STARŠÍ DOROST:

FK AS Pardubice – Sparta Praha 1:0 (0:0). Branka: Brychta II. „Soupeře jsme předčili ve všech směrech, naší aktivitou byl zaskočen a nestíhal. Konečné skóre je pro Spartu víc než přijatelné,“ sdělil trenér Jiří Krejčí a přiblížil průběh utkání: „Již v první půli měli vyložené šance M. Brychta, Jeřábek a Kudrna, posledně jmenovaný dokonce orazítkoval břevno. Po změně stran byl ve dvou šancí Brychta, přišla 75. minuta, centr Kakrdy právě Brychta zužitkoval ve vítězný gól.“ Sestava: Šváb – Šibrava, Pitterle, Felgr, Vanžura – Kříž, Hajdari, Kudrna, Kakrda – Brychta II, Jeřábek, Střídali: Černík, Veverka, Hataš.

MLADŠÍ DOROST:

FK AS Pardubice – Sparta Praha B 1:2 (0:1). Gól: Dostál. „Výkon mužstva nebyl špatný, po většinu času jsme byli lepším celkem. Hosté si vytvořili čtyři standardky, ve třech jsme chybovali a dvakrát inkasovali gól,“ sdělil trenér Jiří Kovárník. Vynikl Tulach, stínem utkání byl zranění Schejbala (naštípnutý loket). Sestava: Kubík – Schejbal, Mastík, Tulach, Morávek – Růžička, Brychta I, Sklenář, Kakrda – Jirkovský, Konečný. Střídali: Chovanec, Melechovský, Dostál, Beran.

STARŠÍ ŽÁCI:

FK Teplice – FK AS Pardubice 1:1 (0:0), Bartoš. Hosté zachytili nastolené tempo soupeře a byli to oni, kdo si vypracoval první šanci. V 11. Kučera vysunul za obranu Hodáse, kterého ještě před vápnem brutálně sestřelil domácí gólman (pouze ŽK). Ve 47. už Živného dlouhý pas zužitkoval ukázkovým lobem Bartoš. V 60. Teplice vyrovnaly po střele z trestného kopu. Pochvala pro Hodáse, Burgeta, Živného a Bartoše. Sestava: Stehno – Burget, Živný, Janata, Hanč – Kučera, Šejvl, Nešický, Polák – Hodás, Szanislo. Střídali: Bartoš, Jiroutek, Řezníček.

MLADŠÍ ŽÁCI:

FK Teplice – FK AS Pardubice 7:0 (4:0). Hosté zápas nezvládli a jejich obrana nabízela den otevřených dveří. Toho fyzicky vyspělejší domácí dokázali rychle využít a během tří úvodních minut rozhodli zápas. Pochvala pro Fouska. Sestava: Píša – Eisner, Hron, Knotek, Strachota – Mihovský, Shejbal, Fusek, Pešek – Fousek, Havlíček. Střídali: Plesinger, Růžička, Vančura, Jelínek, Paukovič. ⋌(jma, zz)