Chvojenec – Paramo  9:0

Hosté nastoupili jen v deseti a hned od začátku zahájil Chvojenec útok na jejich branku. Již v osmnácté minutě domácí vedli 3:0, v dalším průběhu šlo jen o výši skóre. Čtyři branky vstřelil Ryšavý.

 Fakta – branky: 10., 18., 77. a 89. Ryšavý, 5., 43. a 50. M. Jedlička, 38. Erber, 58. Nechvíle. Rozhodčí: Havel. ŽK 1:0. Diváků: 60. Poločas: 5:0. Chvojenec: M. Pavlíček – Kirchner (46. Forgo), Zajíc, M. Jedlička (57. Vrbata), Moravec – J. Pavlíček, Nechvíle, Zbudil (46. Burkovič), Chmela – Erber, Ryšavý. Paramo: Mergl – Brambůrek, R. Topič, Čáp, Holčík – Cink, Černý, Kunart, Pejchal – Kubík.

Opatovice – Libišany 1:0

Domácí začali náporem a již ve 3. minutě vstřelili branku, když se z 25 metrů trefil k tyči Práchenský. O chvíli později skončila střela Bartoníčka jen na břevně. Ve druhé půli měli hosté míč častěji na svých kopačkách, ale větší šance měli domácí. Filipek a Práchenský je neproměnili.

 Fakta – branka: 3. Práchenský. Rozhodčí: Rambousek, ČK 0:1 (T. Bidman – po utkání), ŽK 1:0. Diváků: 150. Poločas: 1:0. Opatovice: Guldán – Valenta, Píša, Kuchta, Jičínský – Kváša, Práchenský, Voříšek, Filipek – Novák, P. Bartoníček. Střídali: Kulhánek, Hurta, R. Jánoš. Libišany: Vida – T. Bidman, Voltr, Vích, Rychtera – J. Bidman, Pochobradský, Jozíf, J. Pithart – Kuric, Stejskal.

Dříteč – Pardubičky  1:4

Úvodní branky na obou stranách padly v závěru prvního poločasu. Po změně stran už se prosadili hosté a rozhodli o své zasloužené výhře.

 Fakta – branky: Tesař z penalty – Poláček 2 (1 z penalty), Froš, vlastní (Bednář). Rozhodčí: Tlustý. ŽK 3:1. Diváků: 50. Poločas: 1:1. Dříteč: Farník – Haan, Bednář, Drahokoupil, Kopták – Mužík, Kroupa, Voříšek, Pečinka – Bažant, Tesař. Střídali: Těšitel, Vávra. Pardubičky: Maršíček – Svoboda, Bažant, Brus, Kopp – Froš, Krejčí, Zemek, Zelenda – Poláček, Mrázek. Střídali: Kovář, Tilgner, Navrátil.

Choltice – Újezd 3:1

Úvod se vydařil hostům, kteří se v 9. ujali vedení střelou O. Bendžíka. Při dalších šancích zachránil domácí tým brankář Zářecký a jednou i tyč. Do druhého poločasu nastoupily bojovnější Choltice a třemi góly skóre zápasu otočily.

 Fakta – branky: 60. a 65. J. Horák, 86. Svoboda – 9. O. Bendžík. Rozhodčí: Čermák, ČK 0:1 (90. O. Bendžík), ŽK 2:1. Diváků: 85. Poločas: 0:1. Choltice: Zářecký – Korbel, Šmerda, Bravenec, Horyna – T. Horák, Večerník (20. Peml), Kohoutek, J. Horák – Ondráček, Svoboda. Újezd: Hývl – Firbas, Zima, Jiří Petříček (35. Novák), Rusín – Svoboda, T. Bendžík, Matys, Jakub Petříček – O. Bendžík, Hladík.

FK Pardubice C – Roveň 9:0

Kdo by narazil na takto hráčsky nabouchaný tým, prohrál by. To, že se nehrálo v kraji, odnesla Roveň. Ke cti jí slouží, že hráči zápas nezabalili za žádného stavu a vyvarovali se záludností ve hře.

 Fakta – branky: 30., 40. a 59. Veverka, 16. a 39. J. Uhlíř, 55. a 66. Buriánek, 13. Baldrych, 52. Ryba. Rozhodčí: Franc. Bez karet. Diváků: 30. Poločas: 5:0. FK Pardubice C: Branda – Dvořák, Komárek (59. Putnar), Baldrych, Tměj – Buriánek, Zavřel, Ryba, Beran (55. Kavka) – Veverka, J. Uhlíř (69. Meruňka). Roveň: Baláš – M. Koláček, Mikuláš (52. J. Kaplan), Král, O. Koláček – Pýcha (46. Kašpar), Vach, L. Kaplan, Mládek – Melc (74. Šišán), Machatý.

Řečany – Lipoltice 2:0

Favorizovaní domácí se k výhře doslova protrápili. Na koně je nedostala ani proměněná penalta, proto byli rádi za pojistku Kobery. To hosté si mohou drbat hlavu za čtyři neproměněné tutovky.

 Fakta – branky: 38. Novotný z penalty, 89. Kobera. Rozhodčí: Ziegler. ŽK 2:5. Diváků: 110. Poločas: 1:0. Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Pavel Linhart, Křivka, Kobera – Tichý, M. Moravec, Chára, Novotný – Svatoň, Němec. Střídali: Bahník, Petr a Pavel Moravcovi. Lipoltice: Machač – Formánek, Balán, Oliva, Tamchyna – P. Kotraš, Nedvěd, Vlasák, Hrdý – Plavec, Švejda. Střídal: J. Kotraš.

Sezemice – Zdechovice  2:2

Domácí si sice vytvářeli šance, ovšem hosté byli daleko nebezpečnější. Sezemice měly štěstí, že vždy dokázaly odpovědět na Ročínovu branku.

 Fakta – branky: 34. Blažek, 80. Lába – 13. a 42. Ročín. Rozhodčí: Budínský. ŽK 2:3. Diváků: 70. Poločas: 1:2. Sezemice: Levinský – Süttö, Kumpan, Blažek, Popilka – Lába, T. Kašpar, Kříž, J. Kašpar – Pleva, Štěrovský. Střídali: Z. Plecháček, Pašťalka, Bělohubý. Zdechovice: Cincibus – Forst, Novák, Kostka, Franc – Ročín, Englich, Kolín, Řeháček – Volný, Smolík. Střídali: Rambousek, Rydval.