I. A třída

Přelouč – Svitavy B 3:1
V první půli se domácí nemohli dostat do tempa a hrál se podprůměrný fotbal. Na konci první půlhodiny Koch rozehrál trestný kop po zemi a Machačný ho tečoval do sítě. Ve druhé půli si Přelouč vytvořila převahu, ze které rezultovaly branky. Ale také spoustu zahozených šancí. Už ve 47. minutě Novák pronikl po křídle a jeho nabídku Koch zužitkoval. Po hodině hry byl faulován ve vápně Novák a Ulrych penaltu proměnil. V 87. minutě se dočkali čestného úspěchu i hosté, když prohru rezervy zmírnil Scheib.
Fakta – branky: 30. Machačný, 47. Koch, 60. Ulrych z penalty – 87. Scheib. Rozhodčí: Lukášek. Bez karet. Diváků: 120. Poločas: 1:0. Přelouč: Konvalina – Štainer (70. Martin Beránek), Hladík, Ulrych, Rokyta – Pištora, Novák, Machačný (80. Pokorný), Kosek (72. Chaloupský) – Koch, Šprync (46. Klas).

Srch – Načešice 2:2 penalty 0:3
Dvacet minut se domácí k ničemu kloudnému nedostali, ovšem pak soupeře tlačili. Ve 24. Doležal přízemní střelou z hranice velkého vápna donutil Ledla k tygřímu skoku k tyči. Za dalších deset se hokejista Tomáš Rolinek zbavil dvou beků, ale jeho centr Doležal nezužitkoval. Ve 36. minutě už byl Titanic odměněn za svojí snahu, když Rolinkova střela pronikla do sítě. V úvodu druhé části hry poslal Šmíd balon do míst, kam nabíhal Zeman, ten následně odcentroval a Krejčí hlavou zvýšil. Načešice spasily standardní situace. Po okopírovaných trestných kopech F. Jiráska se v mlýnici prosazoval M. Chmelík. Penaltový rozstřel jen prohloubil trápení Srchu.
Fakta – branky: 36. Rolinek, 49. Krejčí – 73. a 83. M. Chmelík. Rozhodčí: Vaněk. ŽK: 3:1. Diváků: 70. Poločas: 1:0. Srch: Mičjan – Zeman, Třešňák, Brož, Tměj – Kršák (68. Bříza), Doležal, Šmíd, Maivald – Krejčí, Rolinek (75. Sokol).

I. B třída

St. Mateřov – Mnětice 3:0
Domácím se vyvedl vstup do utkání. Z první akce po nadýchaném centru Meduny udeřil hlavou Hlaváček. V 15. minutě už to bylo 2:0, když střílený centr Suchánka z první uklidil do sítě Fenyk. Hosté zareagovali břevnem, ale do poločasu se stav neměnil. Ve druhém poločase měl Mateřov míč pod kontrolou ale z mnoha šancí se ujal jen brejk Fenyka v 78. minutě.
Fakta – branky: 15. a 78. Fenyk, 4. Hlaváček. Rozhodčí: Čapek. ŽK 4:2. Diváků: 100. Poločas: 2:0. Starý Mateřov: Procházka – Meduna (55. T. Holek), Mynka, Zach, Suchánek – Žďára, Křížek, Klíma, Hlaváček – Zezula (74. Janeček), Fenyk. Mnětice: Mergl – Eliáš (70. Vilím), Hájek, Neugebauer, Fictum – Doležal, Suchánek, Tláskal, Bulis – Lamberský, Hodás (65´ Křivka)

Rohovl. Bělá – Zámrsk 2:0
V prvním poločase měla ze hry více Bělá, ovšem radovala se až na jeho konci. Faul na Deutsche potrestal proměněnou penaltou Kotajny. Domácím ale pořádně zatrnulo v 9. minutě. Bálek se řítil sám na gólmana, volil lob a míč se zastavil na břevně. Ani po změně stran se šancemi neroztrhl pytel. Domácí byli sice častěji na míči, nicméně jim chyběla přesná finální přihrávka. Razítko na jejich výhru dal střídající hráč. Pařízek zatáhl míč po straně, přenesl hru na zadní tyč, kde už číhal Chovanec. Zámrsk neunesl tíhu prohrávání a v 68. minutě Klapal ostře zajel do protihráče.
Fakta – branky: 40. Kotajny z penalty, 80. Chovanec. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 1:5. ČK: 0:1 (68. Klapal). Diváků: 50. Poločas: 1:0. Rohovládova Bělá: L. Zavřel – Strouhal, Pařízek, Deutsch, Tamchyna – Semínko, Starý, Jelínek, Tomič (89. Kouba) – Kotajny (70. Chovanec), Plesinger.

Rosice n. L. – Nasavrky 0:2
Živěji zahájili hosté. V 6. minutě vypálil R. Michek, ovšem Šutovec byl na místě. Na konci první čtvrthodiny hlavičkoval po rohu J. Dostál nad. Ve 27. minutě domácí způsobili v šestnáctce soupeře pořádný zmatek, ale míč se jim do sítě propasírovat nepodařilo. Ve 43. minutě M. Bartoš nalil míč svému bratrovi, ovšem F. Bartoš z blízkosti střílel vedle. Nasavrkám vyšel nástup do druhé půle. Nejdříve poslal svůj projektil k tyči F. Dostál, aby stejný hráč pláchl obráncům a nedal Šutovcovi šanci. V 75. minutě museli hosté vystřídat gólmana, nicméně domácí nepokořili ani hráče z pole, kterým se nedobrovolně stal J. Dostál.
Fakta – branky: 49. a 52. F. Dostál. Rozhodčí: Seidl. ŽK: 0:1. Diváků: 120. Poločas: 0:0. Rosice nad Labem: Šutovec – J. Zelinka (80. Haan), Pozdník, D. Rousek, Pešek – F. Bartoš (83. L. Rousek), Pipek (59. Vratišovský), Rogovik (59. Hanko), Růžička – M. Bartoš, Hovorka.

Sezemice – Chroustovice 4:1
Domácí na svého protivníka vlétli, ale chlupy z něj nelétali, protože v první čtvrthodině proměnili jedinou šanci z pěti nabízených. Soupeř naopak z první vážnější akce vyrovnal. Vedení vrátil Sezemicím gólman Báča, který zužitkoval výhodu pokutového kopu po faulu na Knauteho. Pojistky přidal Ehl s Černohorským po učebnicových přihrávkách vzduchem za obranu Made in Brychta…
Fakta – branky: 13. Langr, 52. Báča z penalty, 77. Ehl, 80. Černohorský – 26. J. Uhlíř. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 2:3. Diváků: 150. Poločas: 1:1. Sezemice: Báča – Hrdý, T. Kašpar, Popílka (49. Knaute) – Borovec, Kavka, Brychta, Langr, Lába – Horák (78. Černohorský), Ehl (87. Süttö).