M-COM FBC Liberec - M&M reality Sokol Pardubice 6:5 s.n. (1:2, 2:2, 2:1 – 1:0). Branky: Zozulák 3, Bahník, Brychta. Sestava: Paukrt – Šťastný, Kos, Kunát, Felsenberg – Vacík, Zozulák, Chovanec, Vichr, Brychta, Cibere, Trojan, Bahník, Jelínek.

Jan Felsenberg, mluvčí klubu: „Oba týmy se střídaly vedení, měnily herní styl podle vývoje skóre, občas se i zajiskřilo,“ tak v kostce zhodnotil duel Felsenberg a pokračoval v detailnějším rozboru.

„Do zápasu vstoupili sice lépe liberečtí a zásluhou produktivního Uglanova se ujali vedení. Do šaten jsme ale šli veseleji my. Nejdříve bleskovou souhru s Vacíkem využil Zozulák a poté Bahník potrestal hrubku domácích v rozehrávce. V průběhu druhé třetiny jsme si vypracovali dvoubrankové vedení, především Brychtovo zakončení z brejku bylo ukázkové. Ale už ve třetí minutě třetí třetiny bylo srovnáno. Důležitá byla především 54. minuta, kdy nejprve Uglanov poslal domácí do vedení, ale o pár vteřin později dovršil náš kapitán Zozulák hattrick a bylo opět srovnáno. Ačkoli měly oba týmy další příležitosti gól už ve hře nepadl. O vítězi tak rozhodovaly penalty, ve kterých dominoval Liberec,“ dokončil analýzu pardubický bek.