Osm gólů viděli v Třemošnicích

Pardubicko - Fotbalové výsledky I. B třídy

26.5.2008

Přelouč – Kameničky 2:1
Fakta – branky: 81. a 82. Cichra – 58. Urbánek. Rozhodčí: Zavřel. ŽK: 1:4. ČK: 0:2 (37. Jehlička, 42. Hromádko). Diváků: 110. Poločas: 0:0. Přelouč: Trubač – Tesák, Jezdinský, Novotný, Heřmánek – Zářecký (59. Cichra), Štainer, Kocourek, Ulrych – Koch (88. Kolařík), Slabý (85. Volejník).

Rozhovice – Paramo 1:0
Fakta – branka: 60. Adámek. Rozhodčí: Besta. ŽK: 1:3. ČK: 0:3 (72. Zámečník, 72. T. Novotný, 85. Danihelka). Diváků: 110. Poločas: 0:0. Paramo: Starý – Vašíček, Vacek, Zámečník, Brambůrek – R. Novotný, T. Novotný, Kunart, Šejvl – Danihelka, Troják.

Třemošnice – Mikulovice 4:4
Fakta – branky: 3. a 24. Šebek, 35. Smutný, 42. J. Vančura – 52. J. Vencl, 63. Bondor, 75. Šmejda (pen.), 82. Stefanov. Rozhodčí: Fibiger. ŽK: 3:1. ČK: 1:1 (65. Vojáček – 85. Vyskočil). Diváků: 130. Poločas: 4:0. Mikulovice: Dufek – Bondor, Vyskočil, Karlík, Vyskočil, Handlíř – Leszcuk, P. Vencl, Šmejda, Valský – Stefanov, J. Vencl.

Proseč – Horní Jelení  1:2
Fakta – góly: 31. M. Marek – 25. a 35. Pištora. Sudí: Bartůněk. ŽK: 2:2. Diváků: 180. Jelení: Jozl – Kaplan, Zeman, Tvrdý, Jehlička – Němec, M. Šrajer, Pauker Pištora – Šmidberský (Michálek), Kaňkovský (Dědič).

26.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Vizualizace možné podoby Letního stadionu Pardubice a jeho okolí
5

Vedle Letního stadionu vyroste nový čtyřhvězdičkový hotel

Pardubice čeká ostravská mise. Letos již třetí

Pardubice – Potřetí v roce 2017 vyrazí pardubičtí fotbalisté na Městský stadion v Ostravě. Na jaře zde vybojovali bod v duelu s Baníkem, Vítkovicím potom podlehli 0:1. A právě Vítkovice jsou středečním soupeřem Pardubic v 5. kole Fortuna národní ligy. Utkání v Ostravě má výkop v 18 hodin.

Kráska a zvíře zazpívají v kině

Pardubice – Na programu Pardubického letního kina je dnes fantasy muzikál Kráska a zvíře.

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Hokejisté Pardubic vstřelili pět gólů Zlínu

Zlín, Pardubice – Hokejisté Dynama získali sedmé vítězství během přípravného období. Ve Zlíně Pardubičtí využili dvě přesilové hry, jednou se trefili v oslabení. Další přípravný zápas budou hrát ve čtvrtek doma proti Olomouci (18.00).