VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Záskok Rezka za Klepla: zklamání

PARDUBICE - Do Kulturního domu (KD) Hronovická zavítali ve středu s pořadem Hvězdy, jak je neznáte herečka Eva Holubová a zpěvák Petr Rezek. Ten přijel místo nemocného herce Bohuslava Klepla.

18.10.2007 1
SDÍLEJ:

Petr Rezek na Casanovských slavnostech.Foto: Martin Tóth

Bohužel se tento „záskok“ všem nelíbil. „Překvapil mě nulový zájem o diváka – pořadatelé věděli den předem, že pan Klepl nepřijede, ale nikdo nás o této změně neinformoval. V KD Hronovická jsem byla opravdu naposledy,“ rozhořčila se Ivana Sovová.

„Nikdo se lidem neomluvil, nenabídl náhradní termín, ani možnost vrácení části vstupného,“ přidal se Jan Novotný.

„Pokud by se našli čtenáři zklamaní nad neúčastí pana Klepla, věřte, že s ohledem na účast jinak vytížené paní Holubové představení nebylo možné přesouvat nebo rušit,“ uvedl pořadatel Petr Baláž.

Nejen nepřítomnost pana Klepla, ale také moderátor Václav Daniel Kosík byl trnem v oku mnoha přítomných. „Slovo moderátor je v tomto případě silně nadsazené,“ uváděli někteří diváci.

 

Reakce diváků

Dobrý den, na včerejší večer jsem měla zakoupeny vstupenky do Kulturního domu Hronovická, na talk show Evy Holubové a Boba Klepla. V 19 hodin začal program a člověk, který večerem provázel, nás informoval, že pan Klepl mu den předem volal, že nepřijde, že je nemocen. Tento člověk nám sdělil, že celé představení zachránil a že mezi námi vítá svého kamaráda, Petra Rezka. O nesrovnatelné popularitě mezi panem Rezkem a Bobem Kleplem snad není nutné se rozepisovat. To vzalo mnohým lidem náladu a někteří se i zvedli a odešli. Překvapil mě nulový zájem o diváka - věděli den předem, že pan Klepl nepřijede, ale informaci neumístili ani na webové stránky, nebyla ani před vstupem do KD a u vstupu nás o tom rovněž nikdo neinformoval. Pan Klepl prý přijede s někým jiným na jaře, takže ho jistě uvidíte - jenže za další peníze. Na představení jsme šli ve čtyřech lidech, celková cena vstupenek byla 1.160,- Kč (!!!). V KD Hronovická jsem byla opravdu naposledy. Ilona Sovová

Dobrý večer! Právě jsem se vrátil z KD Hronovická, kde dnes měla vystoupit Eva Holubová a Bob Klepl. Pan Klepl bohužel nedorazil a místo něj přišel o deset tříd horší pan Petr Rezek. Ačkoli člověk, který prováděl celým programem (v jeho případě je slovo \"moderátor\" nadřazené), řekl, že věděl již včera, že pan Klepl nepřijede, nikdo se neobtěžoval diváky informovat o změně programu. Např. při vstupu do KD Hronovická, na webu apod. Částka 290,- Kč není právě malá, nehledě na to, že na taková představení se většinou chodí v párech, tudíž je vstupné dvojnásobné. Takový postup, který naprosto ignoruje přání diváka, je absolutně nepřípustný! Nikdo se lidem neomluvil, nenabídl náhradní termín, možnost vrácení části vstupného apod. Takové jednání se mě hluboce dotklo a v KD Hronovická jsem byl dnes po pěti letech poprvé a naposledy. Jan Novotný

18.10.2007 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Na Dašické ulici v Pardubicích sice "jen" doutnalo jídlo, ale hasiči zachraňovali jeho obyvatele, který se nadýchal kouře.
8

Hasiči z bytu zachránili "kuchaře"

Pardubice - Ústí nad Labem

Druhé vítězství! Pardubice rozhodly opět po přestávce

Proč Jan Veselý nepřijel? Ale kde jsou ostatní?

Pardubice – Kdyby se konala celosvětová soutěž v basketbalových znalostech, figuroval by v konečném pořadí vysoko. A kdyby v ní byl podobor mládež, tak by své konkurenty zválcoval. Asistent trenéra české reprezentace LUBOMÍR RŮŽIČKA se totiž hlavně soustředí na vycházející hvězdy. Nicméně. „Měli bychom produkovat více perspektivních mladých hráčů,“ říká důrazně rovněž hlavní kouč Svitav. 

Financovaní sportu handicapovaných je až trapné

Pardubice – Tři v horkém křesle. Historie oddílu tělesně postižených sportovců Atletika Bez Bariér Pardubice se dá mapovat až do devadesátých let dvacátého století. Žijeme však současností a tak jsme vyzpovídali předsedkyni spolku Evu Hrdinovou a handicapované sportovce, české reprezentanty Jaroslava Petrouše a Martina Zacha.

Pernštejnská fortuna pošesté. Na nádvoří zámku zní opět folk

Pardubice – Pardubický zámek ještě dnes i zítra večer rozezvučí melodický folk. Pošesté se zde totiž koná letní hudební festival Pernštejnská fortuna. Včera diváci přišli na zpívajícího právníka Iva Jahelku a legendárního Ivana Hlase.

Zpráva OFS: Jak hlásit výsledky a fakta

Pardubice - Zveřejňujeme oficiální zprávu okresního fotbalového svazu, a to včetně rozlosování a doporučení, jak hlásit výsledky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení