OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1. OSTŘEŠANY - PŘELOVICE 7 :2. Domácí proměnili zápas, ve kterém bojovali o první výhru proti dosud neporaženému týmu, v jednoznačnou záležitost. Na druhý gól ještě hosté odpověděli, ale v závěru první půle to bylo po bleskovém hattricku Špryňara již 5:1.