Přípravné zápasy jdou do finiše. O víkendu již roztočí jarní kola krajský přebor a Deník bude u toho.

GENERÁLKA: FK Pardubice B - SK Chrudim 4:3 (3:1). Branky: 35. a 39. Fidra, 42. Jeřábek, 59. Tměj - 13. Svoboda, 71. Hauf, 77. Lištván. Hosté do zápasu vstoupili aktivněji a v první půlhodině měli čtyři slibné příležitosti, z nichž však využili jedinou a to Svobodou. Poslední desetiminutovka první půle patřila po zlepšení hry domácím, když nejprve utěšenou střelou vyrovnal Fidra, ten samý hráč otočil za další čtyři minuty na 2:1, aby ve 42. minutě Jeřábek, dorazil do branky vyraženou střelou brankářem Novotným po pokusu J. Uhlíře. V 59. po ideálním centru Kavky zvýšil už na 4:1 střídající Tměj. V závěru pak hosté po zaváhání domácí obrany snížili Haufem a Lištvánem, ale na vyrovnání již nedosáhli.

ČESKÁ LIGA ML. DOROSTU: FK Pardubice - FC Slovan Liberec 0:3 (0:0). Hosté se střelecky prosadili až po přestávce. Sestava: Marek - Hron, Benda, Mandutz ( 65. Lipavský ), Eisner - Šourek, Svoboda ( 60. Pešek ), Fusek, Shejbal - Vančura (55. Fousek)), Klouda (70. Kubík). PŘÁTELSKY: TJ Paramo Pardubice - Staré Hradiště 0:3 (0:2). Branky: Hýsek, Kouba, Tesner. Sestava: Habivský, Hudec, Deutsch, Smutný, Tamchyna – Hýsek, Tesner, Bakule, Vohralík, Hejhal, Kouba. Střídali: Kostka, Tomič, Filípek, Führer. SK Řečany – Valy 3:4 (2:0). Branky: M. Moravec 2, Němec – Hačko 2, Budínský, Rousek. Sestava Valů: Skalický – Veselý, Budinský, Doležal, Zelinka – Šrámek, Petrlík, Kolman, Rousek – Hačko. Hosté jen o deseti.

Ředický pohár: Křičeň – Dřenice 4:2 (3:0). Branky: Karela, Hladík, Biath – Urban, Michálek. SK Holice dorost – Sokol Roveň 1:4 (0:0). Branky: Březina – Shejbal 2, Šišán, Vach.