OKRESNÍ PŘEBOR

Chvojenec – Křičeň 2:1
Domácí se lídra nezalekli. Nejdříve zahodili tři tutovky, pak orazítkovali tyč. Ve 35. minutě si ale už našli cestu do sítě. Krátce po pauze vedení navýšili a nezarmoutilo je ani snížení.
Fakta – branky: 35. a 52. Pokorný – 76. Hackenberg. Rozhodčí: Bém. ŽK: 2:3. Diváků: 80. Poločas: 1:0. Chvojenec: Blažek – Kirchner, Centner, Moravec, Richter, Skutil, T. Velinský, L. Zbudil, Burkovič (71. Dominik Nechvíle), Pokorný, F. Klouček. Křičeň: Štěpánek – Tomášek, Půlpán (64. Z. Zeman), Hackenberg, Malý, Vácha, Vanžura, A. Zeman (87. Tichý), Biath, Urbanec, Kučera.

Libišany – Torpedo 3:2
Libišanští funkcionáři nenahlásili fakta. Čerpáno z webu IS FAČR.
Fakta – branky: 2. Hron, 10. Svatoň, 28. Kuric – 31. Berger, 49. Poláček. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 1:1. Diváků: 80. Poločas: 3:1. Libišany: Zasadil – Kučera, Zeman, Vích, Klimt – Lenomar, Horyna, Hron, Šimon – Kuric, Svatoň. Střídali: Kováč, Fišer. Torpedo Pardubice: Klinecký – Vrbata, Večeřa, Lukeš, Filipek – Kmoníček, Roman, Berger, Mzyk – Koreček, Poláček. Střídali: Štěpán, Mareš.

Nemošice – Újezd 3:2
Újezd nevypadal jako poslední celek tabulky. Po prvním poločase dokonce vedl. Jenže po přestávce domácí přepnuli na vyšší obrátky a třemi góly v řadě rozcupovali jeho plány.
Fakta – branky: 49. Vítek, 75. Vinš, 80. Koblížek z pen. – 13. Jak. Petříček, 89. Chlumecký. Rozhodčí: Nývlt. ŽK: 1:3. Diváků: 70. Poločas: 0:1. Nemošice: Dufek – Kostka, Vaculík, Javůrek, Němec, Vinš, Koblížek, Pavlíček, Zelenka, Vítek, Linha. Újezd: Hývl – Chlumecký, Ji. Petříček, Firbas, Miláček, Huňáček, Doležal, Rozsévač, Jak. Petříček, Rambousek, Šebek (68. Špitálský).

Opatovice – Moravany B 2:2
V první půli byli hosté lepší, ale paradoxně se ujali vedení domácí. Po přestávce se Opatovičtí výrazně zvedli a deset minut před koncem se vrátili do plusu. jenže poslední slovo měl Bakeš.
Fakta – branky: 16. Lexman, 81. Hanovec – 54. a 83. Bakeš. Rozhodčí: Bém. ŽK: 1:3. Diváků: 30. Poločas: 1:0. Opatovice nad Labem: Hampl – Křovák, Jičínský, Hladík, Forbelský – Voda, Víša, R. Jánoš, M. Pech – J. Richter, Lexman. Střídal: Hanovec. Moravany B: M. Branda – Janatka, Krušina, Kubík, Novotný – Sokol, Kříž, Bakeš, Kaplan – Mikan, Kaluža. Střídal: Blajda.

Sezemice – Dříteč 0:3
Fakta – branky: 6. Michňák, 12. Kušnír, 40. Hausner. Rozhodčí: J. Rambousek. ŽK: 3:5. ČK: 1:0 (16. Brychta). Diváků: 80. Poločas: 0:3. Sezemice: Holeček – Borovec, Blažek, Brychta, Tláskal, Langr, Kavka, Valenta, Knaute, Ehl, Krátký. Střídal: T. Kašpar. Dříteč: Frinta – Viselka, Vrážel, Klofanda, Pluhař – Hausner, Zollman, Musil, Pečinka – Kušnír, Michňák. Střídali: Voříšek, Horáček.

Přelovice – Přelouč B 4:1
Vyrovnané utkání zahájili lépe hosté. Jenže domácí stačili ještě do konce poločasu otočit vývoj skóre a v závěrečných minutách přidali definitivní pojistku.

Fakta – branky: 27. a 39. T. Staněk, 12. Kloboučník, 88. R. Šimák – 7. Klouda. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:2. Diváků: 100. Poločas: 3:1. Přelovice: Poříz – O. Šimák, Hajn, R. Šimák, Šprinc – Kloboučník (68. Dušek), Řehák, Novotný, Blažek – T. Staněk (77. Malý), L. Hladík (71. Šmarda). Přelouč B: Marek – Slavík (46. Kmoníček), Heřmánek, Martin Beránek, Školník (46. Musil) – Novák, Pokorný (46. Rokyta), Volejník, Milan Beránek – Hataš (56. Dlask), Klouda.

Ostřešany – Dašice 4:2
V první pětačtyřicetiminutovce byly Ostřešany jednoznačně dominantnější. Zazářil střelecky disponovaný Lukáš Moravec, když tři branky mu připravil kolega v útoku Vojíř. Po přestávce domácí přestali hrát a Dašice v závěru upravily výsledek do lepší podoby.

Fakta – branky: 8., 11., 33. a 40. L. Moravec – 80. O. Vajer, 90. Hora. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 0:3. Diváků: 90. Poločas: 4:0. Ostřešany: Pechmann – Havlíček, Paštyka, Vilím, Krejčok – Hošek, M. Moravec, Hodás, Dufek – L. Moravec, Vojíř. Střídali: Ledvinka, Mrázek, Sekyrka. Dašice: Černohubý – Šprta, Cabicar, Hora, Hegar – J. Vajer, Šafář, J. Šibal, Vinař – Novák – J. Englich, O. Vajer. Střídal: Krajíček.

VILÉM III. TŘ. HOLICKO
Mikulovice – Opatovice B 6:0 (3:0). Branky: Kříž a Štěpán po 2, Stefanov, Vencl.
Dražkovice – Starý Mateřov B 3:3 (0:0). Branky: Sychra, Voříšek, Souček – Skalický pen, Vašíček, Macek.
Litětiny – Býšť 2:2 (0:0). Branky: Kremlička 2 - Kaplan, M. Krátký.
Mnětice – Pardubičky B 3:0 (0:0). Branky: Tláskal, Neugebauer, Jirout.
Jaroslav – Roveň 2:2 (0:0). Branky: Sodomka 2 – Vach, Mencl.
Ostřetín – Vysoké Chvojno 1:4 (1:3). Branky: Hlava – Michalec 2, Brouček, P. Horák.

GRANÁT III. TŘ. PŘELOUČ
Řečany B – Rybitví 1:3 (0:1). Branky: Grande – Šáravec, Levai, Válek.
Valy – Selmice 2:7 (0:2). Branky: Hačko z pen., Havlas – Radil 3, J. Pelant, Bahník, Smolík, Hochman.
Lány n. D. – Semín 3:6 (2:4). Branky: Pilař, Vohradník, Kovařík – Hanuš 3, Fábera, J. Pokorný, T. Vokál.
Rohoznice – R. Bělá B 3:0 (2:0). Branky: Buchta 2, Skoupý.
St. Čívice – Chvaletice 2:0 (0:0). Branky: Málek 2. Lipoltice – Bukovka 0:0.

HAINZ IV. TŘ. HOLICKO
Srch B – Dašice B 7:1 (5:0). Branky: Novotný 2, Mládek, Erban, Maivald, Skuček, Briance – Křížek. Paramo Pardubice – Dříteč B 3:1 (3:0). Branky: vlastní, Karvánek, Dušek – Mužík. Popkovice – Veliny 1:4 (1:3). Branky: Matulík z pen. – Metelka 3, Kuchta. Chvojenec B – Horní Ředice B odloženo pro nezpůsobilý terén na 26.10. v 15.30 hod.

HAINZ IV. TŘ. PŘELOUČ
Kojice – Tetov 3:1 (1:0). Branky: Vančura pen., Bukovič, Brunclík – Němec. Přelovice B – Zdechovice 0:1 (0:1). Branka: Mazal. Choltice B – Jankovice 0:0. Staré Ždánice – Újezd B 8:2 (4:1). Branky: Petr Lakatos 4, Pleskot 2, Půlpán, Bartoš – Rusín, O. Rozsévač. (zz)

1. Tetov 10  6 1 3 27:14⋌19
2. Dolany   9  6 0 3 21:12⋌18
3. Kojice 10  6 0 4 22:16⋌18
4. Přelovice B 10  4 3 3 18:15⋌15
5. Choltice B   9  4 3 2 19:13⋌13
6. Staré Ždánice 10  3 2 5 24:30⋌11
7. Újezd B 10  3 2 5 26:30⋌11
8. Jankovice 10  3 2 5 11:24⋌11