I. A TŘÍDA
Přelouč – Dolní Újezd 1:3
Domácí zareagovali pouze na jeden gól soupeře.
Fakta – branky: 34. Koch – 19. Bulušek, 36. Frňka, 67. Fulík. Rozhodčí: Šlor. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (84. Hladík). Diváků: 60. Poločas: 1:2. Přelouč: Šutovec – Kmoníček, Kačírek, Váša, Vančura – Forman (69. Kosek), Novák, Machačný, Ludvíček – Koch (69. Hladík), Hrečín (71. Miláček).

Nasavrky – Pardubičky 1:1, penalty 8:9
Hosté udeřili po pauze, „záchranáři“ stačili srovnat.
Fakta – branky: 69. Dostál – 48. Norek. Rozhodčí: Halva. Bez karet. Diváků: 100. Poločas: 0:0. Pardubičky: Šrajer – Jonáš, Froš, Krejčí, Martan, T. Svoboda, L. Svoboda, Buš (80. Havelka), Svatoň (89. Tuťálek), Kříž (70. M. Svoboda), Norek.

Načešice – Roh. Bělá 4:1
O záchranu bojující domácí neponechali nic náhodě už v první půlhodině.
Fakta – branky: 12. Stehlík, 25. Pilný, 49. Mládek, 73. Kodera – 81. Fotul. Rozhodčí: Halda. ŽK: 1:1. Diváků: 130. Poločas: 2:0. Rohovládova Bělá: Pšenička – Tamchyna (73. Jindra), Žoček, Nepivoda, Chovanec – Fotul, Pospíšil, Špidlen, Semínko – Kotajny, Deustch.

Rosice – St. Mateřov 2:2, penalty 1:4
V první půli přetavili Rosičtí svojí aktivitu dvěma góly. Jenže hosté je zmrazili při vstupu na hřiště ve druhé půli a poté vyrovnali. A ve finále ovládli penalty.
Fakta – branky: 30. a 37. M. Pešek – 46. Fenyk, 80. Hlaváček. Rozhodčí: Nekvapil. ŽK: 1:5. ČK: 0:1 (82. Jonáš). Diváků: 120. Poločas: 2:0. Rosice: Vlček – Voleský, D. Rousek (51. Pozdník), Němeček, J. Pešek – Vratišovský, Rogovik, Jiří Růžička (80. Jantovský), Prokůpek (90. Pipek) – M. Pešek, M. Bartoš. Mateřov: O. Skalický – Žďára, Jonáš, Škopek, Klíma – Praus (90. J. Skalický), Suchý (56. Meduna), Tichý, Hlaváček – Hašek, Fenyk.

Choltice – Srch 2:1
Domácí si vítězství podrželi, i když konec vypustili. Výkony týmů byly vlažné.
Fakta – branky: 30. Augustin, 68. Hošek – 89. Práchenský. Rozhodčí: Svědiroh. ŽK: 2:3. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Choltice: Zářecký – Stanek (70. Barták), Jiří Kohoutek, Tiler, Mach – Hošek, Jan Kohoutek, Filip, Hudec (81. Lazaridis) – Heblík, Augustin. Srch: Mičjan – Třešňák, Kopecký, Beran, Víšek – Doležal, Práchenský, Maivald, Urbanec – Žďárský, Hocque.

Rozhovice – Hradiště 12:0
Za tři minuty bylo po zápase. Další debakl Hradiště.
Fakta – branky: 2. a 43. Stejskal, 35. a 65. Kubašta, 39. a 59. Voženílek, 80. a 89. Dušek, 3. Mudruňka, 41. Bá47. Musil, 77. vlastní. Rozhodčí: Zeman. Bez karet. Diváků: 110. Poločas: 6:0. Hradiště: Mádr – Novotný (46. Kuchařík), Ondřej, Khol, Klazar, Patrik Blažek, Petr Blažek, Matys, Zběhlík, Mára, Maxa (59. Dušek).