Srch – Chrudim C 1:1
Domácí otevřeli skóre ve 24. minutě. Kršák poslal míč za obranu a Horyna dokončil akci přesnou střelou k tyči. Přibližně ve stejnou dobu druhé půle si Beneš vyměnil míč z Holubem a Hála byl proti jeho střele bezmocný.
Fakta – branky: 24. Horyna – 67. Beneš. Rozhodčí: Kolbaba. ŽK: 2:0. ČK: 1:0 (71. Práchenský). Diváků: 90. Poločas: 1:0. Srch: Hála – Zeman, Kršák, Vysoudil (46. Doležal), Tměj – Kavka, Daněk, Dvořák, Hurta – Horyna, Práchenský.

Valy – Březová n. S. 0:4
Valskou zkázu načal v prvním poločase Müller, který si prošel mezi stopery jako po kolonádě. Domácí zlomily dvě branky od jednoho hráče v rozmezí necelých deseti minut. Pak zahodil jedinou šanci domácích Michek a Kutlák zvýraznil výhru Březové..
Fakta – branky: 63. a 71. Novotný, 17. Müller, 86. Kutlák. Rozhodčí: Suchomel. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Poločas: 0:1. Valy: Černík – Plosza, Mašek, Budinský, Veselý – Pleskot, Kolman, Michek, Klas – Pecháček, Bažant.

Libchavy – Hradiště  4:1
Hostitelé se rychle ujali vedení, který na konci první dvacetiminutovky navýšili. Hradiště za stavu 0:2 trefilo tyč. Po přestávce soupeř mu unikl až na čtyřbrankový rozdíl. Čestný gól hostů zaznamenal Götz po pasu Kostky.
Fakta – branky: Blažek 2, Jiroušek, Vaňous  – Götz. Rozhodčí: Heger. ŽK: 4:3. Diváků: 90. Poločas: 2:0.  Hradiště: Seifert – Těšitel, Kostka, Hýsek, Smutný – Münzberger (61. Stefanov), Hudec (69. Holešínský), Pavelka – Götz, Tesner (68. Nedelka), Adamec (46. Vykoukal).

Třemošnice – Pardubičky  0:3
Pardubičky udeřily ve 25. minutě, po individuální akci a přesné levačce Krejčího. Ve  38. minutě zahrával Mráz rohový kop a Škopkova hlava se vyšroubovala nejvýše. Konečnou podobu  výsledku dal v 89. minutě opět Krejčí.
Fakta – branky: 25. a 89. Krejčí, 38. Škopek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:3. Diváků: 220. Poločas: 0:2. Pardubičky: Vlček – Sokol, Škopek, Hála, Putnar – Krejčí, Zemek, Mráz, Kutílek – Poláček (83. Mrázek), Derka (61. Svoboda).