I. A třída

LITOMYŠL – ROHOVLÁDOVA BĚLÁ 1:0
Fakta – branky: 71. Štoudek. Rozhodčí: Lukášek. ŽK – 2:1. Diváků: 50. Poločas: 0:0.
Rohovládova Bělá: Pšenička – Nepivoda, Tamchyna, Sokol (81. Strouhal), Chovanec (78. Žoček), Deutsch (71. Zavřel), Jelínek, Braun, Špidlen, Kotajny, Šlégr.

I. B třída

CEREKVICE – HORNÍ ŘEDICE 1:3
Hosté hráli na brejky a ty jim vycházely. První gól připravil pro Dědiče ideálně Vrátil. Na 0:2 zvyšoval zkušeně opět Dědič a když potom proměnil samostatný nájezd Šolta bylo hotovo. Domácí sice snížili z penalty, ale to bylo tak všechno. Zasloužená výhra Horních Ředic.

Fakta – branky: 64. Lorenc z penalty – 12. a 63. Dědič, 61. Šolta. Rozhodčí: Mrázek. ŽK – 2:1. Diváků: 110. Poločas: 0:1.
Ředice: Schmeiser – Březina, Kopa, Mládek, Kopecký – Vrátil ( 89 Morávek), Skalický, Šolta, Klír – Dědic, Hrubý.

STARÉ HRADIŠTĚ – CHOLTICE 1:0
Před začátkem utkání domácí vzdali hold dlouholetému trenérovi a hráči Jaroslavu Mudrochovi, který působil ve Starém Hradišti neuvěřitelných deset sezon.
Choltice byly v prvním poločase nebezpečnější, ale branku nevstřelil. Za domácí již ve třetí minutě střílel Götz mimo branku. V osmé minutě napálil Oulický trestný kop mimo. V 16. minutě zahrával roh Shejbal a po něm hlavičkoval Sluťák. V 26. minutě pak Skuček vybídl Shejbala, ale střela opět nešla mezi tyče.
Vedoucí gól Hradiště vstřelil ve 30. minutě Shejbal. Po skrumáži a střele Sluťáka se míč dostal ke Shejbalovi, ten se uvolnil a křižnou střelou k pravé tyči zavěsil. Jak se ukázalo, byl to rozhodující moment celého utkání.
Do druhého poločasu nastoupili domácí aktivněji a měli více ze hry. Přišli i šance, ale Shejbal a Sluťák již pozorného gólmana hostí nepřekonali. Za pozornost stojí bomba Shejbala z 25 metrů, kterou brankař s námahou vyrazil na roh.
Za domácí nastoupil poprvé Miroslav Semerád, který režíroval v záloze hru Hradiště a jeho zásluhou také domácí udrželi toto hubené vítězství.

Fakta – branky: 30. Shejbal. Rozhodčí: Kunc. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Staré Hradiště: Češka – Louvar, Šibrava, Skuček, Němec – Sluťák (90. Markl), Oulický, Semerád, Lexman (85. Vondra) – Shejbal, Götz.
Choltice: Zářecký - Kohoutek Jiří, Peml, Jan Kohoutek, Hošek – Korbel, Hudec, Blažek, Urbanec – Chudomel, Hutla (46. Cvejn).