OKRESNÍ PŘEBOR
Křičeň – Libišany 4:4
Parádní podívaná. Útoky válcovaly obrany. Obrat střídal obrat. Favorit nakonec stačil vyrovnat.
Fakta – branky: 3. a 19. Koki, 55. Vácha, 75. Urbanec – 11. Horyna, 13. Machala, 36. Svatoň, 78. Kuric. Rozhodčí: Oulický. ŽK: 1:2. Diváků: 110. Poločas: 2:3. Křičeň: Tichý – Hanzl, Hackenberg, Půlpán, Malý – Vácha, Urbanec, Vanžura, Koki (73. Zeman) – Biath, Kučera. Libišany: Šimon – Kučera, Šmeral, Balog (46. Kováč), Vích – Mareš, Horyna, Klimt, Machala (69. Fišar) – Svatoň, Kuric.

Újezd – Přelovice 3:2
Hosté byli sice fotbalovější, ovšem Újezd jim dal lekci z bojovnosti. Domácím zachránil tři body mág Hývl.
Fakta – branky: 22 Dvořáček z penalty, 68. Jakub Petříček, 89. J. Rozsévač – 55. Bidlo, 85. Pracz. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:2. Diváků: 50. Poločas: 1:0. Újezd: Mindek – M. Rozsévač, Rusín, Rambousek – Huňáček, Jiří Petříček, Jakub Petříček, J. Rozsévač – Dvořáček, Sobotka. Střídali: Špitálský, Černý, Moravec. Přelovice: D. Šmarda – R. Šimák, Khun, Hajn, Šprinc – Bidlo, Řehák, Novotný, Blažek – T. Staněk, L. Staněk. Střídali: Malý, L: Hladík, O. Šimák, Pracz.

Dašice – Sezemice 2:7
Domácí si prohráli zápas v prvním poločase. Po celé utkání vyráběli kiksy, které soupeř s přehledem trestal.
Fakta – branky: 51. a 71. O. Vajer – 9., 50. a 52. z penalty Kavka, 22. Tláskal, 25. Ehl, 63. Lába, 81. Knaute. Rozhodčí: Hamerník. ŽK: 2:0. Diváků: 40. Poločas: 0:3. Dašice: Černohubý – L. Vajer, Cabicar, Hora, Hegar – J. Šibal, Šafář, Vinař, Krajíček – O. Vajer, Šafařík. Střídal: Šprta. Sezemice: Schmeiser – Hrdý, Blažek, Smutek, Borovec – T. Holeček, Knaute, Kavka, Tláskal – Lába, Ehl. Střídali: Řehák, Valenta.

Moravany B – Chvojenec 0:2
V první půli hráli domácí nepřesně. Trochu paradoxně Chvojenec střílel branky, až když se rezerva zlepšila.
Fakta – branky: 52. Dominik Nechvíle, 65. T. Velinský. Rozhodčí: Klusák. ŽK: 1:0. Diváků: 50. Poločas: 0:0. Moravany B: M. Branda – Blajda (84. Klička), J. Branda, Sokol, Horák (78. Kosina) – Hermann, Hynek (83. Křičenský), Kaluža (78. Fibikar), Bakeš (46. Kříž), Kulhánek – Budínský (73. Mikan). Chvojenec: Blažek – J. Pavlíček, Richter, Centner, Moravec – Klouček, T. Velinský, Pokorný, Černý (84. Daniel Nechvíle.) – Dominik Nechvíle (89. Píša), Skutil.

Dříteč – Torpedo 8:0
První poločas přinesl vyrovnanou hru s klíčovým momentem. Hostům se zranil Mzyk a do druhé půle nastoupili o deseti. A toho domácí jaksepatří využili.
Fakta – branky: 67., 85. a 88. Michňák, 65., 68. a 86. Fidler, 37. Kušnír, 64. Hausner. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 0:2. Diváků: 60. Poločas: 1:0. Dříteč: Zakopal – Bednář, Pleskot, Klofanda, Horáček, Musil,Vrážel, Michňák, Voříšek, Kušnír, Fidler. Střídali: Hausner, Pečinka. Torpedo: Klinecký – Vrbata, Lukeš, Koreček, Filípek, Kmoníček, Roman, Mareš, Píšťalka, Mzyk, Poláček. Střídal: Hanousek.

Nemošice – Opatovice 2:5
První poločas sice skončil 2:2, ovšem domácí čtyřikrát trefili tyč a ještě zahodili moře šancí. A to se jim po přestávce vymstilo.
Fakta – branky: 4. a 35. M. Vítek – 33. a 83. Víša, 45. J. Richter, 47. Lexman z penalty, 68. M. Pech. Rozhodčí: Rambousek. ŽK: 1:1. Diváků: 80. Poločas: 2:2. Nemošice: Lazar – Hofman, Vaculík, Javůrek, Nevřala, Zelenka, Němec, Libánský, Granec, Vítek, Linha. Střídali: Řezníček, Turachok. Opatovice: Hampl – Jánoš, Jičínský, Viselka, Nový, Krsek, Perůžek, Lexman, Víša, M. Pech, J. Richter. Střídali: Voda, R. Richter, Mokrejš.

Přelouč B – Ostřešany 2:1
Dvacet minut měli více ze hry domácí, což také vyjádřili brankově. Potom se Ostřešany probudily, ale zmohly se jen na jeden gól.
Fakta – branky: 6. Milan Beránek, 19. Kmoníček – 26. L. Moravec. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 3:2. Diváků: 70. Poločas: 2:1. Přelouč B: Marek – Martin Beránek, Kačírek, Ulrych, Kmoníček – Váša, Pokorný, Machačný, Miláček – Volejník, Milan Beránek. Střídali: Školník, Minařík. Ostřešany: Holeček – Sekyrka, Paštyka, Hájek, J. Havlíček ml. – Kasal, M. Moravec, Hošek, Fiala – L. Moravec, T. Holeček. Střídal: Pokorný.

14. Dašice 22  5 2 15 41:74⋌17

Krajské finále fotbalového McDonald's Cupu na hřišti Pod Vinicí v Pardubicích.
McDonald’s Cup: Ovládli finále a uvidí Rosického

VILÉM III. TŘÍDA HOLICKO
Vysoké Chvojno – Roveň 0:5 (0:1). Branky: Absolon 2, T. Krpata, Žatecký, Machatý.
Pardubičky B – Mikulovice 2:6 (0:5), Pařízek, Mareček – Plesinger 4, Křivka, Svoboda.
Starý Mateřov B – Opatovice n. L. B 1:1 (1:1), Hlaváček – Křovák.
Býšť – Ostřetín 0:2 (0:1), Vančura, Hlava.
Mnětice – Jaroslav 5:3 (2:0), Neugebauer 3, Jirout 2 – M. Trunec, St. Trunec, Houžvíček.
Litětiny – Dražkovice 3:4 (0:1), Komárek 2, Ihnát – Komárek 2, Voříšek, Stehno.

GRANÁT III. TŘ. PŘELOUČSKO
Semín – Rohoznice 2:2 (1:1), Hanuš, Pokorný – Spěvák, Křenek.
Bukovka – Řečany nad Labem B 1:0 (0:0), Rež.
Lány na Důlku – Valy 1:1 (0:0), Bárta – Trojáček.
Rohovládova Bělá B – Chvaletice 10:0 (3:0), Boháček 3, Tomič 2, Tamchyna, Remeš, M. Ryba, Jindra, Fr. Ryba.
Selmice – Rybitví 2:4 (1:1), Hochman, Bahník z pen. – Válek 4.
Lipoltice – Staré Čívice 2:4 (1:3), Vopálka, Hladík – Michal Ptáček 3, Málek.

HAINZ IV. TŘÍDA HOLICKO
Horní Ředice B – Dašice B 6:3 (3:1), Braun 3, Drábek 2, Skutil – Kučera 3.
Nemošice B – Popkovice 5:3 (3:2), Matěna 2, Zelenka, Jukl z pen., Ťopek – P. Zvolenský, Manych, Matulík.
Dříteč B – Veliny 1:4 (0:1), Houška – Trojan 3, Kuchta.
Chvojenec B – Paramo Pardubice 3:0 (3:0), Půlpán 2, J. Píša.

HAINZ IV. TŘ. PŘELOUČSKO
Kojice – Zdechovice 4:0 (0:0), Svoboda 2, Král, vlastní.
Tetov – Dolany 1:0 (1:0), Novotný.
Újezd B – Přelovice B 3:3 (1:1), O. Rozsévač 2, Havlíček z pen. – Hladík, Šprojcar, Starý.
Choltice B – Staré Ždánice 8:1 (5:0), Cvejn 4, Peml, Hutla, Novotný, Kadlec – Petr Lakatos.

1. Tetov 20 13 2 5 66:25⋌41
2. Přelovice B 21 12 5 4 55:31⋌41
3. Kojice 21 12 3 6 46:29⋌39
4. Choltice B 21 10 6 5 50:34⋌36
5. Jankovice 20  8 5 7 30:38⋌29
6. Dolany 20  8 1 11  33:36⋌25
7. Staré Ždánice 21  7 3 11  42:61⋌24
8. Újezd B 20  4 5 11  41:60⋌17