Ústeckou kanonádu řídil Dostál

Pardubicko - Krajský přebor Pardubicka: Fotbalisté Svitav přišli v nastavení o výhru i kontakt s lídrem

4.9.2008

Ústí n. O. – V. Mýto 5:0
Fakta – branky: 14., 17. a 84. Dostál, 79. Matějka, 86. Borek. Rozhodčí: Suchomel (Pardubice). ŽK: 1:6. ČK: 0:1 (74. Podroužek). Diváci: 200. Poločas: 2:0. Jiskra Ústí n. O.: Krátký – Kaláb (70. Martinák), Faltys, Chudý, Jar. David – V. Stejskal (46. Jandera), Roušar (80. Falta), Vaňous, Matějka – Borek, Dostál. SK Vysoké Mýto: Matoušek – Koblížek, Podroužek, Jílek, Vostrčil – Sejkora, F. Dvořák (66. D. Chadima), Podmajerský, M. Chadima – Matula (78. M. Dvořák), Svoboda.

Choceň – Svitavy 1:1
Fakta – branky: 90. (+3) Stavrevski – 77. Horák. Rozhodčí: Jeřábek (Zaječice). ŽK: 0:5. Diváci: 200. Poločas: 0:0. FK Agria Choceň: Gerčák – V. Smejkal, Lesák (90. Hanzl), Šrut, Baborák – Šulc, Unger, Kaplan (65. Krejza), L. Smejkal – Šabata (78. Stavrevski), Bálek. TJ Svitavy: Lampárek – Zatočil, D. Jukl, R. Jelínek (71. L. Jukl), Bandouch – O. Jelínek, Chlup (46. Beránek), Brůna, Horák – Čížek, Vacek.

Srch – Lanškroun 2:1
Fakta – branky: 35. a 82. Popelka – 89. Fajt. Rozhodčí: Svědiroh (Pardubice). ŽK: 3:4. Diváci: 150 Poločas: 1:0. FC Titanic Srch: Mičjan – Kusý (32. Chocholouš), R. peterka, Klofanda, Bříza – Urbanec, Horyna, Šmíd, Klement – Popelka (83. Sivák), M. Peterka (90. Víšek). TJ Lanškroun: Wendlig – Kristek (65. D. Šilar ml.), Černý, Vacek, Pobořil, Farkaš (75. Mizerák) – Popelář, D. Šilar st., Šišan – Fajt, Bartoš (75. Karel).

Stolany – Č. Třebová 1:3
Fakta – branky: 24. Vácha - 18. a 38. Zadražil, 90. (+2) Markl. Rozhodčí: Fryš (Opatovice). ŽK: 2:3. Diváci: 70. Poločas: 1:2. SK Stolany: Kudláček - Chvojka, Motyčka, Plosza, Michalec - Zavřel, Černý, Eis, Kučera - Vácha, Ročín. FK Česká Třebová: Křivka - Keprt, Švec, Vomáčka, Mazal - Kubásek, Petr, Zadražil (72. Vosmek), Štěpán (46. Dvořák) - Grepl, Šimek (81. Markl).

AS Pardubice – M. Třebová 2:2
Fakta – branky: 45. Macháček z penalty, 76. Vajer – 12. Potáček z penalty, 66. R. Šatník. Rozhodčí: Poláček (Chrudim). ŽK: 2:5. Diváci: 50 Poločas: 1:1. FK AS Pardubice: Báča – Trupl, Šmeral, Kovařík, Pochobradský – Hačko, Pecivál, Rychtera, Vajer – Musil, Macháček (84. Pitterle). SKP Slovan Moravská Třebová: Kryštof – Králíček, Huryta, Potáček, Cink – R. Šatník, M. Sedláček, Staněk (86. J. Sedláček), Švanda (46. Aberle) – Kučerňák, Holly (46. Strouhal).

Tesla B – Polička 4:0
Fakta – branky: 35. a 47. Sadílek, 31. Meruňka, 72. J. Uhlíř. Rozhodčí: Valenta (Letohrad) ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (32. F. Švec). Diváci: 100. Poločas: 2:0. Tesla Pardubice B: Zavřel – Cincibuch, Prorok, Baldrych, Vanžura – Kršák, Kakrda, Strnad, Meruňka (71. Dvořák) – Veverka (64. Kavka), Sadílek (61. J. Uhlíř) SK Masokombinát Polička: Prokop – Jílek, Škoda (83. O. Findejs), Fr. Švec, V. Král – Opina (46. L. Findejs), T. Švec, Kučera, Čípa – Petr, Adamča (64. L. Král)

Skuteč – Letohrad B 1:3
Fakta – branky: 8. Horáček – 43. Kvapil z pen., 69. a 84. T. Svoboda. Rozhodčí: Čech (Dolany). ŽK: 3:0. Diváci: 200. Poločas: 1:1. FC Skuteč: Hrubý – Pečenka, Pondělíček, Habal (58. Pražan), Tocháček - Forstner, Kuchta, Hron, Bačkovský – Bačák (46. Hradecký), Horáček. FK OEZ Letohrad B: Pěnička – Peřina, Melichar, Řehák, Kříž – Uhlíř (J. Svoboda), Hynek, Valta, Kočí, Kvapil, Remeš – Černohous (66. T. Svoboda).

Hlinsko – Dobříkov 0:1
Fakta – branka: 32. Horníček. Rozhodčí: Janata (Pardubice). ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas: 0:1. FC Hlinsko: Kopecký – Janoušek, Kysela, Hrubý, Cestr - Novák, Boháč, Koudelka (78. Šulc), Netolický (78. Cepl) - Slavík (58. Cach), Slováček. TJ Sokol Dobříkov: J. Dostál – J. Horníček (83. Střasák), Zahradník, P. Horníček, Houžvička (78. Grůz) - Malý, M. Dostál, Barták, Karela (90. Ryšavý), – Klapal, Jehlička.

4.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Do Pardubic míří světová plochodrážní esa, pojede i domácí jezdec Milík

Obyvatele Pardubického kraje nejvíc trápí neutěšené silnice.

Obyvatele Pardubického kraje nejvíc trápí neutěšené silnice

Ve středu představíme prvňáky ze ZŠ Prodloužená v Pardubicích

Pardubice - Ve středu 20. září přinese Pardubický deník čtenářům druhý díl svého nového seriálu Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol, a to až do pololetního vysvědčení.

Měl chuť je roztrhnout, jak hada

Pardubice - Pardubičky po trapasu. Pilař nařkl hráče ze znevážení klubu. I tak se dají stručně shrnout ohlasy z fotbalového víkendu.

Jeden šmejd do vazby, policie ale stíhá celou skupinu těchto hyen

Pardubice - Podle policistů si tito "podomní obchodníci" z některých seniorů udělali doslova finanční ústav.

Další Hovory o Pardubicku ukáží staré město

Pardubice – První poprázdninové a v pořadí už 279. Hovory o Pardubicku zítra nabídnou sérii několika filmů, ve kterých je zachycena podoba Pardubic v minulosti.