AŠ Mladá Boleslav – Tesla Pardubice 101:57 (20:18, 49:31, 76:46). Body: Oliva 13, Rozkot a Zikuda 9, Zita 7, Tylchrt 6, Joska, Eichler a Štěrba po 4, Voráček 1. Tesla v nejsilnější možné sestavě s kvalitním domácím celkem držela celou první čtvrtinu krok. V druhé části hry však domácí přidali, přehrávali Teslu hlavně pod oběma koši a na doskoku. Pardubičtí reagovali fauly a po pěti minutách prohrávali o čtrnáct bodů. Od této chvíle se hostím přestalo cokoliv dařit, zatímco domácím narostla křídla. Ve druhém poločase hosté dali šanci celé lavičce ve snaze najít někoho, kdo zavelí a vytáhne mančaft z psychické deky. Domácí již ale žádný obrat nepřipustili a navyšovali náskok až do konce zápasu. Tesla zde nepotvrdila vítězsví z prvního kola poháru (sestavy prakticky totožné) a ostudně prohrála o 44 bodů.

Slavia TU Liberec – Tesla Pardubice 67:65 (16:17, 35:38, 51:52). Body: Oliva 16, Zikuda 14, Joska 13, Voráček 10, Eichler 8, Zita 4. Na zápas do Liberce se z Pardubic vydalo jen šest přeživších hráčů po basketbalovém plesu, nutno poznamenat že to ovlivnilo celkový výsledek zápasu zcela jednoznačně. Ve zdecimované sestavě hosté celý zápas vzdorovali a odehráli zcela vyrovnané utkání se soupeřem který nastoupil v plné síle. Zápas se rozhodoval až v poslední minutě, v dramatické koncovce. Domácí sice dali šanci Tesle mít poslední útok 12 vteřin před koncem za stavu 66:65, ale hosté touto šancí pohrdli, když dvakrát za sebou nedokázali vyhodit míč z autu a pokusit se vsítit vítězný koš. Prohra však nepadá jen na hlavy těch, kteří koncovku nezvládli, ale i na hráčích, kteří po plese nezodpovědně zůstali doma.

Darren Chrudim – ČEZ Nymburk B 79:91 (22:26, 46:47, 68:77). Body: Kameník 34, Bubeník 20, Zítko 9, Plíhal 6, Dvořák 5, Truneček 3, Táborský 2, Horák, Chlíbek, Imlauf. Darren Chrudim – BSK Jičín 67:68 (14:20, 31:36, 45:53) Body: Kameník 20, Soudek 17, Plíhal 9, Bubeník 8, Zítko 5, Horák 4, Imlauf 2, Dvořák 2, Kašpar.

Pořadí 2. liga – muži: 1. Svitavy 26 b., 2. Nymburk B 25, 3. AŠ Mladá Boleslav 23, Žďár nad Sázavou 23 b., 5. Jičín 23 b., 6. Šumperk 22 b., 7. Rychnov n/Kn. 20 b., 8. Tesla Pardubice 19 b., 9. Liberec 19 b., 10. Chrudim 16 b., 11. Poděbrady 15 b., 12. Pelhřimov 15 bodů.