Pardubice - Na play off ztrácí svěřenci trenérů Vichra a Koubka již sedm bodů. Doma hrají v sobotu.

15.12.2015

Ilustrační foto.Foto: DENÍK / František Géla

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – Sokol Pardubice 12:5 (5:1, 0:2, 7:2)

Branky a asistence Pardubic: Ďopan, Chmelař (Šťastný), Chmelař (Janeček), Ďopan (Zozulák), Zozulák (Ďopan)

Ostravské FBC dokázalo na pardubické florbalisty vyzrát i podruhé v sezóně. Po velkolepém listopadovém obratu na Dašické si pro tři body dokráčelo také na domácí půdě. V ČPP Aréně Sokol podlehl nakonec 5:12.

Sokol měl výborný vstup do zápasu

Svěřenci trenérů Vichra a Koubka měli opět výborný vstup do zápasu. V 6. minutě poslal hostující celek do vedení umístěnou střelou Marek Ďopan. Ve hře domácích bylo v úvodu mnoho nepřesností a z nich pramenící šance Sokola. Ty ovšem zůstaly nevyužity, a tak přišel zákonitě trest na druhé straně. Hráči Ostravy nasázeli během sedmi minut pět branek, což určilo ráz zbytku zápasu.

Ve druhé třetině se Východočeši pokusili o návrat do utkání a po dvou trefách Dominika Chmelaře sahali po kontaktní brance. Ta ovšem nepřišla, a tak mohli domácí ve třetí třetině rozhodnout.

Závěr se hostům vůbec nepovedl

Poslední dvacetiminutovka se Sokolu tradičně vůbec nevydařila a inkasoval v ní hned sedm branek. Největší zásluhu na tom měl Jan Kolajta, který se prosadil hned třikrát. V závěru utkání navíc obdržel Daniel Škeřík červenou kartu za nesportovní chování.

Pardubičtí florbalisté tak nesplnili svůj prosincový cíl, tedy zvítězit ve všech třech zápasech. Po 14. kole Tipsport Superligy ztrácí na osmou příčku již sedm bodů.

V posledním zápase kalendářního roku se utkají v sobotu 19. prosince na Dašické s Otrokovicemi.

15.12.2015 VSTUP DO DISKUSE

Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete.
AUTOMIX.CZ
54

Pardubické letní kino.

V Proseči letní kino ustoupilo počasí

Kolo mu ukradli, ale stopy zlodějů se majitel nepustil

Pardubice – Krádež kola oznámil policistům. K pachatelům se dobrali jak muži zákona, tak sám okradený.

Vnučku na drogách pomohli babičce krotit policisté

Pardubice - Pod vlivem drog řádila ve čtyři ráno.

Bronzový Prskavec vyměnil pádlo za tužku

Pardubice - Sportovní park Pardubice navštívil bronzový medailista Olympijských her v Riu Jiří Prskavec. Kajakář se nejprve oháněl tužkou při rozdávání autogramů. U trenažéru pak rozdával rady začínajícím závodníkům.

Cyklistický závod zavře centrum Chrudimi

Chrudim – V sobotu 19. srpna projede Chrudimí 21. ročník cyklistického závodu Kolo pro život – Manitou Železné hory České spořitelny. Přihlášená už je téměř tisícovka jezdců. Atraktivní podívaná, zejména hromadný sjezd Širokých schodů hned na začátku závodu, však znamená také další dopravní uzavírky pro motoristy.