Pozdě bycha honit! Ředice mohly využít zaváhání Choltic a posunout se na první příčku, jenže stejně jako rival pouze remizovaly…

Nemošice – Dašice 2:3
Ospalý start domácích otevřel dveře k jejich svatyni dokořán, čehož Dašice využily ke vstřelení úvodního gólu. Díky němu se hra vyrovnala nejen herně, ale i co do počtu branek. Hostitelé sice měli ze hry více, ovšem během dvou minut se Dašice díky zaváháním obrany soupeře dostaly do dvoubrankového trháku. Michňák sice stačil dvě minuty před koncem snížit, na srovnání už ale bylo příliš pozdě.
Fakta – branky: Novotný, Michňák – J. Vajer, Buchtele, P. Šmejda. Rozhodčí: Jakoubek. ŽK: 2:2. Diváků: 70. Poločas: 0:1. Nemošice: Dufek – Mareček, Vaculík, Vítek, Kreml, Michňák, Libánský, Polanecký, Ulrich, Linha, Novotný. Střídal: Večeřa. Dašice: Černohubý – L. Vajer, O. Vajer, Hora, Borovec, J. Vajer, V. Englich, Buchtele, Polák, P. Šmejda, J. Englich. Střídali: Teplý, O. Šmejda, Cabicar.

Choltice – Dříteč 2:2
I s absencí pěti hráčů základní sestavy si domácí vytvořili množství šancí. Brankář hostů Frinta sice předváděl svůj um při hašení četných příležitostí soupeře, na všechno ovšem stačit nemohl. Ani dvougólová ztráta ale nedemotivovala dřítečské hráče, v 75. minutě bylo skóre srovnané. Tlak dopředu dále vyvíjely oba týmy, mezi tři tyče se už ale nikdo netrefil.
Fakta – branky: 38. Mach, 47. Bravenec – 59. Klofanda, 75. Zollman. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 2:2. Diváků: 70. Poločas: 1:0. Choltice: Zářecký – Korbel, Jan Kohoutek, Peml, hlaváček, Jiří Kohoutek, Bravenec, Karlík, Jeřábek, Augustin, Mach. Střídali: Šrámek, Šturma.Dříteč: Frinta – Hrůša, Pech, Bednář, Štěpán, Klofanda, Vrážel, Kroupa, Pečinka, Zollman, Mužík. Střídali: Dibelka, Vrška.

H. Ředice – Přelouč B 2:2

Opatrnou hru v začátku vystřídaly šance, z nichž první proměnili domácí. Hráči přeloučské rezervy posléze dokázali díky důrazné hře srovnat. Ačkoli Horyna deset minut před koncem vrátil Ředicím vedení, tečku za infarktovým zápasem udělal proměněnou penaltou brankář Marek.
Fakta – branky: 60. Machatý, 81. Horyna – 69. Novák, 90. z penalty Marek. ŽK: 3:4. Diváků: 110. Poločas: 0:0. H. Ředice: Kovařík – Horáček, Černý, Jelínek, Kopecký – Březina, Horyna, Šedivka, Hrubý – Dědič, Machatý. Střídal: Jirout. Přelouč B: Marek – Havlas, Heřmánek, Váša, Tesák – Štainer, Novák, Machačný, Školník – Jedlička, Martin Beránek. Střídali: Chaloupský, Bolek, Linhart.

L. Bohdaneč – Křičeň 1:4
Jako noc a den. Podobně by se daly popsat oba poločasy v podání Bohdanče. V úvodním dějství si domácí vytvořili převahu, z několika šancí se ujala jen jedna. Po přestávce však lázeňští značně znervózněli a po druhém křičeňském zásahu se domácí hra zcela naprosto zhroutila.
Fakta – branky: 29. Kalinin – 82. a 90. Urbanec, 46. Pilc, 67. Koki. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:0. Diváků: 80. Poločas: 1:0. L. Bohdaneč: Vlček – Rössler, Zackl, Kopřiva, Žurek – Krátký, Kříž, Hanáček, Lánský – Kalinin, Kvapil. Střídali: Cincibuch, Izera, Buchta. Křičeň: Pleskot – Karela, Gloza, Hackenberg, Tomášek, Minařík – Malý, Koki, Urbanec – Pilc, Biath. Střídali: Štěpánek, Půlpán, Kopáč, Gruna.

Srch B – Opatovice 1:1
Velkou útočnou vlnu Opatovic nastartoval úvodní gól domácích. Jejich brána se pak stala cílem dlouhého dobývání, jež vyústilo ve vyrovnávací trefu Křováka.
Fakta – branky: 13. Chocholouš – 61. Křovák. Rozhodčí: Svatoň. ŽK: 1:0. Diváků: 50. Poločas: 1:0. Srch B: Mičjan – Biško, Šmíd, Doležal, Levinský – Sokol (65. Beran), Šlegr, Kršák, Chocholouš (73. Mužík) – Víšek (45. Hocque), Maivald. Opatovice: Guldán – Hladík, Kovařík, Jičínský, Svoboda – Bartoníček (67. Blažek), Balog, Krsek – Šťastný, Křovák (67. Morávek).

Přelovice – Roveň 2:0
Střelecké příležitosti zdobily obě strany hřiště, domácí několikrát spálili vyložené šance. I díky povedené hlavičce Vohralíka ale zůstaly všechny body doma.
Fakta – branka: 75. Vohralík, 82. L. Hladík. Rozhodčí: Kulín. Bez karet. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Přelovice: Jeník – R. Šimák, Petrlík, Khun, Malý – Řehák, Pracz, Vohralík, Blažek – Šprync, L. Hladík. Střídali: Kučera, Panchartek. Roveň: Baláš – Mikuláš, Mládek, M. Koláček, O. Koláček – Kašpar, Madák, Šándor, Pavliš – Dušek, Absolon. Střídali: Brňák, Mile.

Holice B – Valy 5:2
Dirigent Kopřiva s grácií rozehrál svou střeleckou symfonii, která rozhodně nebude patřit k oblíbeným skladbám fotbalistů Valů. Ti se snažili držet krok, jenže tentokrát patřil zápas holickému béčku.
Fakta – branky: 13., 29., 61. a 87. Kopřiva, 25. Machatý – 19. Klas, 46. Hačko. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 2:2. Diváků: 80. Poločas: 3:1. Holice B: M. Bareš – Stehlík, Velinský, Tláskal, Pitra (83. Flachs) – Uhlíř (60. Řeháček), R. Bareš, Machatý, Flieger – Valenta (66. Vančura), Kopřiva. Valy: Černík – Mocanu (46. Vachek), Pleskot, Zetek, Veselý, Mzyk, Betlach, Klas (70. Šutovec), Kutílek – Hačko, Vohradník.