Opatovice přezimují na čtvrtém místě

OPATOVICE NAD LABEM - Dvě výhry v domácím prostředí posunuly druholigový tým mužů národní házené do horních pater tabulky.

24.10.2007

Ilustrační fotoFoto: Ivo Dudek

II. LIGA – MUŽI:

NH Opatovice nad Labem – SSK Vítkovice 16:12 (9:7). Branky: Z. Bittner 9, Štefanča a Z. Hruška po 3, M. Bittner. Sestava: Pospíšil, Horák – J. Hruška, Kubelka, Živčák – Z. Hruška, Z. Bittner, Štefanča, M. Bittner, Práchenský, Jančík. V úvodních minutách se snesla na hosty velká gólová smršť v podání domácího kanonýra Z. Bittnera. Na jeho pět gólů dokázal odpovědět vítkovický Beníček třemi trefami. V další průběhu hry však byla rozhodujícím faktorem kvalita obranných řad a také gólmanů. Výtečně si vedl domácí Pospíšil. Ve druhé půli získali domácí až pětigólový náskok a hosté v obrat již nevěřili…

NH Opatovice nad Labem – Sokol Albrechtičky 15:10 (8:7). Branky: Z. Bittner 9, Štefanča 3, Z. Hruška 2, Jančík 1. Sestava: Pospíšil, Horák – J. Hruška, Kubelka, Živčák – Z. Hruška, Z. Bittner, Štefanča, M. Bittner, Jančík. Domácí soupeři hned v úvodu odskočili o čtyři góly, ale v závěru první půle o náskok přišli. Ve druhém poločase opět kraloval Pospíšil v brance a také obranná činnost mužstva fungovala v opatovickém týmu jako dobře namazaný stroj. Domácí opět získali dostatečný náskok a bylo rozhodnuto. S tímto soupeřem Opatovice v posledních čtyřech sezonách neztratili ani bod.

Skončila podzimní část sezony – pořadí v tabulce: 1. Sokol Dobruška 16 b., 2. Draken Brno 16 b., 3. Sokol Rokytnice 14 b., 4. NH Opatovice n/L. 14 b., 5. Sokol Podhorní Újezd 12 b., 6. Albrechtičky 12 b., 7. Autonot Jihlava 12 b., 8. Sokol Nové Město nad Metují 12 b., 9. Veselí n/M. 10 b., 10. SSK Vítkovice 10 b., 11. Sokol Pustějov 4 b., 12. Osek nad Bečvou 0.

24.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

„Film je velká alchymie,“ říká producent Miroslav Šmídmajer

Charme Look

Charme Look obhájil srpnové kvalifikační vítězství

Help Jam Fest tentokrát podpoří Ondřeje

Pardubice - Hudba spojuje, hudba pomáhá. To je motto projektu Help Jam Fest, který se odehraje v neděli na venkovní stage Sportovního parku Pardubice 2017 v parku Na Špici.

OBRAZEM: Nově narozená miminka z Pardubicka

Pardubice - Díky vstřícnosti pardubické porodnice vám dnes na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších Pardubáků.

Hasiči z bytu zachránili "kuchaře"

Pardubice - Na Dašické ulici v Pardubicích zasahovali hasiči. Zachránili člověka.

Druhé vítězství! Pardubice rozhodly opět po přestávce

Pardubice - Fotbalisté Pardubic vyhráli v nové sezoně Fortuna národní ligy i druhé domácí utkání. O klíčové trefy se postaral v úvodu druhého poločasu Michal Petráň, v závěru vstřelil svůj první druholigový gól střídající Ladislav Mužík.