VYBRAT REGION
Zavřít mapu

TIP liga nažhavila své motory. Vyhrajte sud plzeňského piva!

Pardubice – Populární tipovací soutěž čtenářů Deníku s názvem TIP liga znovu startuje! Dnes v Deníku najdete soutěžní kupon pro první kolo oblíbené hry, v níž se tipují především zápasy krajských a okresních fotbalových soutěží. Podzimní část čítá třináct kol a začíná o víkendu 19. a 20. srpna a končí 11. a 12. listopadu. 

17.8.2017
SDÍLEJ:

Tipliga čtenářů DeníkuFoto: Deník

Celkový vítěz získá sud piva z plzeňského pivovaru a tekutý mok čeká i na šampiony jednotlivých kol.

JAK TIPOVAT 
1. Pomocí hlasovacího kuponu, který najdete od pondělí do středy na stránkách Deníku a doručíte na adresu: třída Míru 62, nebo do sběrných schránek Tip ligy Deníku. Obálku se soutěžním kuponem zřetelně označte slovy „Tip liga“. 
2. Na internetu na webových stránkách www.denik.cz/tipliga. (vyhledejte váš Deník a tipujte, ale až od druhého kola). 
První hlasování pouze na kuponu, abychom Vás mohli do soutěže zaregistrovat a přidělit startovní číslo! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a dále vyplní své číselné heslo a ostatní údaje jméno, příjmení, adresu, telefon, e-mailovou adresu a odpoví, zda je, nebo se chce stát předplatitelem Deníku. 

Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce. 
Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu nový hráč zjistí své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu nebo je uvádí při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem. 

BODOVÁNÍ 
Kupon obsahuje 10 fotbalových zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1 = vítězství domácích, 0 = remíza, 2 = vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. Každý nevyplněný tip na zápas znamená dva minusové body. 

Hráč dále vyplní Supertrefu, která rozhoduje při určování vítěze kola a pořadí při rovnosti bodů. Zde soutěžící uvede celkový počet branek, který podle jeho mínění padne v uvedených deseti zápasech. 

Za každý správný tip soutěžící získává 2 body, za chybný jeden bod ztrácí, tzn., že maximum je 20 bodů, minimum -10 bodů. Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů. Odečítání bodů zajišťuje, že se do hry můžete zapojit i v jejím průběhu a stále máte šanci na celkové vítězství a tedy hlavní výhru. Pokud se některý z vybraných zápasů nesehraje, nedohraje či odehraje již před víkendem, nedostanou za něj hráči žádný bod. 

BONUSOVÉ BODY
A pozor! Deník znovu uplatňuje pravidlo dvou bonusových bodů pro každého hráče, který spolu s tipy odevzdá i speciální číselný kód otištěný na kuponu v novinách. Tento kód mohou vložit do tiketu i hráči na webu. 
Více informací čtěte ve svém Deníku, kompletní pravidla pak najdete na webu www.denik.cz/tipliga

UZÁVĚRKA KOLA 
Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek je ve čtvrtek v 17 hodin. V redakci a pro internet platí pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou je rozhodující datum poštovního razítka. (zz)

Sběrná místa
 Pardubice – redakce Deníku, třída Míru 62
 Pardubice – Restaurace Pod Vinicí
 Holice – Herna bar Konečný (platí pouze pro první kolo)
 Přelouč – Hostinec U Soudku (jen pro první kolo)

Soutěž týmů
Pardubice – Tak co jdete do toho? Od tohoto podzimu zavádíme rovněž prvotní verzi týmové soutěže! O co v ní půjde? Jistě spousta z vás, vážení čtenáři, hraje TIP ligu spolu se svými kamarády či známými, nebo rovnou s rodinnými příslušníky. Teď budete mít možnost hrát nejen za sebe, ale také šanci vytvořit společný tým. Jeden tým utvoří tři hráči. Ti, kteří se chtějí do této soutěže zapojit, musí v kolonce Hraji za tým, vyplnit název svého týmu. Příklad: bude hrát pan Vomáčka, paní Vomáčková a pan Kadeřávek, tak všichni budou mít na kuponu název týmu třeba Olympie 71. Také platí, že hráč nemůže figurovat současně ve více týmech. Každý hráč může být maximálně v jednom! Účelem týmové soutěže je, abyste se pobavili a měli další šanci, jak vyhrát nějakou cenu. Cílem redakce je zase zjistit, jaký vůbec zájem o týmovou soutěž budete mít.

Autor: Zdeněk Zamastil

17.8.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Softbaloví Pasos kralovali základní části

Požár sklepa ve Valčíkově ulici v pardubických Polabinách. Podruhé za týden. Tentokrát už nešlo o náhodu.
3

V Polabinách hořel sklep. Opět ten samý

Doma to pardubickým atletům „lepilo“

Pardubice – Bravo. Junioři a juniorky se výborně prezentovali na domácím stadionu při mistrovství Čech v atletice družstev. Na Městský atletický stadion přijelo celkem 24 nejlepších týmů z krajských kol. Oba týmy pořádající Hvězdy se kvalifikovaly na MČR.

Piráti bojují proti cenzuře, omezování svobody a buzeraci

Pardubice – Volební lídr Pirátů v Pardubickém kraji Mikuláš Ferjenčík chce do letošních sněmovních voleb navštívit všechny obce v kraji, které mají nad dva tisíce obyvatel.

Do Polabin dnes dorazí tradiční Staročeská polabinská pouť

Pardubice – Osmnáctý ročník tradiční Staročeské polabinské pouti se uskuteční dnes v parku Jiřího Srbka v Polabinách IV před budovou gymnázia v Pardubicích.

OBRAZEM: Ukázali, jak chutná Evropa

Pardubice – Pod pokličku kulinářských specialit z celé Evropy nahlédli v pátek v centru Pardubic ti, kdo se zúčastnili osmého ročníku akce školy Svítání Jak nám chutná Evropa, při které žáci poměřili své síly ve vaření.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení