St. Hradiště – Choceň B 5:0

Domácí si tentokrát doma otevřeli střelnici, ale šance Teplého, Tesnera, Nováka, Götze a Deutsche zůstaly nevyužity. Až ve 35. oteřel skóre po rohu Novák, do poločasu ještě orazítkoval břevno Hýsek. Po změně stran Deutsch z penalty zvýšil na 2:0. To již byli hosté o deseti… Pecháček orazítkoval nejprve břevno, pak vstřelil dva góly, Urbanec uzavřel na 5:0.

Fakta – góly: 35. Novák, 47. Deutsch z pen., 67. a 78. Pecháček, 75. Urbanec. ČK: 0:1 (47. Drvota), ŽK: 0:6. Diváků 100. Staré Hradiště: Habivský – Tamchyna (66. Hudec), Teplý, Habiger, Novák – Deutsch, Zavřel, Urbanec – Hýsek (56. Kouba), Tesner (46.Pecháček), Götz.

Moravany – SK Chrudim 1:1

Půlhodiny převáděli domácí svůj fotbal, ale nevypracovali si gólové šance. Až po přestávce to vyšlo. T. Krpata posunul míč do křídla T. Křížovi a jeho centr zužitkoval Erber. Tentýž hráč pak spálil další velkou šanci. ´Po té Moravany zvadly, hosté převzali iniciativu a byli až do konce utkání lepší. Podařilo se jim Veverkou vyrovnat a domácí zuby nehty bránili remízu.

Fakta
– góly: 47. Erber – 79. Veverka. Rozhodčí: Kutřín (Heřmanův Městec). ČK: 90. Tesař (CR), ŽK: 3:2. Diváků: 200. Sokol Moravany: Ruml – T. Krpata, Kulhánek, Kubík, Fišer – Imramovský, Hynek, J. Krpata, Křenek – T. Kříž (70. Branda), Erber (89. Kaplan).

Valy – FC Žamberk 0:2

Favorit nezklamal. Již v 8. minutě se ujal vedení dorážkou Šponara. Po změně stran hlavičkoval valský Budínský jen do břevna. Po hodině hry zvýšil Bartoň na 0:2 a hosté si náskok pečlivě střežili.

Fakta
– branky: 8. Šponar, 60. Bartoň. ŽK: 3:1. Diváků: 80. Valy: Skalický – Krutský, Zelinka (82. Vašíčekk), Petrlík, A. Doležal – Betlach, Kubát, Kolman, Kutílek (75. Krejčík – Budinský, Bažant (57. Holek).

Mikulovice –Rosice 1:3

Domácí šli jako první do vedení, ale to byla z jejich strany jediná vážná hrozba. Po rohu Stehna vyrovnal hlavou Pozdník. Ve druhé půli se opět hlavou prosadil Koukal a třetí gól přidal zásluhou důrazu v koncovce Vorel.

Fakta – branky: 29. J. Vencl – 41. Pozdník, 52. Koukal, 67. Vorel. Rozhodčí: Nekvinda. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Poločas: 1:1. Mikulovice: P. Dufek – Křivka, Hanzl, Vyskočil (65. Bondor), Handlíř D. Dufek, P. Vencl (78. Dymák), L. Valský, Kárník – Šmejda, J. Vencl. Rosice nad Labem: Frinta – Urbánek, Pozdník, Zackl, Rössler – Poko rný, Pavel (62. Vorel, 69. Těšitel), Hamerský, Stehno (57. Rousek) – P. Zelinka, Koukal.

Slatiňany – Přelouč 3:2

První branka domácích padla až zkraje druhé půle. Pak rozhodčí neuznal Přelouči regulérní gól a Slatiňany náskok zvýšily. Sedm minut před koncem snížil Vohralík, ovšem při hře vabank přišel pro hosty trest. Přesto poslední slovo měl v nastavení Ulrych.

Fakta – branky: Kořínek, Ficek, Valla – 83. Volejník, 90. ( 2) Ulrych. Poločas 0:0. Přelouč: Poříz – Heřmánek, Hladík, Dušek, Beránek – Volejník (70. Vohralík), Novotný, Ulrych, Váša – Koch (44. Pithart), Cichra.

Horní Jelení – Hlinsko B 2:1

V první půli se Jelení dvakrát prosadilo hlavou. Po přestávce domácí polevili, soupeř stačil jen snížit.

Fakta – branky: 21. Rejnuš, 37. Dědič – 70. Akrman. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 1:3. Diváků: 230. Poločas 2:0. Jelení: Jozl – Záleský, Hansl (66. Michálek), P. Tvrdý, Zeman – Rejnuš, Šrajer, Pauker, Pištora – Kaňkovský, (89. Němec), Dědič (80. Šmidberský).

Paramo – Rozhovice 0:3

Favorit byl celý zápas lepší a svojí převahu vyjádřil góly po změně stran. Za stavu 0:0 však Dušek spálil vyloženou šanci.

Fakta – góly: 52. Švadlenka, 61. a 69. Adamík. Rozhodčí Sůra. ŽK: 3:1. ČK: 86. Záveský (P). 5é diváků. Poločas: 0:0. Paramo: Starý – Vašíček (87. Holčík), Vacek, Nosek, Mládek – Puhlovský, Červenka, Beran, Záveský – Dušek (62. Brambůrek), Kunart.

Libišany – Proseč 2:3

Hosté ve 31. minutě vedli již 2:0, domácí skóre jen korigovali na rozdíl jediného gólu.

Fakta – branky: 47. Kuric, 87. Vydarený – 29. J. Marek, 31. Z. Marek, 68. Kysilka. Sudí Havel. ŽK: 2:1. Diváků: 80. Poločas: 0:2. FC Libišany: Vida – Mihulka, Ringel, Rychtera, Jozíf – Vidman, . Vích, Vydarený, Rybka (7. Ehl) – Kuric, K. Zadrobílek. ⋌(jma, zz, tra)