VÝSLEDKOVÝ SOUHRN: Z fotbalových soutěží

Východní Čechy - Přinášíme výsledkový servis víkendových fotbalů, které hrály týmy z Pardubicka. A to včetně okresních soutěží. Během dne ho budeme průběžně doplňovat. Některé zápasy najdete i v dalších článcích, kompletní výsledkový fotbalový servis všech východočeských týmů pak najdete v pondělním vydání Pardubického deníku.

8.9.2008

I. A TŘÍDA:

Semanín – SK Chrudim 1:1 (1:1). Branky: M. Špatenka z pen. – Veverka Rozhodčí: Filip (Jamné n. O.). ŽK: 3:2. Diváci: 100.

Valy – Prachovice 0:2 (0:0). Branky: Budínský 2, 1 z pen.. Rozhodčí: Volný (Kojice). ŽK: 4:3. Diváci: 120.

Staré Hradiště – Dolní Újezd 1:1 (0:0). Branky: Vencl – Havran. Rozhodčí: Kutřín (Heřmanův Městec). ŽK: 5:2. Diváci: 120.

Načešice – Litomyšl 2:0 (0:0). Branky: J. Tomčík, Semrád. Rozhodčí: Adamský (Semanín). ŽK: 3:1. Diváci: 110.

Rychnov na Moravě – Moravany 0:3 (0:1). Branky: Erber, Imramovský, Kaplan. Rozhodčí: Dvořák (Březová n. S.). ŽK: 0:3. Diváci: 200.

Heřmanův Městec – Žamberk 1:2 (0:1). Branky: Salfický – Ulvr z pen., Pavelka. Rozhodčí: Gregor (Chrudim). ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (Veleba). Diváci: 350.

Choceň B – Králíky/ Červená Voda 1:0 (1:0). Branka: A. Kaplan. Rozhodčí: Nekvinda (Rosice u Chrasti). ŽK: 2:4. ČK: 1:1 (Kopecký – Musil). Diváci: 60.

I. B TŘÍDA

SKUPINA A:

Rosice nad Labem – Rozhovice 1:2 (0:2). Branky: Pozdník z penalty – Z. Kopp, Jirousek.

Mikulovice – Horní Jelení 2:2 (1:0). Branky: J. Vencl 2 – Pauker, Kaňkovský.

Proseč – Hlinsko B 6:2 (2:1). Branky: Šplíchal 2, Jiří Marek 2, D. Macháček, Stodola – Cach, Bříza z pen.

Prosetín – Kameničky 2:0 (1:0). Branky: Šikl, J.Ročňák.

Paramo Pardubice – Přelouč 1:1 (1:0). Branky: Puhlovský – Novotný.

AFK Chrudim B – Slatiňany 2:1 (2:0). Branky: Kadeřábek, P. Zdražil – Opavský.

Libišany – Třemošnice 1:2 (1:1). Branky: Kuric – O. Vančura, Šebek.

DIVIZE C:

Tesla – Hradec B 0:1

Domácí bez tří opor základní sestavy (Petrus, Třešňák a Škrňák) nepodali očekávaný výkon. Po celých devadesát minut se nemohli dostat do tempa. Od 11. minuty navíc prohrávali gólem Zierise, který hlavou usměrnil do branky centr Pacáka – 0:1.
Poté se hrálo převážně uprostřed pole, největší šancí domácích byla hlavička Fidry po pěkném centru Jeřábka, podobnou šanci vzápětí spálil na druhé straně Dvořák.
Po změně stran si Tesla vytvořila územní převahu, ale v její hře chyběl nápad, moment překvapení a hlavně finální přihrávka. V 63. min. se šikovně prokličkoval ve vápně hostí Jeřábek, ale jeho centr našel jen hradecké zadáky. V 65. min. mohl zvýšit Dvořák náskok hostí, ale mířil vedle. Netrefil se po centru Gavuly ani Veverka hlavou.

 Fakta – branka: 11. Zieris. Rozhodčí: Hlaváč (Dobrovice). ŽK: 1:1. Diváci: 190. Poločas: 0:1. Tesla Pardubice: Shejbal – Hlava, Pospíšil, Prorok, Voženílek – Fidra (53. Kakrda), Jeřábek, Hajdari, Gavula – Sedlák (68. Vanžura), Sadílek (46. Veverka). FC Hradec Králové B: Hrdina – Přibyl, Zieris, Kašpar, Pacák – Veselka – Hradecký (82. J. Černý), Kout, Janoušek, J. Čech (76. Zinke) – J. Dvořák.⋌ (ašo)

Živanice – Dvůr 1:1

Hosté byli v úvodní půlhodince mnohem nebezpečnější než domácí. Již v 7. min. zabránil jistému gólu živanický gólman Černík, když nohou stačil u tyče zmařit velkou šanci Otradovského. Další slibnou příležitost měl Míl.

Domácí poprvé zahrozili ve 23. min. Vrbou, který střelou z dálky vyzkoušel pozornost brankáře Tomka. Ve 29. min. se domácí dožadovali penalty po faulu na Černohubého, ale sudí Polák nepískal a v dalším průběhu byl velmi nepřesný.

Hosté měli další velkou šanci ve 32. min., ale Blažkovu střelu zblízka domácí stačili zblokovat. Po změně stran přízemní centr Urbana nasměroval do odkryté branky Kilevník – 0:1. Domácí vyrovnali v 76. min., po závaru před brankou Tomka skóroval Jůn. V nervózním závěru se již diváci brankových momentů nedočkali.

Fakta – branky: 76. Jůn – 57. Kilevník. Rozhodčí: Polák (Praha). ŽK: 3:0. Diváci: 240. Poločas: 0:0. TJ Sokol Živanice: V. Černík – Hrmo (75. J. Černík), Vrážel (90. Daněk), Ferčák, Michal – Podlipný, Kopřiva, Vrba, Černohubý (46. Mocanu) – Kaciáň, Jůn. TJ Dvůr Králové n. L.: Tomek – Volf, Kruliš, Bělina (40. Urban), Ježek – Klivník, Holub, Míl, Blažek – Otradovský, Řežábek (88. Nesvačil).

PŘEBOR PARDUBICKA:

M. Třebová – Lanškroun 2:0
Fakta – branky: 65. Strouhal, 84. Holly. Rozhodčí: Odehnal (Hradec n. S.). ŽK: 0:5. Diváci: 140. Poločas: 0:0. SKP Slovan M. Třebová: Kryštof – Králíček, Huryta, Potáček, Cink – M. Sedláček, R. Šatník, P. Šatník (77. Staněk), Švanda – Kučerňák (86. J. Sedláček), Strouhal (80. Holly). TJ Lanškroun: Wendlig – Pobořil (46. Kristek), Černý, Vacek, Vaško – Farkaš, Popelář (77. Fait), Šilar st., Šišan (55. Šenkýř) – Šilar ml., Bartoš.

V. Mýto – Česká Třebová 3:0
Fakta – branky: 48. Dvořák, 53. Matula, 75. M. Chadima. Rozhodčí: Hořínek (Hradec n. S.). ŽK: 3:5. ČK: 0:2 (48. Vomáčka, 83. Švec). Diváci: 80. Poločas: 0:0. SK V. Mýto: Matoušek – Koblížek, Podroužek, Jílek, D. Chadima – Sejkora, Podmajerský, Dvořák (80. Lebeda), Svoboda (74. Vostrčil) – Matula, M. Chadima. FK Č. Třebová: Křivka – Grepl, Švec, Vomáčka, Vosmek – Mazal (83. Lavička), Petr, Zadražil (61. Markl), Kubásek – Šimek (82. Bican), Dvořák.

Dobříkov– Stolany 2:1
Fakta – branky: 1. Karela, 15. Zahradník – 30. Ročin. Rozhodčí: Svědiroh (Pardubice). ŽK: 4:3. ČK: 0:1 (43. Vácha). Diváci: 200. Poločas: 2:1. Sokol Dobříkov: J. Dostál – Barták, Karela, P. Horníček, M. Dostál – Houžvička (85. Střasák), Malý, Klapal, Jehlička – J. Horníček (70. Grůz), Zahradník (90. Ryšavý). SK Stolany: Klas – Motyčka, Plosza, Púčala, Černý – Vácha, Chvojka, Eis, Zavřel – Ročín, Kučera (66. Michalec).

Skuteč – Choceň 0:2
Fakta – branky: 15. Šulc, 82. Hanzl. Rozhodčí: Knoll (Jaroměřice). ŽK: 3:2. Diváků: 225. Poločas: 0:1. FC Skuteč: Hrubý – Polanský (72. Hradecký), Pondělíček, Bednář, Tocháček – Forstner, Kuchta, Hron (33 Pražan), Bačkovský – Bačák (46. Habal), Horáček. FK Agria Choceň: Gerčák – Baborák (72. Bálek), Lesák, Šrut, V. Smejkal – Unger, Krejza (63. Hanzl), Šulc, Šabata - L. Smejkal, Stavresky.

Svitavy – Letohrad B 3:1
Fakta – branky: 27. O. Jelínek, 74. Čížek, 84. Brůna – 78. Šponar. Rozhodčí: Lukášek (Kameničky). ŽK: 4:1. Diváci: 260. Poločas: 1:0. TJ Svitavy: Lampárek – Bandouch, Zatočil, D. Jukl, Horák – Beránek (80. Chlup), O. Jelínek, R. Jelínek (67. L. Jukl), Brůna – Vacek, Čížek. FK OEZ Letohrad B: Jaroš – Šponar, Melichar, Peřina, Kail – Černohous, Kvapil, Valta, Petr – Remeš, Svoboda.

Tesla B – AS Pardubice 0:1
Fakta – branky: 90. Pavlíček. Rozhodčí: Ujec (Pardubice). ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Tesla Pardubice B: Zavřel – Cincibuch, Koblížek, Baldrych, Vanžura – Kršák, Hlaváček, Kakrda (78. Strnad), Meruňka – Sadílek (55. Uhlíř), Veverka (70. Kavka). FK AS Pardubice: Báča – Trupl, Šmeral, Vajer, Pochobradský (85. Polák) – Hačko, Rychtera, Jan Kovařík, Jakub Kovařík – Pecivál, Musil (64. Pavlíček).

Hlinsko – Ústí n. O. 0:1
Fakta – branky: 40. Stejskal. Rozhodčí: Hlavsa. ŽK: 2:1. Diváků: 200. Poločas: 0:1. FC Hlinsko: Kopecký – Janoušek, Kysela, Hrubý, Cestr – Novák, Boháč, Koudelka, Netolický (81. Charous) – Šulc (81. Slavík), Slováček (61. Cach). Jiskra Ústí n. O.: Krátký – Kaláb, Faltys (90. Motl), Borek, Chudý – Stejskal, Bouška, David, Dostál (78. Martinák) – Vaňous, Matějka.

Polička – Srch 2:1
Fakta – branky: 12. Petr, 19. V. Král – 66. Klement. Rozhodčí: Andrle (Morašice). ŽK: 3:2. Diváci: 120. Poločas: 2:0. SK Masokombinát Polička: Prokop – Jílek, F. Švec, Čípa, Škoda – Opina (90. Navrátil), T. Švec, Kučera, V. Král – Adamča (78. Dittrich), Petr. FC Titanic Srch: Mičjan – Urbanec, Klofanda, R. Peterka (48. Tryner), M. Peterka – Horyna, Šmíd (80. Víšek), Klement, Chocholouš – Špryňar, Popelka (15. Vančura).

OKRESNÍ SOUTĚŽE

III. třída Holicko
Moravany B – Litětiny 6:1 (4:0), Šretr 2, Louženský, Klos, Mazánek, Velinský – Shejbal. Rozhodčí: Klempíř, žluté karty 2:2, diváků: 50.
Vysoké Chvojno – Mnětice 1:1 (0:0), Pětioký – Závorka z penalty. Rozhodčí: Sponner, žluté karty 4:2, diváků: 70.
Nemošice – Ostřešany 4:2 (0:2), Marek Večeřa, Michal Večeřa, Kovář, M. Vítek – Hájek, Dufek. Rozhodčí: Přibyl, žluté karty 1:1, diváků: 70.
AFK SKP Pardubice – Srch B 3:2 (1:1), D. Horáček 2, Formánek – Urbanec, Špryňar. Rozhodčí: Havlík, ŽK: 0:1, diváků: 50.
Staré Hradiště B – Opatovice B 4:0 (3:0), Ždárský 2, Lexman, Skuček. Rozhodčí: Syrůček, bez karet, diváků: 110.
Horní Ředice – Staré Čívice 0:3 (0:3), Horáček 2, Mzyk. Rozhodčí: Skala, ŽK: 3:2, diváků: 60.
Roveň – Pardubičky B 6:1 (2:0), Melc a P. Shejbal po 2, L. Kaplan, Mikuláš – Horyna. Rozhodčí: Vodrážka, ŽK: 1:0, diváků: 60.

III. třída Přeloučsko
Staré Ždánice – Popkovice 6:2 (2:0), Zdichynec 2, Vosyka, Hák, Valenta, Svěštil – Zvolenský, D. Cibulka. Rozhodčí: Šindler, žluté karty 1:1, diváků: 70.
Přelovice – Lány na Důlku 2:3 (0:1), Nykodýn 2 – Tomiška 2, Šedivý. Rozhodčí: Klempíř, žluté karty: 2:1, diváků: 70.
Rybitví – Zdechovice 0:1 (0:0), Monaghan. Rozhodčí: Dobrovolný, žluté karty 3:2, diváků: 120.
Semín – Valy B 0:1 (0:0), Zíma. Rozhodčí: Ledajaks, ČK: 1:0 (Černoch), diváků: 70.
Kolesa – Přelouč B, nedohráno pro inzultaci rozhodčího.
Mateřov – Rohovládova Bělá 4:5 (2:0), Křížek 2, Meduna, Molek – Kohoutek 2, Wohlhöfner, Morávek, Kmoníček. Rozhodčí: Klinecký, žluté karty 2:2, diváků: 5O.
Dolany – Chvaletice 3:1 (1:0), Malý z penalty, B. Půlpán, Straka – Sajdl. Rozhodčí: Přibyl, ŽK: 0:1, diváků: 120.

IV. třída Holicko
Býšť – Dříteč B 3:0 (1:0), Brandejs 2, Částek.
Staré Čívice B – Mikulovice B 1:2 (1:2), Vasilev – Karlík, Kápička.
Sezemice B – Ostřetín 1:2 (0:1), Brychta – Horák, Leczo.
Paramo B – Jaroslav 1:2 (1:1), Dušek – Trunec, Friml.
FK Pardubice – Veliny 0:2 (0:1), Zollmann, Hrubý.
Roveň B – Chvojenec B 3:0 (3:0), Šišan 2, Chejnovský.

IV. třída Přeloučsko
Chvaletice B – Choltice B 2:2 (0:0), M. Šourek, Král – J. Ferjenčík, Brožek.
Křičeň – Sopřeč 3:1 (2:1), Tichý, Biath, Pilc – Pošepný.
Selmice – Rohoznice 7:1 (2:1), Hochman 4, Waldhans, Bulánek, Křivka – vlastní.
Starý Mateřov B – Kojice 2:2 (1:1), Křížek 2 – vlastní, Janák.
Labské Chrčice – Jankovice 3:0 (2:0), Kohoutek, Malimánek, Morávek.
Bukovka – Tetov 5:1 (3:1), Šváb, Tomčala, Vondrouš, Levínský – Kout.

OKRESNÍ PŘEBOR

Chvojenec – Dříteč  4:2
Tři body domácím zajistil autor hattricku Nechvíle. Fakta – branky: 25, 29. a 90. Nechvíle, 40. Chmela – 62. Pithart, 68. vlastní (Pařízek). Rozhodčí: Pokorný, ŽK 2:2. Diváků: 80. Poločas: 3:0. Chvojenec: Horák – Ondráček, Kirchner, Pařízek, Richter – Tukora (90. Kamenický), Nechvíle, Černohlávek, Kvapil (90. Petránek) – J. Pavlíček, Chmela (80. Jeřábek). Dříteč: Novotný – Haan (58. Zezulka), Bednář, Pallas, Hamerník – Kroupa, Drahokoupil, Tesař, Pečínka – Pithart, Havlíček.

Opatovice – Tesla C 3:1
Vedoucí tým tabulky měl sice optickou převahu, ale v koncovce se neprosazoval. Domácím se dařily rychlé brejky. Fakta – branky: 35. Novák, 65. Voříšek, 78. Kuchta – 44. Kavka. Rozhodčí: Svoboda, ŽK 2:1. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Opatovice: Dufek – Valenta, Píša, Kuchta, Picka – Jičínský, Voříšek, Tichý – Maruščák, Práchenský – Novák. Střídali: L. Richter, Kulhánek, Hladík. Tesla C: Bílek – Tměj, Mert, Drábek, Tišl – Dvořák, Kruliš, Kavka, Lejsek – Remeš, Starý. Střídali: Táborský, Ouředník.

Újezd – Dašice 5:0
Domácí se prosazovali po kombinačních akcích a již v prvním poločase rozhodli. Fakta - branky: 12., 36. a 51. Doležal, 5. T. Bendžik, 54. Rusín. Rozhodčí: Říha. ČK 0:1 (55. Špaček), ŽK 0:2. Diváků: 70. Poločas: 3:0. Újezd: Jandák – Vaníček, Jiří Petříček, Zima (58. O. Bendžik), Petr Mrštík – Rusín, T. Bendžik, Pavel Mrštík, J. Rozsévač – P. Strnad (71. Vavřín), Doležal (76. Hladík). Dašice: Metelka – Čermák (46. Novák), Král, J. Šmejda, M. Hora – Šafář, F. Cabicar, Špaček, Teplý – Křížek (46. Zamastil), Šafařík.

Torpedo – Pardubičky  2:2
V pohledném utkání hráči Torpeda dvakrát vyrovnali, dále i třikrát trefili břevno. Fakta – branky: 43. a 74. Kmošek – 18. F. Krejčí, 65. P. Jonáš. Rozhodčí: Pavlas. ČK 1:1 (85. Jarmar – 67. Pithart), ŽK 2:2. Diváků: 150. Poločas: 1:1. Torpedo: Guldan – Jarmar, Hanousek, Vrbata, Hurta – Kmošek, Novák, Kváša, Šimonek – Kaciáň, Koreček (74. Klinecký). Pardubičky: Maršíček – Pech, Bažant, Záleský, Hanzlík – Mrázek, Zemek, Pithart, K. Krejčí (74. Dufek) – F. Krejčí, P. Jonáš.

Řečany – Lipoltice  2:1
V 6. Kobera vytěžil z úvodního tlaku gól. Po přestávce vyrovnal Svatoň, ale o výhře domácích rozhodl Novotný. Fakta – branky: 6. Kobera, 61. Novotný – 52. Svatoň. Rozhodčí: Hamrník, ŽK 3:0. Diváků: 210. Poločas: 3:0. Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Linhart, Křivka, Petr Moravec – Kobera, Bahník, Chára, Blažek – Matoušek, Novotný. Střídali: Pavel Moravec, Michal Moravec. Lipoltice: Pilař – Šolta, Hladík, Formánek, Vlasák – P. Kotraš, Nedvěd, Oliva, Tamchyna – Švejda, Plavec. Střídali: Svatoň, Puskas, J. Kotraš.

Choltice – Sezemice 3:2
Fakta – branky: Bravenec, J. Horák, Šmerda – Štěrovský 2. Rozhodčí: Májek, ŽK 2:5. Diváků: 100. Půle: 1:1. Choltice: Zářecký – Korbel, Kohoutek, Bravenec, Šmerda – Mrkvička, Svoboda, Salfický, J. Horák – Augustin, Ondráček. Sezemice: Levinský – Z. Plecháček, Blažek, Süttö, Kříž – M. Plecháček, J. Kašpar, Lába, T. Kašpar – Štěrovský, Bělohubý. Střídal: Hrdý.

Holice B – Živanice B 1:1
Fakta – branky: 75. Moravec z penalty – 70. Řehák. Rozhodčí: Čermák, ČK 1:0 (75. Vosyka), ŽK: 2:2. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Holice B: Branda – Burkovič, Silbernágl, M. Jedlička, Moravec – Valenta, Šedivka, Centner, Vl. Englich – Uhlíř, Vosyka. Živanice B: Trubač – Čapek, Mádr, Khun, Pařízek – Řehák, Vohralík, Kaderka, Šimák – Trojáček, Vlasák. Střídal: Mrštík.

I. A TŘÍDA

St. Hradiště – Dol. Újezd 1:1
Hosté si v začátku utkání připravili dvě gólovky, ale ani jedna se neujala. Když Vencl se trefil z trestňáku, domácí vývoj hry kontrolovali. Jenže Kouba spálil dvě šance a to bylo pro Hradiště osudné. V nastavení Havran hlavou vyrovnal a ukrojil tak domácím dva body.
Fakta – góly: 55. Vencl z trestného kopu – 90. (+3) Havran. Rozhodčí: Kutřín (HM). ŽK: 5:2. Diváků 100. Staré Hradiště: Habivský – Hudec, vencl (75. Bartoň), Habiger, Tamchyna – Vykoukal (46. Hýsek), Zavřel, Deutsch, Urnabec – Kouba, Pecháček.

Valy – Prachovice 0:2
Hosty podržel gólman Ondráček, dvakrát vychytal Budinského, na druhé straně hodně zlobil Kostka. Klíčové momenty: Bažant byl faulován Křížem, ale Kubát pokutový kop poslal do tyče. Od 72. min. domácí o desetu bez vyloučeného Doležala, v 89. Skalický vytáhl střelu Schneiderwinda na tyč. V poslední minutě Budinský střílí gól a v 94. přidal druhý z penalty…
Fakta – góly: 90. a 90 (+4) Budinský (1x z pen.). Rozhodčí Volný (Kojice). ČK: Doležal (V), ŽK: 4:3. Diváků 120. Valy: Skalický – Pulpán, Zelinka, Petrlík, Doležal – Betlach, Kubát (80. Holek), Kolman, Veselý (65. Krejčí) – Budinský, M. Bažant.

Rychnov – Moravany 0:3
Hosté měli do utkání raketový nástup a tři jisté gólovky spálili Erber, Kříž a Branda. Domácí nebyli nebezpeční a když jim Erber vstřelil gól do šatny domácí fandové tušili, že tento zápas jejich miláčci nevyhrají. Po změně stran Imramovský zvýšil na 2:0 a Kaplan skóre ještě pojistil.

Fakta – góly: 43. Erber, 70. Imramovský, 89. Kaplan. Rozhodčí: Dvořák. Diváků: 200. Poločas: 0:1. Moravany: Ruml – Křenek, Imramovský, Kulhánek, Fišer – Branda (60. T. Krpata), J. Krpata, Madák, Houžvíček – Kříž (90. Kubík), Erber (80. Kaplan).

I. B TŘÍDA

Mikulovice – Hor. Jelení 2:2
Domácí sice vsítili gól do šatny i ze šatny, ovšem pak o slibné vedení během chvíle přišli. V poslední čtvrthodině se třikrát červenalo.
Fakta – branky: 41. a 49. J. Vencl – 55. Pauker, 64. Kaňkovský. Rozhodčí: Bouz. ŽK: 4:2. ČK: 2:1 (75. Vyskočil a Handlíř – 85. Záleský). Diváků: 150. Poločas: 1:0. Mikulovice: P. Dufek – Bondor, Handlíř, Vyskočil, Kopečný – D. Dufek, Šmejda, P. Vencl, L. Valský – Stefanov, J. Vencl. Jelení: Jozl – Záleský, Zeman, Rejnuš, D. Tvrdý – Němec (60. Jehlička), M. Šrajer, Pauker, Pištora – Kaňkovský, Dědič.

Rosice – Rozhovice 1:2
Hosté se ujali vedení první střelou na bránu. Druhou branku přidal Jirousek, jehož střela z dálky skočila před Frintou. Ve druhé půli mířili do tyče Koukal a Z. Kopp. Rosičtí stihli jen snížit, když penaltu proměnil Pozdník.
Fakta – branky: 87. Pozdník z penalty – 1. Z. Kopp, 39. Jirousek. Rozhodčí: Kaplan. ŽK 2:2. Diváků: 120. Poločas 0:2. Rosice: Frinta – Urbánek, Pavel, Pozdník, Rössler – Pokorný, Rousek, Fikejs, Stehno (27. Koukal) – Franc (65. Vorel), Bekavec.

Paramo – Přelouč 1:1
V závěru první půle odcentroval Záveský, Puhlovský vlétl mezi dva beky a padáčkem přes Poříze zavěsil. Přelouč kontrovala z trestného kopu.
Fakta – branky: 40. Puhlovský – 70. Novotný. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 2:0. Diváků: 30. Poločas: 1:0. Paramo: Starý – Mládek, Vacek, Nosek, Brambůrek – Puhlovský, T. Novotný, Červenka, Záveský – Zelenda, Kunart. Přelouč: Poříz – Váša, Hladík, Dušek, Beránek – Ulrych, Novotný, Jezdinský, Doležílek – Volejník, Janecký. Střídali: Kolařík, Smolík.

Libišany – Třemošnice 1:2
Už po deseti minutách svítilo na ukazateli skóre 1:1, když jako první se radovali domácí. Rozhodnutí padlo čtyři minuty před koncem, když Vida neudržel mokrý míč.
Fakta – branky: 6. Kuric – 8. O. Vančura, 86. Šebek. Rozhodčí: Machala. ŽK: 4:2. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Libišany: Vida – Jozíf, J. Zadrobílek (57. Ringel), Kurfiřt, Rychtera – Bidman, Malina, Vydarený, P. Vích – Kornoušek, Kuric (73. K. Zadrobílek). ⋌(jma, zz, tra)

8.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Zpráva OFS: Jak hlásit výsledky a fakta

Ilustrační snímek.

Na pardubických Olšinkách bude sraz koček

Pardubický festival plný jógy ukáže, že má jóga mnoho směrů

Pardubice – Zacvičit si jógu nebo se o ní alespoň něco dozvědět budou moci Pardubáci dnes na letním pardubickém festivalu jógy Surya yoga fest v Centru Kosatec.

AUTOMIX.CZ

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Sportovně užitková vozidla vládnou světu a to nejen mezi novými auty, ale jejich obliba výrazně roste i mezi ojetinami. Pojďme se tedy podívat na to, jaké možnosti máte, když si chcete pořídit ojeté SUV s relativně omezeným rozpočtem. Probereme si SUV do 300 tisíc a koukneme na pět kusů, které za to stojí. A také na pět, jimž byste se měli vyhnout.

Moravany aby si přibalily na Myšáka kočku...

Pardubicko – Zpropadený los. Pardubické béčko musí stejně jako v loňské sezoně také v úvodu letošního ročníku podruhé v řadě cestovat k soupeři. Živanice hostí nováčka skupiny C s jediným cílem. Tím tříbodovým.