Mistr slyšel na hluché úseky

Pardubice – Florbalisté Sokola nestačili na mistra. O jejich prohře rozhodly dva hluché úseky. Pro mladý tým může být povzbuzením jen výkon v závěrečné třetině.

26.10.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Sonnek

Tatran Omlux Střešovice - M&M reality Sokol Pardubice 8:1 (4:0, 4:0, 0:1). Branky: 11., 15. a 29. Fridrich, 10. Olšiak, 11. Hokkanen, 29. Rákosník, 31. Ondrůšek, 32. Vávra – 53. Granec. Sestava Sokola – Vítek (41. Martínek) – Granec, Šťastný, Kosejk, Bednář, Suchánek – Veselý, Bahník, Brychta, Vichr, Jelínek, Teichman, Vacík, Junek, Janeček, Volkov.

V úvodu utkání z hostujících hráčů doslova čišel respekt ze silného soupeře. Směrem dopředu jakoby pardubičtí florbalisté ani neexistovali a tak jen pozorná defenziva držela nerozhodný stav. Jenže pouze do poloviny první třetiny.

„Během minuty a čtvrt jsme třikrát inkasovali. Když jsme se začínali vracet do hry, tak nás srazilo přísné vyloučení a využitá přesilovka domácích,“ poznamenal pardubický kouč Jan Felsenberg.

V prostřední části hry se situace opakovala. Přišel další několikaminutový výpadek.
„Tentokrát jsme inkasovali během čtyř minut čtyřikrát. Vzhledem k tomu, že osmou branku zaznamenal Tatran již ve 32. minutě, tak vypadal vývoj utkání hrozivě,“ obával se dalšího debaklu trenér.

Jaké ale bylo příjemné překvapení, když jeho svěřenci do konce druhé třetiny tlak vedoucího týmu extraligy ustáli a v třetině závěrečné podali nejlepší výkon.

„Teprve po čtyřiceti minutách jakoby z některých našich hráčů vyprchal strach ze slavných jmen. Najednou daleko více dokázali držet balonek na svých hokejkách a odměnou jim byl vyrovnanější obraz hry,“ pochvaloval si Jan Felsenberg.

26.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
Do Perníkové chaloupky vstoupíte už jedině s heslem.
1

Do Perníkové chaloupky vstoupíte už jedině s heslem

Pardubická nemocnice.

Pardubice z dotace podpoří krajskou nemocnici

Univerzita Pardubice vypisuje na šesti fakultách druhá kola

Pardubice – Ti, kteří stále neobdrželi z žádné vysoké školy dopis o přijetí, mají ještě šanci. Univerzita Pardubice vypisuje druhá kola do bakalářského studia na šesti ze sedmi fakult.

Zadání pro Pardubice: Fotbal se musí líbit

Pardubice – Už se to blíží! V sobotu začne nový ročník Fortuna národní ligy i pro fotbalisty Pardubic. Nejen o ambicích pro nadcházející druholigovou sezonu či změnách v hráčském kádru i realizačním týmu hovořili zástupci vedení FK Pardubice.