OKRESNÍ PŘEBOR
Dašice – Přelouč B 1:2
Sparta se na posvícení před domácími fanoušky nepředvedla. Po nedůrazu a hloupých chybách prohrávala po dvanácti minutách 0:2. Vzápětí ji „zařízl“ svou nedisciplinovaností Hegar. V deseti se podařilo domácím snížit. Šanci na vyrovnání jim zmařila zahozená penalta. Druhý poločas, byl nervózní a bojovný z obou stran. Moc fotbalové krásy ale nepřinesl.

Fakta – branky: 38. O. Vajer – 8. Hruška, 12. Vančura z penalty. Rozhodčí: Vašek. ŽK: 0:1. ČK: 1:0 (13. Hegar). Diváků: 50. Poločas: 1:2. Dašice: Černohubý – L. Vajer (68. Zamastil ), Hora, Kašpar, Cabicar (77. Šafařík) – Vinař, Šafář (82. M. Krajíček), J. Šprta , Hegar, J. Šibal – O. Vajer. Přelouč B: Marek – Vinarčík, Vančura, Hruška, Ulrych – Volejník, J. Slavík, Heřmánek, Jan Kmoníček – Minařík, Jakub Kmoníček.

Chvojenec – Přelovice 2:0
Domácí byli aktivnější, nicméně chyběla jim přesná muška. Přelovice hrozily především z protiútoků. Ve 41. minutě po ruce hostujícího obránce proměnil s přehledem penaltu Moravec. Do druhého poločasu domácí vstoupili ospale, soupeři se však nepodařilo skórovat. Šance hostů na bodový zisk uťal Pokorný, když po pohledné kombinaci s Kloučkem zakončil povedenou akci. V závěru utkání si Chvojenec výsledek pohlídal.

Fakta – branky: 41. Moravec z penalty, 52. Pokorný. Rozhodčí: Málek. ŽK: 2:3. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Chvojenec: Pavlíček – Moravec, Pitra, Centner, Kirchner (78. Daniel Nechvíle) – Burkovič, Pokorný, Richter, Skutil (27. Dominik Nechvíle Dominik, 65. J. Píša) – Štěpánek (54. Zbudil), F. Klouček. Přelovice: Poříz – O. Šimák, Hajn, Šprinc, R. Šimák – Blažek (78. Vrzal), Novotný, Dušek, Řehák – Staněk (46. Kysilka), Šprync (46. Šmarda).

Torpedo – Moravany B 6:1
První poločas nabídl vynikající fotbal. Vyrovnaný průběh utkání se po rychlých dvou brankách domácích po změně stran změnil v jednostrannou záležitost. Utkání dochytávali netradiční gólmani. V bráně hostů nastoupil obránce Blajda. Domácí svatyni strážil od 35. minuty P. Kaciaň, který musel mezi tři tyče místo zraněného Klineckého. Navíc Moravany dohrávali o deseti, když trenér Kaluža musel odjet na zápas prvního týmu.

Fakta – branky: 38. a 48. Koreček, 53. a 75. Poláček, 18. J. Kaciaň, 76. Pašťalka – 26. Švadlenka. Rozhodčí: Petr. ŽK: 1:4. Diváků: 60. Poločas: 2:1. Torpedo Pardubice: Klinecký (35. Koreček) – Vrbata, P. Kaciaň, Lukeš, Michal Večeřa – Kmošek, J. Kaciaň, Pašťalka, Roman – Poláček, Mzyk. Moravany B: Blajda – Sokol, Kaluža, Kubík, Chmelař – Hájek, Kopták, Kulhánek, Fibikar – Švadlenka, Mikan.

Sezemice – Újezd 1:1
Vyrovnaný zápas, také skončil remízou. Více šancí měli domácí, ovšem museli dohánět ztrátu. V 56. minutě po trestném kopu otevřel skóre Sobotka. O sedm minut později trefil skákající míč parádně Knaute.

Fakta – branky: 63. Knaute – 56. Sobotka. Rozhodčí: Rázek. ŽK: 3:2. Diváků: 100. Poločas: 0:0. Sezemice: Trnka – Kříž, Blažek, Brychta, Lába – Plecháč (83. Borovec), Kavka (19. Valenta), Knaute, Fous – Ehl, Kmetík. Újezd: Hývl – Černý, Jiří Petříček, Chlumecký, Rambousek – Huňáček, Jakub Petříček, Balog, Mindek – Sobotka, Rusín.

Křičeň – Dříteč 2:2
Domácí se ujali vedení ve 13. minutě, kdy si vzal míč na vlastní půli Biath a prošel s ním až do zakončení. Skóre otočil nádhernými střelami do šibenice Michňák. Posledním střelcem zápasu byl opět Biath a jeho tradiční zakončení – po blafáku do prázdné.

Fakta – branky: 13. a 55. Biath – 44. a 51. Michňák. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:4. Diváků: 80. Poločas: 1:1. Křičeň: Štěpánek – Hanzl, Hackenberg, Půlpán, Malý – Vácha, Urbanec, Vanžura, Tomášek (64.Koki) – Kučera, Biath. Dříteč: Frinta – Pečinka, Bednář, Zollman, Horáček – Voříšek, Klofanda (74.Picka), Pluhař, Michňák – Kušnír, Závorka.

Ostřešany – Opatovice 5:3
V prvním poločase pokračovalo v Ostřešanech tradiční posvícení. Domácí zasypali opatovickou bránu kanonádou a čtyři projektily skončily v síti. Brankový účet otevřel střelou z voleje L. Moravec. Pak domácího kanonýra předčil kolega z útoku Vojíř, který zaznamenal čistí hattrick. Po přestávce domácí trefovali jen gólmana nebo hráče před sebou. A tak Opatovice vycítily šanci a dvojnásobně snížily. Vítr z plachet jim ale vzal znovu L. Moravec.

Fakta – branky: 19., 29. a 44. Vojíř, 8. a 88. L. Moravec – 75. a 90. Krsek, 79. R. Jánoš. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 1:0.. Diváků: 110. Poločas: 0:0. Ostřešany: Dufek – Vilím, Paštyka, Sekyrka, Havlíček – Kasal, Mrázek, Drbohlav, M. Moravec – L. Moravec, Vojíř. Střídali: Ledvinka, Pechmann, Havelka. Opatovice nad Labem: Hampl – R. Jánoš, Jičínský, Forbelský, Lexman – Krsek, Pech, Křovák, Nový – Hanovec, Víša. Střídali: Mencl, Blažek.

Libišany – Nemošice odloženo
Utkání se odehraje až 18. listopadu ve 13 hodin.

14. Opatovice n. L. 4  0 0 4  5:13⋌0

Nižší okresní soutěže: Mikulovice zatížily litětinské konto tuctem branek!

VILÉM III. TŘ. HOLICKO
Roveň – Býšť 6:1 (4:0). Branky: Absolon a Žatecký po 2, Machatý, Pekárek – Cink. Opatovice B – Pardubičky B 1:2 (0:0). Branky: Mencl – Luptovský, Brus. Mikulovice – Litětiny 12:2 (4:0). Branky: Kříž 5, P. Vencl a T. Karlík 2, Valský, Stefanov, J. Vencl – Pospíšil, Pěkný. Starý Mateřov B – Vysoké Chvojno 2:0 (1:0). Branky: 25. a 70. Vašíček. Jaroslav – Dražkovice 2:0 (1:0). Branky: Sodomka 2. Ostřetín – Mnětice 4:2 (1:2). Branky: Hlava 2, J. Vančura, Horák – Neugebauer 2.

GRANÁT III. TŘ. PŘELOUČ
Chvaletice – Semín 3:1 (1:0). Branky: Molnár 2, Moravec – Fábera z pen. Bukovka – Rybitví 2:3 (1:1). Branky: Branský 2 – Jarmar, Klečka, Válek. Řečany B – Lány na Důlku 0:5 (0:1). Branky: Vohradník 3, Vašíček, Dudáš. Staré Čívice – Valy 4:2 (1:0). Branky: Málek 3 (jedna z pen), Štěpánek – Chleboun, Trojáček z pen. Rohoznice – Lipoltice 2:0 (0:0). Branky: Ryšavý, Dvořák. Selmice – Rohovládova Bělá B 5:1 (4:0). Branky: J. Pelant 2, F. Pelant, Strnad, Hochman – Jindra.

HAINZ IV. TŘ. HOLICKO
Veliny – Horní Ředice B 5:0 (0:0). Branky: Železný a Kuchta po 2, Trojan. Popkovice – Srch B 0:2 (0:1). Branky: Hocque, Erban. Dašice B – Chvojenec B 6:2 (2:1). Branky: Kučera 5, Polák – J. Píša, Blažek. Paramo Pardubice – Nemošice B 0:0.

HAINZ IV. TŘ. PŘELOUČ.
Újezd B – Tetov 1:3 (1:0). Branky: O. Rozsévač – Příhoda , O. Fofoňka , Chmelař. Zdechovice – Dolany 2:1 (1:0). Branky: Mach, Mazal – Voňka. Staré Ždánice – Kojice 0:2 (0:2). Branky: Bukovec, Vančura. Přelovice B – Jankovice 2:1 (0:0). Branky: Kučera, Pracz – Kubát. (zz)

1. Tetov 4  3 0 1  13:5⋌9
2. Kojice 4  3 0 1 8:4⋌9
3. Dolany 3  2 0 1 3:2⋌6
4. Přelovice B 4  2 0 2 7:7⋌6
5. Újezd B 3  1 1 1 5:5⋌4
6. Staré Ždánice 4  1 1 2 7:9⋌4
7. Choltice B 3  1 0 2 4:4⋌3
8. Jankovice 3  1 0 2 3:5⋌3