V krajských soutěžích to nebyl dobrý víkend

Pardubicko - Výsledky zápasů prvních A a B tříd

29.9.2008

I. A třídy

SK Chrudim – Hradiště  5:2
Domácí se na soupeře dobře připravili a v první půli získali třígólový náskok. Gól Kouby do šatny vykřesal malou naději, jenže domácí zvýšili až na 5:1 a skóre jen korigoval Deutsch z trestného kopu
Fakta – góly: 5. Veverka, 18. Vágner, 36. Tesař, 62. vlastní, 87. Deutsch – 45. Kouba, 87. Deutsch . Rozhodčí: Sliž (Chotěboř). ŽK: 1:3. Diváků 130. Poločas: 3:1. Staré Hradiště: Habivský – Habiger, Deutsch, Tamchyna – Hejhal (46. Vykoukal) – Hýsek, Hudec, Zavřel (75. Filípek), Urbanec – Tesner (51. Bartoň), Kouba.

Dol. Újezd – Moravany 2:0
V prvním poločase se domácí ujali vedení gólem Čejky z penalty, ale hosté se drželi srdnatě. Po změně stran si věřili na vyrovnání, ale sudí Filip nečekaně změnil kurz řízení zápasu a hosté na úspěch mohli zapomenout. Domácím prošla i ruka ve svém pokutovém území. Stínem utkání je zranění Madáka. Fakta – góly: 7. Čejka z pen., 88. Fulík z pen. Rozhodčí: Filip (Jamné). ŽK: 1:4. Diváků: 150. Moravany: Ruml – Křenek, Kulhánek, Kubík, Fišer – Imramovský, J. Krpata, Hynek, Madák (20. Záleský) – Kaplan (55. Branda), Erber (55. Kříž).

Heřm. Městec – Valy 2:0
Již v úvodu utkání se dostal do gólové šance Bažant, ale z úhlu se netrefil do prázdné branky. Domácí se ujali vedení gólem Rychtery z trestného kopu a před rekordní návštěvou vedli 1:0. I po změně stran měli územní převahu, ale veškeré střelecké pokusy likvidoval valský gólman Skalický. Nakonec kapituloval až po střele Hlaváče.
Fakta – góly: 16. Rychtera, 79. Hlaváč. Rozhodčí: Adamský (Semanín). ŽK: 3:4. Diváků: 390. Poločas: 1:0. Valy: Skalický – Zelinka, Budinský, Petrlík, Procházka, – Půlpán (71. Šrámek), Kubát (36. Krutský), Betlach, Kolman – Bažant, Holek.,

I. B třídy

Přelouč – Mikulovice 1:1
V 7. vystřelil po úniku J. Vencl, Poříz vyrazil k Dufkovi, který otevřel skóre. Domácí vyrovnali ve 33. zásluhou střely Kocha na vzdálenější tyč. Po hodině hry Novotný orazítkoval z TK břevno.
Fakta – branky: 33. Koch – 7. D. Dufek. Rozhodčí: Pagáč. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (83. D. Dufek). Diváků: 100. Poločas: 1:1. Přelouč: Poříz – Váša, Dušek, Hladík, Beránek – Ulrych, Novotný, Jezdinský (70. Pithart), Volejník – Cichra, Koch. Mikulovice: P. Dufek – Bondor, Hanzl, Křivka, Handlíř – D. Dufek, Šmejda, Moučka (13. Stefanov, 65. Kárník). L. Valský – P. Vencl, J. Vencl.

Rosice – Paramo 4:0
Vše podstatné se v derby odehrálo ve druhé půli. O výhře domácích rozhodl dvěma trefami Bekavec, který nejprve hlavou zužitkoval centr Pavla a vzápětí prostřelil brankáře podruhé. V závěru se trefili i dva rosičtí obránci.
Fakta – branky: 59. a 61. Bekavec, 78. Rössler, 88. Urbánek. Rozhodčí: Preclík. ŽK 1:4. Diváků: 120. Poločas 0:0. Rosice: Frinta – Urbánek, Pozdník, Zackl, Rössler – Pokorný, Koukal, Pavel (66. J. Franc), Rousek (46. Stehno) – Bekavec, Zelinka (88. Těšitel). Paramo: Mergl – Brambůrek, Beran (6. Dušek), Vacek, Mládek (78. Holčík) – Puhlovský, T. Novotný, Červenka, Nosek – Kunart, Zelenda.

Slatiňany – Horní Jelení 2:1
Jelení se ujalo vedení na konci první dvacetiminitovky. Pauker orazítkoval břevno, Šrajer tyč a míč dokopl do sítě Pauker. Domácí srovnali stav, když kvůli zraněnému protihráči hráli s jedním mužem navíc. Rozhodnutí padlo po dlouhém autu.
Fakta – branky: 34. a 73. Myška – 20. Pauker. Rozhodčí: Kočí. ŽK: 4:3. Diváků: 120. Poločas: 1:1. Horní Jelení: Jozl – Záleský (33. Němec), Hansl, P. Tvrdý, Zeman – Rejnuš, Šrajer, Pauker (35. Dědič), Jehlička (74. Šmidberský) – Kaňkovský, Pištora.

Kameničky – Libišany 1:0
Ve vyrovnaném duelu se rozhodlo těsně po pauze. Libišany pak ve snaze za vyrovnáním kosila zranění.
Fakta – branka: 52. Horák. Rozhodčí: Felkl. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (90. Vích). Diváci: 190. Poločas: 0:0. Libišany: Vida – T. Bidman (85. Rybka), Ringel, Rychtera, Jozíf (70. K. Zadrobílek) – J. Bidman, Kurfiřst, Vydarený, P. Vích – Kuric, J. Zadrobílek. ⋌(jma, zz, tra)

29.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Likvidace následku výbuchu v pardubické Explosii 21. srpna 2017.

V pardubické Explosii zranil výbuch tři dělníky

Hokejový kádr je stále široký, blíží se řez

Pardubice – Ještě dva týdny přípravného období, v tom třetím již přijde ostrý extraligový start. Hráči pardubického Dynama ladí formu na úvodní utkání se Spartou, které se hraje 8. září. Pardubice zatím odehrály osm přípravných zápasů, v šesti z nich vyhrály.

Motorkář letěl vzduchem desítky metrů a pak ještě vrtulníkem. Přehlédl mostek

Chvaletice – K dopravní nehodě, která snad jen řízením osudu neskončila tragicky došlo u Chvaletic. Provizorní mostek přes silnici byl již svědkem mnoha nehod, teď v neděli v podvečer na něm skončil motorkář, který jej při jízdě od Přelouče zřejmě přehlédl.

Will Smith dostane v letním kině druhou šanci

Pardubice – Organizátoři Letního kina dnes promítnou americké drama Collateral Beauty: Druhá šance.

Okresní přebor: Přelovice otrávily Sezemicím posvícenské hody

Pardubicko – Domácí fotbalisté na úvod nového mistrovského ročníku hýřili štědrostí. Hned pět utkání ze sedmi totiž ovládli hosté. Mezi nimi i nováčci ze třetích tříd.