Ve francouzském Saint Florentinu se konal mezinárodní mítink. Jana Kárníková vybojovala ve vrhu koulí druhou příčku, výkonem 16,37 m. V disku přidala ještě šesté místo za výkon 43,08 m

Slovinské Celje hostilo mezistátní utkání atletů do 22 let. Tohoto trojutkání se zúčastnili muži i ženy do 22 let z Maďarska, Slovinska a České republiky. České družstvo si v celkovém součtu vybojovalo se značným náskokem první příčku. Do jeho pokladnice přispěli svými body i tři atleti Hvězdy. Třetí místo obsadila kladivářka Tereza Králová. Ta poslala své náčiní do vzdálenosti 59,80 m.

V běhu na 800 m se představila Markéta Krejčí časem 2:13,76 min. Kristýna Kroužková si připsala třetí příčku ve vrhu koulí, když předvedla výkon 13,08 m. Jediným mužským zástupcem Hvězdy na tomto závodě byl Ivo Brýdl, který pomohl štafetě 4×400 m. Ta v čase 3:16,79 zvítězila. Ve své sólové disciplíně, 400 m, si Brýdl časem 49,41 sec doběhl pro čtvrtou příčku. V české výpravě byli i dva pardubičtí trenéři. Miroslav Wastl měl na starosti běhy a Pavel Studnička se staral o vrhače.

V Hradci Králové se uskutečnil další díl Východočeského turné, nazvaný Hradecké memoriály. Na 3 000 m překážek se představil Lukáš Gdula, který si časem 10:05,10 min doběhl pro čtvrtou příčku. Na šestém místě v tomto závodě skončil Pavel Dymák za 10:16,48 min. V soutěži diskařek se představila rovněž koulařka Jana Kárníková. Ta si za hod dlouhý 45,62 m odvezla ze sousední metropole čtvrté místo.

Závěrečné kolo společného krajského přeboru dorostu a juniorské kategorie se konalo v Pardubicích. Nejúspěšnějším kolektivem Hvězdy byly dorostenky, které si prvenstvím řekli o postup do semifinále. Dále postoupil z druhého místa, tým dorostenců a juniorů Hvězdy.