Tatran Třemošná – Svítkov Stars 6:1 (1:0, 2:0, 3:1), Waber. „Díky zraněním a i neochotě některých hráčů se třicetičlenný kádr smrskl na pouhých jedenáct statečných do pole a dva brankáře. Nicméně odhodlání a výraz ve tvářích všech hovořil zcela jednoznačně, pokusit se o nemožné. První třetina se odvíjela zhruba podle představ a jenom obdržený gól byl skvrnou na našem štítě. Bohužel se nám nedařilo vstřelit gól i když jsme měli minimálně tři tutovky.V druhé třetině jsme sice ještě dostali další dva, ovšem i tříbrankové manko se dá dohnat. Jenomže přišly nepochopitelné zkraty klíčových borců a šestý hráč domácích, publikum, rozpoutalo peklo, kterému místy podléhali i rozhodčí. Výsledek vypadá hrozivě, ale opak je pravdou. Byl to výborně sehraný zápas,“ tvrdí trenér Jiří Bitnar.