Chvojenec – Tesla C 2:0

Domácí bojovnost předčila fotbalovější hosty. V 1. Mert vysunul Luptovského, který však z malého vápna minul. V 5. rozehrál Silbernágl trestňák přesně na Zajícovu nohu – 1:0. Profesorská Tesla zahazovala šanci za šancí a v 86. dostala podruhé za uši, když si na Izákův centr naskočil Moravec – 2:0. Fakta - branky: 5. Zajíc, 86. Moravec. Rozhodčí: Klempíř – Jakoubek, Mzyk. ŽK 1:2. Diváků: 80. Poločas: 1:0. Chvojenec: Roušar – Burkovič, Silbernágl, Kirchner, Centner – Nechvíle (65. Izák), J. Zbudil, Moravec, Zajíc (30. R. Zbudil) – J. Pavlíček (86. Spěšný), Jirout. Tesla C: Hála – Zetek (46. Petrovický), Mert, Doležal, O. Horák – Luptovský, Kruliš, Komárek, Šlégr – Süttö, Betlach.

Staré Čívice – Sezemice 0:3

V první půhodině si větší šance vypracovali domácí. Horáček však měl dvakrát vychýlenou mušku. Ve 30. putoval míč po ose Koubek – R. Plecháček – Vácha a skóre se poprvé změnilo. Vzápětí Mzyk orazítkoval tyč. Těsně před poločasem byl přísně vyloučen Kvasničák a hosté opanovali dění na ploše. V 69. se uvolnil T. Kašpar a jeho následnou přihrávku napálil Vácha do sítě – 0:2. V 83. zahrál precizně trestný kop M. Plecháček a do Sezemic putovaly za tři góly tři body. Fakta - branky: 30. a 69. Vácha, 83. M. Plecháček. Rozhodčí: Sponner – D. Strnad, Ledajaks.. ŽK 2:3. ČK 1:1 (44. Kvasničák – 87. Kříž). Diváků: 50. Poločas: 0:1. Čívice: Jirouš - Moravec (85. Motyčka), Křiklan, Čihák, Kvasničák – Dávid (46. Mzyk), Svoboda, Horáček, Tomiška – Fizek (60. Štěpánek), Suchánek. Sezemice: Levinský - Hrdý, Kříž, Blažek, Popilka – R. Plecháček (73. Zd. Plecháček), M. Plecháček, T. Kašpar, J. Kašpar – Vácha, Koubek (78. Němec).

Opatovice – Újezd 1:1

V 18. střílel zblízka Novák – 1:0. Po pauze hostě potrestali domácí nemohoucnost v koncovce. Po rohu se trefil Doležal. Fakta – branky: 18. Novák – 52. Doležal. Rozhodčí: Čapek – Miloš Čížek, Laksar. ŽK 3:4. Diváků: 70. Půle: 1:0. Opatovice: Dufek – Píša, Šiška, Sehnoutka, Filipek – Novák, Jelínek, Voříšek, Novotný – Menc, Maruščák. Střídali: Vosáhlo, Jičínský. Újezd: Jandák - Vaníček, Zima, Martin Beránek, Milan Beránek – Jiří Petříček, Jakub Petříček, Bendžík, J. Rozsévač – Pavel Mrštík, Doležal. Střídali: Vavřín, Moravec.

Pardubičky – Chvaletice 2:2

V 8. si domácí nevšímali Kosprta, který předložil míč Havrdovi – 0:1. V 58. se odražená střela dostala ke Křížovi, který stylově křížem překonal Brunclíka – 1:1. Vzápětí si F. Krejčí zpracoval míč na hranici vápna a umístěnou střelou dokonal obrat – 2:1. V 81. Kříž z bezprostřední blízkosti střílel vedle a přišel trest. V 88. zachytil Pechův výkop P. Kuch a z 25 metrů propálil Maršíčka – 2:2. Fakta - branky: 58. Kříž, 60. F. Krejčí – 8. Havrda, 88. P. Kuch. Rozhodčí: Hamrník – Chvojka, Kopač. ŽK 1:1. Diváků: 110. Poločas: 0:1. Pardubičky: Maršíček – Svoboda, Knotek, Spěvák (55. Jambora), Pech - Pithart, Zemek, Bažant, Kopp (46. Kudrna) – F. Krejčí, Kříž (82. Ulrich). Chvaletice: Josef Brunclík - Šnýdr (75. J. Kuch), Novotný, Jan Brunclík, Vančura – P. Kuch, Kosprt, Grubr, Havrda – Hrbek, Sajdl.

Horní Jelení – Holice B  4:2

V 11. byl ve vápně sražen Kaňkovský a sám penaltu proměnil – 1:0. Ve 39. Kaňkovský našel na pětce volného Jehličku – 2:0. Po přestávce si oba spolupráci zopakovali, akorát do černého zamířil Kaňkovský – 3:0. V 77. korigoval křížnou střelou Langr. V 80. skočil na hřiště z lavičky Šmidberský a hned prošel s míčem přes půl hřiště až do brány – 4:1. V 89. si Zeman naběhl na kolmici Pařízka a upravil na 4:2. Radost z výhry umocnila zpráva z Pardubiček. Fakta – branky: 11. a 72. Kaňkovský (první z pen.), 39. Jehlička, 80. Šmidberský – 77. Langr, 89. Zeman. Rozhodčí: Blažek – Čech, Sponner. ŽK: 2:5. Diváků: 250. Poločas: 2:0. Jelení: Jozl – Záleský, Rieger, P. Tvrdý, D. Tvrdý – Jehlička (89. J. Kaplan), Starec, Rejnuš, Němec – Pauker (80. Šmidberský), Kaňkovský. Holice: Starý – Valenta, Zeman, čapek (46. Moravec), Chejnovský (70. černý) – Absolon (60. Uhlíř), Pařízek, Vl. Englich, Kopa – Chmela, Langr.

Torpedo – Lipoltice 3:4

Fakta - branky: Hanousek, Kaciáň, Vopršál z penalty – Svatoň 2, Hladík, Novák. Rozhodčí: Čad – Klempíř, Braun. ŽK 1:1, Diváků: 80. Poločas: 1:1. Torpedo: Novák – Karlík, Vopršál, Šimonek, Pavlíček – Bursa, Vrbata, Hanousek, Řehák – Koreček, P. Kaciáň. Lipoltice: Reng (Machač) – Havlas, Ročín, Zima, Tamchyna – J. Doležílek, Polák, Novák, Petik – Hladík, Svatoň. Dále střídali: Kožený, Schreiner.

Dašice – Živanice B 2:0

Fakta - branky: Kabeláč, J. Šmejda. Rozhodčí: Kišš. ŽK 1:0. Diváků: 50. Poločas 1:0. Dašice: Kabeláč – J. Šmejda, P. Šmejda, Čermák, Kašpar – Křížek, Šibal, Morávek, Šafář – Paus, Kabeláč. Střídal: Janák. Živanice B: Skalický - Černík, Mádr, Souček, Šimák – Čapek, Vohralík, Kaderka, Řehák – Trojáček, Taibr. Střídali: Kolín, Khun, Mrštík.