Nejvyšší okresní soutěž fotbalistů má za sebou šesté kolo. Tabulce vévodí duo nováčků z Libišan a Lázní Bohdaneč. První tým má již po předehrávce o jeden odehraný zápas navíc. V šestém dějství oba celky nepřipustily překvapení. Libišany si opět po pomalejším začátku poradily bez problémů s Chvojencem. Tým Lázní Bohdaneč o výhře nad Újezdem rozhodl prakticky již v prvním poločase, v němž vstřelil tři branky.
Na čtvrtou pozici se vyhoupla Křičeň, páté místo patří po výhře nad Dašicemi Dřítči. Druhou výhru v sezoně si připsaly Nemošice, které musely otáčet nepříznivý stav zápasu proti Mikulovicím.

Choltice – St. Mateřov 1:5
Domácím hráčům zápas nevyšel, hosté je převyšovali ve všech směrech. Základ k zaslouženému vítězství položili hráči Starého Mateřova již v první půli, další tři branky přidali ve druhém dějství.
Fakta – branky: 69. Urbanec – 28. a 83. Fenyk, 44. a 57. Hlaváček, 48. Mynka. Rozhodčí: Rokyta. ŽK 2:4. Diváků: 80. Poločas: 0:2. Choltice: Zářecký – Kaluža, Kohoutek, Korbel, Peml – Mach, Kopečný, Urbanec, Bravenec – Kratochvíl, Jeřábek. Střídali: Karlík, Volejník, Chmelař. Starý Mateřov: Procházka – Holek, Janeček, Hlaváček, Žďára – Meduna, Zezula, Mynka, Fenyk – Klíma, Kalousek. Střídali: Čopák, Holek, Mzyk, Holešovský.

L. Bohdaneč – Újezd 5:2
Bojovné utkání nabídlo sedm gólů a mnoho nevyužitých šancí na obou stranách. Favorizovaní domácí měli celý zápas pod kontrolou a již během první půle si vytvořili tříbrankový náskok. Faul na Svatoně nejprve potrestal Cincibuch z penalty, pak se trefil sám bohdanečský útočník. Třetí branku přidal Zackl hlavou po rohovém kopu. Ve druhé půli dvakrát přesně mířil hostující Hataš, ale ani domácí nezůstali pozadu a vstřelili další dvě branky.
Fakta – branky: 31. a 68. Svatoň, 11. Cincibuch z penalty, 39. Zackl, 61. Machala – 55. a 68. Hataš. Rozhodčí: Kaplan. ČK 1:0 (90. Zackl), ŽK 1:0. Diváků: 100. Poločas: 3:0. L. Bohdaneč: Holoubek – Čada, Zackl, Kopřiva, Kvapil – Ryšavý, Komárek (46. Buchta), Žurek, Cincibuch – Machala (85. Jezdinský), Svatoň. Újezd: Jandák – Rambousek, Firbas, Jiří Petříček, Jakub Petříček (80. Zima) – Rusín, Bendžík, Rozsévač  – Hataš, Vohralík, Pilský (61. Strnad).

Roveň – Valy 0:1
Domácí měli po celý zápas více ze hry, ale své příležitosti nevyužili. Minimálně v pěti případech jim radost překazil brankář Šutovec, jenž držel naděje Valů na zisk bodů. Těch se hosté dočkali v poslední minutě, kdy rozhodl hlavou střídající Petr Veselý.
Fakta – branka: 90. Petr Veselý. Rozhodčí: Pavlas. ŽK 1:1. Diváků: 70. Poločas: 0:0. Roveň: Baláš – D. Král, Mládek, M. Koláček, Kučera – Franc, Madák, O. Mikuláš, Kaplan – Melc, Absolon. Střídal: Dušek. Valy: Šutovec – Doležal, Jeřábek, Záruba, Pavel Veselý – Betlach, Pleskot, Kubát, Kutílek – Hývl, Klas. Střídali: Petr Veselý, Vachek, Bořek.

Libišany – Chvojenec 4:0
Hráči Libišan začali ve vlažném tempu, ale dvě šance hostů zlikvidoval Vida. Pak domácí Ročín trefil tyč a jeho tým si postupně začal vytvářet převahu. Po centru Jozífa ve 33. minutě se prosadil J. Zadrobílek. Ve druhé půli už útočili jen domácí, kteří přidali tři branky. Vokáček nejprve připravil ideální nahrávku pro Ročína a následně po rohu skóroval sám. Čtvrtou branku vsítil Kuric po samostatném úniku.
Fakta – branky: 33. J. Zadrobílek, 63. Ročín, 70. Vokáček, 78. Kuric. Rozhodčí: Baracz. ŽK 2:1. Diváků: 65. Poločas: 1:0. Libišany: Vida – Jozíf (62. Vokáček), Gottwald, Tomeš, Vích – Ročín (71. Vaněček), Holeček, Vrabec, Kuric – Brož, J. Zadrobílek (76. K. Zadrobílek). Chvojenec: Píša – Richter, Centner, Vrbata, Uhlíř – Pokorný, D. Nechvíle (56. P. Nechvíle),  Burkovič, Kirchner – Jedlička (73. Zbudil), Kunart.

Dříteč – Dašice 3:1
Domácí tým zahájil aktivněji a již v 6. minutě skóroval Kušnír hlavou po centru Pečinky. Hra se postupně vyrovnala, ale velké šance se neobjevily. V úvodu druhé půle měli domácí více ze hry a v 63. minutě se radovali po voleji Pečinky. V 68. minutě využil O. Šmejda zaváhání dřítečské obrany a snížil. O minutu později však bleskově odpověděl Kušnír, jenž po přihrávce Spěváka stvrdil výhru Dřítče.
Fakta – branky: 6. a 69. Kušnír, 63. Pečinka – 68. O. Šmejda. Rozhodčí: Mariánus. ŽK 3:3. Diváků: 60. Poločas: 1:0. Dříteč: Frinta – Haan, Klofanda, Bednář, Morávek – Štěpán, Kroupa, Spěvák, Pečinka –  Kušnír, Stejskal. Střídal: Pošva. Dašice: Pulkrábek – P. Kučera, Šibal, M. Buchtele, Vinař – O. Šmejda, J. Vajer, D. Buchtele, Šafář – L. Kučera, Borovec. Střídali: Polák, Zamastil, Vyhnálek.

Křičeň – Ostřešany 4:1
O výhře domácích se rozhodlo v prvním poločase, kdy Křičeň vstřelila všechny čtyři branky. O dvě z nich se postaral útočník Biath, po jedné přidali Malý a Koki. Ve druhé půli již domácí s pohodlným náskokem zvolnili tempo, čehož využili hosté ke korekci výsledku brankou Sekyrky.
Fakta – branky: 20. a 44. Biath, 11. Malý, 33. Koki z penalty – 66. Sekyrka. Rozhodčí: Rokyta. ŽK 0:1. Diváků: 60. Poločas: 4:0. Křičeň: Pleskot – Malý, Hackenberg, L. Půlpán, Gloza (74. Kopáč) – Hanzl, M. Půlpán, Pilc, Ginter – Koki (82. Šedivý), Biath. Ostřešany: Vilím – Kasal, Bobek, Novák, Mrázek – Jankovský, Skokan, Drbohlav, Dufek – Šulc (46. Sekyrka, 82. Křivka), Bačina.

Nemošice – Mikulovice 2:1
Hosté se soustředili hlavně na obranu a podnikali nebezpečné protiútoky. Jeden z nich využil Plesinger, jenž se ve 43. minutě trefil do šibenice. Domácí do druhé půle pozměnili sestavu a v 65. minutě se dočkali vyrovnání po tvrdé střele Vaculíka z přímého kopu. O šest minut později Michňák završil obrat. Další šance domácí nevyužili, a tak o výhru museli bojovat až do konce.
Fakta – branky: 65. Vaculík, 70. Michňák – 43. Plesinger. Rozhodčí: Horák. ŽK 4:2. Diváků: 50. Poločas: 0:1. Nemošice: Dufek – Týnek (88. Dvořák), Vaculík, Meduna, Holík – Ulrich, Marek Večeřa (46. Michal Večeřa), Libánský, Michňák – Linha, Vítek. Mikulovice: Těšínský – Vencl, Handlíř, Karlík, Svoboda – Hromek, Křivka, Valský, Štěpán – Plesinger, Soukup. Střídali: J. Hyxa, P. Hyxa.

Přelovice – Opatovice 0:4
V úvodních pětadvaceti minutách byli domácí lepší, jenže ani čtyři vyložené šance ke gólu nevedly. Pak přišla studená sprcha pro Přelovice. Balog se trefil z trestného kopu a o necelé dvě minuty později přidal Bartoníček  druhý zásah. Po změně stran to byl hlavně boj. Hosté přidali další dvě branky a po zásluze si odvezli všechny body.
Fakta – branky: 24. a 81. Balog, 26. a 74. P. Bartoníček. Rozhodčí: Svoboda. ŽK 2:4. Diváků: 80. Poločas: 0:2. Přelovice: Rejduga – Kaderka, Zelinka, Khun, Čapek (75. Bidlo) – B. Blažek, Vohralík, Řehák, R. Šprinc – Malý (52. Balada), Hačko. Opatovice: Guldán – Jičínský, Voříšek, Šmeral, Svoboda – Vandas, Balog, Jánoš, Kovařík – P. Bartoníček, Šťastný.