I. A třída

LIBIŠANY – HRADIŠTĚ 5:0
Jednoznačné utkání v podání domácích, kteří si vytvářeli jednu šanci za druhou. Hradiště od vyššího výprasku zachránil Češka.
Fakta – branky: 9. Brož, 16. Machala, 34. Kučera z penalty, 65. Šimon z penalty, 74. Kuric. Rozhodčí: Morávek. ŽK: 2:1. Diváků: 100. Poločas: 2:2. Libišany: Šimon – Rosůlek, Čáp, Kučera, Kršák – Hron (70. Ringel), Horyna, Machala (72. Fabián), Filipi (70. Starý) – Kaufman (46.Kuric), Brož. Staré Hradiště: Češka – Němec, Hýsek, Pitterle, Sluťák – Horáček, Šibrava, Nedvěd, Shejbal (81. Markl) – Komárek, Götz (58. Louvar).

NAČEŠICE – H. JELENÍ 4:0
Předzápasová slova z jelenské kabiny, že se jim na Načešice dlouhodobě nedaří, se jen potvrdila. Hosty to mrzí o to více, že se tentokrát jednalo o šest bodů.
Fakta – branky: 7. a 11. Mládek, 25. Ilko, 70. Marek. Rozhodčí: Ujec. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (32. Pinkas) Diváků: 150. Poločas: 3:0. Horní Jelení: Jozl – Maixner (46. Kaplan), Hendrych, Pinkas, Houžvíček – Šmidberský (70. Vaněk), J. Velinský, Horáček, Martinec – Cach (35. Sodomka), Šimek.

I. B třída

MATEŘOV – NASAVRKY 0:3
Domácím se utkání za asistence gripenů (Aviatická pouť) nevyvedlo. Zkraje zápasu T. Holek zastupoval na brankové čáře Skalického a v 18. minutě zazvonilo nad ním břevno. Na druhé straně byl ve vyložené šanci Hlaváček, ale těsně minul. Poté už se síť vlnila, Skalický střelu jen vyrazil a F. Dostál neměl problém míč uklidit. Na začátku druhého poločasu hostující obrana překazila šanci Hlaváčkovi. Jenže vzápětí Skalický srazil míč k Plíškovi a ten věděl, kam s ním. V 56. minutě Žďára prověřil vyběhnutého Drášila, ale gólmana zastoupil hlavou obránce. V 73. minutě Křížek sáhl ve vápně po unikajícím protihráči a nařízenou penaltu proměnil F.Dostál.
Fakta – branky: 35. a 73. z pen. F. Dostál, 50. Plíšek. Rozhodčí: Schmeiser. ŽK: 2:0. Diváků: 60. Poločas: 0:1. St. Mateřov: Skalický – Meduna (28. Žďárský), Mynka, T. Holek, D. Holek – Hlaváček, Klíma, Křížek, Zezula – Fenyk, Vašíček (54. Žďára).

CHROUSTOVICE – ŘEČANY 0:2

Utkání začalo tlakem hostí, který trval dvacet minut. Po té se domácí osmělili a do poločasu si vytvořili tři tutovky. Ani jeden z týmů však do černého nezamířil. Po přestávce začaly Chroustovice více mluvit, než hrát. Z mnoha šancí Řečan, pak domácí hráč chytil míč rukou na brankové čáře a Hostinský penaltu proměnil. Stejný hráč přidal v 82. minutě pojistku.
Fakta – branky: 71. z penalty a 82. Hostinský. 0. Blažek – 45. a 71. Demeter (obě z penalt). Rozhodčí: Svatoň. ŽK: 4:4. ČK: 1:0 (69. Mazánek). Diváků: 80. Poločas: 0:0. Řečany nad Labem: Hrubeš (46. Pavel Moravec) – Štěpánek (46. Krejčík), Chára, Grande, Petr Moravec – Bank, Novotný, Hostinský, M. Tichý – Wiesner, Hrbek.

HLINSKO B – CHOLTICE 1:2
Poslední tým tabulky byl lepší. Svého soupeře přestřílel i předčil v brankových příležitostech. Jenže shořel na jejich neproměňování a hostům pak stačilo využít z minima maximum.
Fakta – branky: 79. Slováček – 55. Kratochvíl, 74, Adam. Rozhodčí: Halva. Bez karet. Diváků: 50. Poločas: 0:0. Choltice: Zářecký – Korbeľ, Hlaváček, Jan Kohoutek, Jiří Kohoutek – Blažek (60. Hošek), Hudec, Urbanec, Augustin – Kratochvíl (58. Bolek), Adam.

H. ŘEDICE – SEZEMICE 8:4
V první půli Sezemice netušily, co se s nimi děje. Po přestávce Ředičtí ubrali a a hosté ještě uhráli přijatelný výsledek.
Fakta – branky: 9., 29. a 33. Dědič, 13. a 30. Jílek, 3. Černý, 58. Dujsík, 60. Skalický – 56. J, Kašpar, 76. Smutek, 83. vlastní, 84. Ráliš. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 2:3. Diváků: 220. Poločas: 6:0. Horní Ředice: Kovařík – Valenta (55. Drahoš), Černý, Skalický, Šolta – Březina, Vach (68. Horyna), Šedivka, Jílek – Dujsík, Dědič (61. Morávek). Sezemice: Báča – Borovec, Ráliš, Blažek (46. T. Kašpar), Popílka – Knaute, Smutek, Mráz, Lába – Ehl (64. Langr), J. Kašpar.