Újezd – Křičeň 1:4
Domácí si prožili hrůzostrašný vstup do sezony. Už po devíti minutách prohrávali dvoubrankovým rozdílem. Jejich naděje na případný zvrat ve druhé půli uťal gól do šatny. Po přestávce se Újezd sice zlepšil, ovšem korigoval pouze jednou. Poslední slovo měli znovu hosté.
Fakta – branky: 70. Doležal – 8. a 45. Tomášek , 9. a 75. Biath. Rozhodčí: Rambousek. ŽK: 0:1. Diváků: 50. Poločas: 0:3. Újezd: Hývl – Rusín, M. Strnad, Chlumecký, Rambousek – Huňáček, Jakub Petříček, Jiří Petříček, J. Rozsévač – Vohralík, Balog. Střídali: Doležal, Brokl. Křičeň: Štěpánek – Hanzl, Hackenberg, Vácha, Malý – A. Zeman, Vanžura, Urbanec, Tomášek – Kučera, Biath. Střídali: Pulpán, Z. Zeman, Tichý.

Dříteč – Ostřešany 1:5
Oslabený tým domácích prospal začátky obou poločasů. Jestliže v tom prvním inkasoval jeden gól, tak ve druhém hned dva. Dříteč se prosadila až za stavu 0:4, nicméně Závorkova pumelice z třiceti metrů pohladila divákovu duši.
Fakta – branky: 70. Závorka – 49., 62. a 77. L. Moravec, 2. a 47. Vojíř. Klíma. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Poločas: 0:1. Dříteč: Frinta – Závorka, Vrážel, Pluhař, Viselka, Musil, Bednář, Klofanda, Pečinka, Michňák, Zollman. Střídali: Vrška, Zezulka. Ostřešany: Dufek – Kasal, Paštyka, Hašek, Havelka, Drbohlav, Hodás, M. Moravec, Mrázek, Vojíř, L. Moravec. Střídali: Vilím, Havlíček, Pechmann, Sekyrka, Hrubeš.

Nemošice – Dašice 4:2
První šance zůstaly nevyužity, až ve 29. minutě se šikovně prosadil Vinš. Hosté však rychle vyrovnali. Na výhru Nemošice zadělaly dvěma poměrně slepenými góly. A to chytrou střelou a trestným kopem. Ještě jednou skóroval O. Vajer, ovšem poslední slovo měl nejlepší střelec loňského ročníku Tomáš Linha.
Fakta – branky: 61. a 90. (+2) Linha, 29. Vinš, 66. Nevřala – 32. a 70. O. Vajer. Rozhodčí: Syrůček. ŽK: 0:1. Diváků: 60. Poločas: 1:1. Nemošice: Šváb – Koblížek, Vaculík (69. Večeřa), Vítek, Němec, Nevřala, Vinš, Pavlíček, Javůrek, Zelenka, Linha. Dašice: Černohubý – L. Vajer (31. Kašpar), Cabicar, Šibal, Šmejda, Vajer J., Hora, Šprta, Novák, Hynek (75. Špaček), Vajer O.

Chvojenec – Libišany 2:4
Fakta – branky: 13. Vilím, 45. Štěpánek – 34. a 75. Svatoň, 29. Horyna, 32. Machala. Rozhodčí: Kostka. ŽK: 3:1. Diváků: 60. Poločas: 2:3. Chvojenec: Blažek – Skutil, Kašpar, Moravec, Burkovič, F. Klouček, Centner, Richter, Vilím, Štěpánek, Pokorný, D. Nechvíle. Střídal: P. Nechvíle. Libišany: Zasadil – Kučera, Zeman, Karela, Vích – Šmeral, Horyna, Machala, Lenomar – Kuric, Svatoň. Střídali: Kováč, Fišer.

Opatovice – Torpedo 0:2
První poločas ovládli zkušenější hosté. Pomohl jim k tomu také rychlý gól. Po přestávce měli mírnou převahu domácí, ale vážnější šanci si nevytvořili. Navíc druhá branka v jejich síti jim na klidu nepřidala.
Fakta – branky: 5. Kmoníček, 53. Koreček. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (78. Lukeš). Diváků: 100. Poločas: 0:1. Opatovice nad Labem: Hampl – Hladík, R. Jánoš, Jičínský, Nový – Forbelský, Lexman, Krsek, Křovák – J. Richter, Pech. Střídali: Perůžek, Blažek, Víša. Torpedo Pardubice: P. Kaciaň – Roman, Michal Večeřa, Lukeš, Vrbata – Kmoníček, Pašťálka, J. Kaciaň, Filipek – Koreček, Poláček.

Sezemice – Přelovice 0:1
Posvícení přilákalo dvě stovky diváků. Domácí byli dvacet minut lepší, ovšem ani jednu ze tří gólovek nedali. A přišla přelovická facka. Po centru se vytvořila ve vápně skrumáž, míč se vykulil k Blažkovi, a ten otevřel skóre. Po přestávce měli více míč na kopačkách sezemičtí, ovšem veškerý prach patrně vystříleli na dopoledních atrakcích.
Fakta – branka: 20. Blažek. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 2:4. Diváků: 200. Poločas: 0:1. Sezemice: Trnka – Kříž, Tláskal, Blažek, Lába – Borovec, Brychta, Kafka (67. Fous), Krátký (78. Langr) – Ehl, Knaute. Přelovice: Šmarda – Dušek, Novotný, Šprinc, Hajn – O. Šimák, Blažek (78. Čapek), Řehák, Staněk (46. Tichý) – Šprync (83. R. Šimák), Malý.

Moravany B – Přelouč B 4:1
Domácí uklidnil vlastňák Martina Beránka, který si srazil do sítě Kulhánkův centr. Před koncem první půle zvýšil Morávek, ale v úvodu druhé tento gól vynuloval“ penaltový exekutor Vinarčík. Rovněž domácí zahrávali „pentli“. A rovněž úspěšně. Tečku za výhrou učinil Švadlenka, kterému střelou do břevna otevřel cestu ke slávě Hynek…
Fakta – branky: 10. vlastní, 41. Morávek, 60. Bakeš z penalty, 83. Švadlenka – 49. Vinarčík z penalty. Rozhodčí: Bém. ŽK: 3:1.. Diváků: 150. Moravany B: M. Branda – Chmelař, J. Lukas, Knotek, Blajda (57. Sokol) – Morávek, Bakeš, Hlaváček (84. Kopták), Kulhánek (65. Hájek) – Hynek, Švadlenka (87. P. Klička). Přelouč B: Konvalina – Slavík, Kmoníček Martin Beránek, Ulrych – Rokyta, Volejník, Štainer, Školník – Vinarčík, Hruška (58. Dlask).

Nižší okresní soutěže: Dražkovice přivítaly opatovickou rezervu do sezony!

VILÉM III. TŘ. HOLICKO
Vysoké Chvojno – Mikulovice 1:1 (0:1). Branky: I. Kocián – Kříž.
Dražkovice – Opatovice B 8:1 (1:0). Branky: Mazánek 3, L. Němec, Štěrba, Souček, Komárek, J. Němec – Novák.
Pardubičky B – Býšť 3:2 (2:2). Branky: Vávra, Kříž, Čásenský z penalty – Cink, Hozák.
Litětiny – Roveň 2:2 (1:0). Branky: Štancel, vlastní – Dušek, J. Kučera.
Mnětice – Starý Mateřov B 2:0 (0:0). Branky: Tláskal, Neugebauer z pen.
Jaroslav – Ostřetín 0:0

GRANÁT III. TŘ. PŘELOUČ
Rohovládova Bělá B – Řečany B 1:5 (1:2). Branky: Vlasák – Wiesner 3, Hrbek, Svoboda.
Valy – Rybitví 4:0 (2:0). Branky: Kutílek, Tamchyna, Záruba, Pleskot.
Lány na Důlku – Chvaletice 3:2 (1:1). Branky: Vohradník 2, Vašíček – Řeháček.
Bukovka – Semín 2:3 (0:1). Branky: A. Branský, Jičínský – Kosina, T. Vokál, Tichý.
Lipoltice – Selmice 4:2 (3:2). Branky: Flégr 2, Vopálka, vlastní – Hochman, Lupínek.
Staré Čívice – Rohoznice 4:1 (2:1). Branky: Kulhánek 2, Málek, Vrtáček – Ryšavý.

HAINZ IV. TŘ. HOLICKO
Horní Ředice B – Chvojenec B 0:0.
Veliny – Popkovice 2:0 (1:0). Branky: Trojan, Železný.
Dašice B – Srch B 1:5 (1:4). Branky: Kučera – Nedvěd 3, Erban, Novotný.
Dříteč B – Paramo Pardubice 5:2 (1:1). Branky: Pluhař 2, Vondrouš, Dávid, Závorka – Dušek, Kunart.

HAINZ IV. TŘ. PŘELOUČ
Jankovice – Choltice B 1:0 (0:0). Branka: Hubička.
Kojice – Tetov 2:3 (1:2). Branky: Pohanka 2 (obě z penalty) – Novotný 2, Rajnet.
Zdechovice – Přelovice B 3:5 (1:4). Branky: Šindelář, Forst, Machač – V. Hladík 2, L. Hladík, M. Hladík, Moravec.
Újezd B – Staré Ždánice 2:2 (0:0). Branky: Hladík 2 – Pavel Lakatos z pen., Petr Lakatos.