Era-Pack Chrudim – Torf Pardubice 3:2

Pardubičtí nastoupili i s Fidrou a Jeřábkem, kteří chyběli v úvodním duelu, mistrovi naopak scházeli reprezentanti R. Mareš a Sluka. Nadšeně bojující Torf se ujal vedení již ve 4. minutě po krásné kombinační akci zakončené Jeřábkem. Za tři minuty napodobili tuto akci na druhé straně Mikan a Kroulík, který srovnal na 1:1.

V 11. minutě se miska vah poprvé otočila na stranu Era-Packu, když Kopecký našel Mikana a bylo to 1:2. Pardubickým se podařilo srovnat ve 26. minutě Kostkou na 2:2, ale poslední slovo patřilo Rešetárovi po půlhodině hry, který po svém typickém uvolnění přidal nechytatelně třetí gól.

Torf v závěru zkusil i minutovou power play s Malým na místě brankáře, ale do šance se již nedostal. Kuriozitou zápasu bylo sedm nastřelených tyčí nebo břeven v podání futsalistů Era-Packu, zvláště při té čtvrté Vladyka z přímého kopu málem přerazil tyč. Hodně zachránil také pardubický brankář Dufek.

Fakta – branky: 4. Jeřábek, 26. Kostka – 7. Kroulík, 11. Mikan, 30. Rešetár. Rozhodčí: Czene, Sebök. ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 1:2. Era-Pack: Meller – M. Mareš, Popelka, Rešetár, Mikan – Bouška, Kroulík, Kopecký, Vladyka.

Jistými semifinalisty jsou vedle Chrudimě i Eco Investment Praha a SELP Mladá Boleslav, třetí rozhodující zápas mezi Benagem a Vysokým Mýtem se hraje v neděli 5. 4. Pokud zvítězí Benago, tak Chrudimští narazí v semifinále na SELP, pokud bude úspěšnější Nejzbach, tak vyzve Era-Pack on.