Staré Hradiště se o výhru nakonec klepalo

Pardubice - Výsledkový servis z I. A třídy

20.5.2012

Pardubice C – Morašice 6:0
Velké střelecké představení nakously Pardubice už v 6. minutě, když tečovaná střela Vágnera skončila za zády brankáře Lněničky. V tu chvíli začala cesta domácího útočníka za hattrickem. Podruhé se trefil křížnou střelou na zadní tyč, v zásahu číslo tři měl prsty brankář hostí, který chyboval při rozehrávce. O přestávce Pardubice vedly už 6:0. Dvakrát se totiž prosadil Ryba a ještě  jednou Rydval. Do druhé půle Morašice prostřídaly čtyři hráče a  už neinkasovaly.
Fakta – branky: 6., 25. a 43. Vágner, 11. a 36. Ryba, 23. Rydval. Rozhodčí:Havel. ŽK: 1:2. Diváků: 30. Poločas: 6:0. Pardubice C:  Žák – Novotný, Táborský, Komárek, Chovanec – Hovorka, V. Zavřel, Ryba, Braun (23. Dvořák, 74. Habiger) – Rydval (46. Mareček), Vágner.

St. Hradiště – Chrudim C 3:2
Staré Hradiště pokřtilo nové dresy vítězně. Zprvu to sice vypadalo na jasnou záležitost, ale v závěru se ideální scénář  zamotal. Domácí se ujali vedení, když ve 24. minutě proměnil Lexman pokutový kop. Po změně přidal druhý gól Roubal a v 73. minutě upravoval Stefanov střelou k levé tyči už na 3:0. Jenže pohodlný náskok Hradiště ukolébal. Rahimič z penalty snížil a dvě minuty před stáhl manko na rozdíl jednoho gólu Holub. Vyrovnání už ale Hradiště nepřipustilo.
Fakta – branky: 24. Lexman z pen., 57. Roubal, 73. Stefanov – Rahimič z pen., 88. Holub. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:3. Diváků: 100. Poločas: 1:0. St. Hradiště: Kamitz – T. Pitterle, Roubal, Hýsek, Kostka – Stefanov, Hudec, Lexman, Filípek (88. Balcar) – Götz (89. J. Pitterle), Vykoukal (80. Svoboda).

Valy – Živanice 1:2
Vše podstatné se událo v první půli. Po Budinského střele do šibenice sice Valy ve 22. minutě vedly, ovšem během dvanácti minut bylo všechno jinak. Brankáře Šutovce překonal nejprve Ferčák, po něm skóroval hlavou Pecivál a Živanice  náskok 2:1 nepustily.
Fakta – branky: 22. Budinský – 22. Ferčák, 34. Pecivál. Rozhodčí: Neubauer. ŽK: 1:1. Diváků: 70. Poločas: 1:2. Valy: Šutovec – Jeřábek, Matoušek, Veselý, Cápay (62. Klas) – Plosza, Kuchta, Michek, Kutílek (70. Pleskot) – Hačko (75. Betlach), Budinský. Živanice: Hlouš – Petr, Ferčák, Trupl, Kačírek – Podlipný, Strnad, Mocanu, Malý – Pecivál (60. Klouda), Vrážel.

Březová – Srch 1:4
Klíčový moment zápasu se udál těsně před poločasem. Střelu hostí do prázdné brány vytáhl rukou Stupka, dostal červenou a Daněk z penalty srovnal na 1:1. Přesilovku ve druhé půli zvládl Srch náramně. Díky dalším třem brankám bral všechny body.
Fakta – branky: Prudil – Daněk 2 obě z pen., Hurta, Maivald. ŽK: 1:0. ČK 1:0 (Stupka). Diváků: 40. Poločas: 1:1. Srch: Hála – Dolejský, Tměj, Bříza, Zeman, Maivald, Brož, Hurta, Daněk, Kafka, Hausner (střídali: Beran, Vysoudil).

Moravany – Letohrad B 5:1
Letohrad přijel bez hráčů na střídání a dlouho se držel, v Moravanech dřel. Domácí se mu na kobylku dostali až po změně stran.
Fakta – branky: 42. Branda, 57. Lukas, 78. Kříž, 79. Zahrádka, 90. +1 Veselý – 87. Matějíček. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 1:1. Diváků: 120. Poločas: 1:0.  Moravany: Skalický – Krpata, Záleský, Lukas, Hurta – Erber (79. Kulhánek), Zahrádka (83 Kubík), Imramovský, Fibikar (31. Veselý) – Kříž, Branda (68. Houžvíček).