TJ Orli Lanškroun – ZH Pardubice 4:7 (2:2, 1:3, 1:2).

Branky: 2. Pilavka, 18. Pachl,  35. Pilavka, 54. Šula – 13. Procházka (Sodomka), 14. Vlasák (Ludvík), 23. Procházka, 25. Verner (Procházka), 28. Procházka (Andrejs), 42. Procházka (Ludvík), 48. Procházka (Palaščák). Sestava: Čaladi –  Andrejs, Mlateček, Havrda, Kršák, Palaščák, Nevečeřal – Čermák, Vlasák, Martinec –  Ludvík, Šejba, Kubelka – Verner, Sodomka, Procházka.

Mat v podobě tří gólů během pěti minut druhé třetiny. Také vám to něco připomíná? Ano, hokejisté Závodky prakticky ve stejný čas jako extraligové Pardubice ve čtvrtfinále zlomili druhý finálový zápas Poháru Vladimíra Martince ve svůj prospěch. Od stavu 2:2 se totiž počítali v síti pouze jejich střely. Orli pak sice snížili, ovšem výhru si hosté vzít už nenechali.