Pardubicko - Přinášíme výsledkový servis z fotbalového víkendu

8.5.2011

Valy - Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

Valy – Morašice  1:0

Tentokráte sehráli domácí šťastný zápas. Bez jediné šance nakonec Valy houževnatého soupeře udolaly. Jedinou branku zaznamenal Budinský, které z trestného kopu zaskočil celou obranu i samotného gólmana. Domácí prožili také krušné chvilky. Ve 37. minutě skončila Ropkova střela z dvaceti metrů na břevně. Po hodině hry vypustil z kopačky projektil Vomáčka, Šutovec míč přizvedl a Veselý s pomocí břevna vykopl jistý gól z brankové čáry. A tak stoprocentní jarní úspěšnost na domácí půdě trvá.
Branka: 43. Budinský. Valy: Šutovec – Veselý, Budinský, Trupl, Petrlík – Jeřábek (82. Procházka), Kolman, V. Bažant, Kačírek – M. Bažant, Kubát.

Heřm. Městec – St. Hradiště  1:0

O výsledku rozhodl první útok, kdy se prosadil Štefanča. V dalším průběhu to byla fotbalová nuda, z níž vybočila 40. minuta. To do sebe zajeli H. Hamsa a Smutný a oba uviděli červenou kartu. Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase. Šancí na obou stranách bylo minimum. Blíže ke vstřelení gólu byli opět domácí. V závěru rána Svobody skončila na tyči.
Branka: 1. Štefanča. Hradiště: Bílek – Tamchyna, Hejhal, Pitterle, Smutný – Filípek (46. Mocanu), Hudec (75. Nedělka), Vykoukal, Urbanec – Hýsek, Stefanov.

Letohrad B – Moravany  0:0

V první půli měli více ze hry hosté, ale letohradská brána odolala. Po změně stran převzali iniciativu domácí a dvacet minut soupeři zatápěli. Blíže ke třem bodům měly Moravany. V 85. minutě upaloval sám na gólmana Krpata, ale trefil jen břevno.
Bez branek. Sestava – Moravany: Skalický – Krpata, A. Záleský, Lukas, Houžvíček (78. Müller) – Madák, Imramovský, Fibikar (70. Hynek), Novák (46. Kulhánek) – Fišer, Švadlenka.

Dolní Újezd – Přelouč 4:2

Vyrovnané utkání si hosté prohráli sami. Nejdříve za stavu 0:1 nedali penaltu a pak po srovnání neuhlídali dvě standardky. Obě jejich branky vstřelil Koch. Při té první zakončil samostatný nájezd, druhou vsítil po příhře Cichry.
Branky: 30. a 63. Svoboda, 70. Havran, 85. Doubek – 60. a 71. Koch. Přelouč: Poříz – Beránek, Dušek (50. Štainer), Hladík, Heřmánek (77. Volejník) – Novák, Novotný (65. Beránek), Ulrych, Ročín – Cichra, Koch.