I. A třída

St. Hradiště – Hor. Jelení 1:1
penalty 4:3
Hrál se bojovný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Hosté v prvním poločase hrozili z trestných kopů, ale Češka své mužstvo několikrát podržel. V 16. minutě unikl po křídle Götz, vybídl do uličky Nedvěda a ten podél gólmana píchl míč do sítě. Domácí mohli zvýšit po samostatné akci Kloudy, ale jeho pokus byl sražen na rohový kop. Ve druhé půli hosté přidali a za velké podpory svých diváků se dočkali v 55. minutě vyrovnání. Šimek pronil do pokutového území a přízemní křižnou střelou prostřelil brankáře. Vyrovnané utkání nakonec musely rozseknout pokutové kopy. Dvě penalty Češka zlividoval, a tak si Hradiště připsalo bonusový bod navíc.
Fakta – branky: 16. Nedvěd – 55. Šimek. Rozhodčí: Kolbaba. ŽK: 3:6. Diváků: 130. Poločas: 1:0. Staré Hradiště: Češka – Horáček, Hýsek, Pitterle, Němec – Drábek, Šibrava, Nedvěd – Shejbal (46. Lipavský), Götz, Klouda. Horní Jelení: Jozl – Maixner, Hendrych, Pinkas, Houžvíček – Michálek (90. Šrajer), J. Velinský, Martinec, Šimek – Šmidberský (84. Cach), Kaňkovský.

Libišany – Zámrsk 4:0
Jasný favorit zvládl utkání bez problémů, když poslední celek tabulky nekladl žádný odpor. Pouze se bránil a občas vyrážel k brejkům. Libišany si znovu vytvořily místy až drtivou převahu a mnoho šancí, nicméně stále se trápí v koncovce. Ddivákům nabídly „alespoň" čtyři branky.
Fakta – branky: 21. a 71. Machala, 44. Kaufman z penalty, 84. Brož. Rozhodčí: Zerzán. ŽK: 3:1. Diváků: 90. Poločas: 2:0. Libišany: Šimon – Starý, Kršák, Kučera, Rosůlek -Hron (76. Filipi), Horyna, Kaufman, Brož – Machala, Kuric (58. Vích).

Chrudim C – Pardubičky 1:1
penalty 5:3
Do utkání vstoupili lépe domácí. Barešův gól však nebyl uznán kvůli ofsajdovému postavení. Chuť si céčko spravilo na konci první dvacetiminutovky. Andrle obešel vše, co mu stálo v cestě a do prázdné brány otevřel skóre. Pardubičky se ale nesesypaly a ve 36. minutě po chybě domácích srovnali Králíkem. Ve druhé půli měli více ze hry hostitelé, zatímco zástupce pardubického okresu hrozil spíše z protiútoků. Stav už se nezměnil. V dovednostní soutěži byli úspěšnější chrudimští borci.
Fakta – branky: 20 Andrle – 36 Králík. Rozhodčí: Ujec. Bez karet. Diváků: 20. Poločas: 1:1. Pardubičky: Zahradník – Hrebenar, Froš, Minařík (68. Maršíček), Tichý (36. Němec), Králík, Martan, Strnad, Čáň, L. Svoboda, M. Svoboda. Podle IS.

I. B třída

Dobříkov – Roh. Bělá nehráno
„V sobotu po obědě jsme obdrželi telefonát z Dobříkova, že mají podmáčené hřiště. Informaci jsme si ověřili u předsedy STK. Ten nám oznámil, že náhradní termín byl stanoven na 11. května od 18 hodin," sdělil Pardubickému deníku vedoucí týmu Josef Radouš.

Chroustovice – Mateřov 1:5
Nuly na ukazateli skóre vynuloval Vašíček, který v 9. minutě prostřelil vše, co mu pžekáželo v cestě. Další šance hosté nevyužili, a tak se naplnilo pořekadlo Nedáš, dostaneš… Nicméně hosté zásluhou prodiktivity Hlaváčka ještě do přestávky zápas rozhodli. Ten pak po změně stran zkompletoval hattrick. Razítko učinila okulahodící akce Jonáše s Fenykem, když se do černého trefil druhý jmenovaný.
Fakta – branky: 34. Chytka – 40., 45. a 69. Hlaváček, 9. Vašíček, 89. Fenyk. Rozhodčí: Čapek. ŽK: 1:3. Diváků: 70. Poločas: 1:3. Starý Mateřov: Skalický – Meduna, Mzyk, T. Holek, Janeček – Hlaváček, Křížek (69. Moder), Klíma, Zezula – Vašíček (74. Jonáš), Fenyk.

Horní Ředice – Sruby 3:1
Vedení se ujali v 10. minutě hostě po hlavičce z bezprostřední blízkosti. Hned po rozehrání Ředice vybojovaly roh. Zahrával ho Horyna a míč dopravil hlavou do sítě Černý. Kratce před přestávkou byl faulován v šestnáctce Dědič a Skalický penaltu proměnil. Pojistku přidal v 72. Dědič, který dokončil brejk, na jehož konci byl centr Dujsíka.
Fakta – branky: 11. Černý, 43. Skalický z penalty, 72. Dědič – 10. Seidenglanz. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 2:2. Diváků: 140. Poločas: 2:1. H. Ředice: Kovařík – Kopa, Černý, Skalický (82. Zeman), Valenta – Šolta (75. Šedivka), Horyna (46. Jílek), Vach, Dědič – Hrubý, Dujsík.

Řečany n. L. – Proseč 3:2
V první půli vládli na trávníku hosté. Nejdříve se prosadil po chybě domácích na půlce hřiště Mareš a po něm z deseti metrů Menc. Ve druhé půli se ale karta obrátila. Petr Moravec snížil a Kobera „koníčkem" vyrovnal. Vítěznou trefu obstaral Hostinský, když ve všech třech řečanských gólech měl prsty Wiesner.
Fakta – branky: 52. Petr Moravec, 61. Kobera, 80. Hostinský – 21. Mareš, 35. Menc. Rozhodčí: Vašek. ŽK: 3:1. Diváků: 90. Poločas: 0:2. Řečany: Pa. Moravec – Štěpánek (76. Fábera), Grande, Š. Tichý, Pe. Moravec – Krejčík (46. Kobera), M. Tichý, Novotný, Bank (46. Hrbek) – Hostinský, Wiesner.

Sezemice – Nasavrky 0:5
Hosté postavili taktiku na pevné obraně a rychlém protiútoku. Z toho také padly všechny góly. Sezemice si žádnou kloudnou šanci nevypracovaly. Jen dvakrát zahrozily z trestných kopů.
Fakta – branky: 59 a 82. O. Čechlovský, 20. Dostál, 41. Boháč, 54. R. Michek. Rozhodčí: Halda. ŽK: 1:2. Diváků: 100. Poločas: 0:2. Sezemice: Levinský – Borovec (76. Kříž), Ráliš, Dědič (64. T. Kašpar), Popílka (64. Blažek) – Fous, Mráz, Smutek, Lába – Knaute, Večerník (76. J. Kašpar).