhař, Bednář, Klofanda, Vrážel, Zollman, Pečinka, Kušnír, Voříšek. Střídali: Musil, Derner. Mikulovice: Sušil – Rychtařík, Novotný, T. Karlík, Bříza, Svoboda, Křivka, Valský,
Stefanov, P. Vencl, J. Vencl. Střídali: Soukup, M. Karlík.

BOHDANEČ – PŘELOUČ B 5:1
Na konci první čtvrthodiny musel předčasně do kabin Kosek a favorit si lebedil.
Fakta – branky: 28. a 63. Musil, 2. Kvapil, 76. Rössler, 85. Peleška – 23. Hataš. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (14. Kosek). Diváků: 60. Poločas: 2:1. Lázně Bohdaneč: Jezdinský – Rössler, Virt, Kvapil, Klement, Kalinin, Flekr, Baldrych, Žurek, Zackl, Musil. Střídali: Uhlíř, Peleška, Fistr. Přelouč B: Konvalina – Dušek, Hataš, Chaloupský, Klouda, Martin Beránek, Kosek, Minařík, Školník, Volejník, O. Bendžik. Střídali: Pokorný, Havlas, Linhart, Štainer, Milan Beránek.
Hráno po dřívější uzávěrce z technických důvodů: Moravany B – Opatovice, Přelovice – Chvojenec.