Opatovice doma dvakrát vítězně se soupeři z oblasti Plzeňska

Opatovice nad Labem – V I. lize národní házené TJ Sokol Opatovice nad Labem využil domácí prostředí k dalším bodovým ziskům.

6.10.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

I. LIGA – MUŽI:

TJ Sokol Opatovice nad Labem – TJ Sokol Nezvěstice 26:23 (13:9).

Branky:
Z. Bittner 12, R. Staněk 7, V. Bittner 3, Z. Hruška 2, Práchenský 2.

Sestava– Opatovice: Pospíšil, M. Bittner – Křovák, Živčák, Jindřich Hruška, Kubelka, Jakub Hruška, Janura – Z. Hruška, Z. Bittner, V. Bittner, R. Staněk, Práchenský, Jančík, M. Staněk..

Tým z Plzeňska byl velkou neznámou. Z jeho dosavadních výsledků se dalo usoudit, že jde o útočně laděný tým a to se také potvrdilo. V 5. minutě byl stav 3:3. Postupem času se prosazovali střelci Zd. Bittner a na druhé straně se dařilo Kocovi (9 branek). V poločase vedli Opatovičtí o čtyři góly, v 52. minutě byl stav 24:18. Hosté nerezignovali, naopak v závěru skóre korigovali.

TJ Sokol Opatovice nad Labem – TJ Příchovice 24:15 (14:6).

Branky: Práchenský 8, R. Staněk, Z. Bittner 5, V. Bittner 4, Hruška 1.

Sestava: Pospíšil,M. Bittner – Křovák, Živčák, Jindř. Hruška, Kubelka, Janura, Jakub Hruška – Z. Hruška, Bittner, R. Staněk, Práchenský, Jančík, M. Staněk.

Domácí hráli produktivní házenou s nepropustnou obranou. Poločasové skóre 14:6 umožňovalo poslat do hry všechny mladé hráče z lavičky. Vynikli mladíci Práchenský a R. Staněk.

OBLASTNÍ PŘEBOR – dorost:

TJ Sokol Opatovice B – Opatovice n. L. A 26:11 (16:4).

Branky:
R. Staněk 13 , P. Štefka 9, P. Kučera 4 - P. Hruška 6, M. Poledno 5. Mladší žákyně: Dobruška - Opatovice n. L. 10:9 (5:5). Branky: A. Šandová 8, N. Prudičová 1.

Autor: Jaroslav Mach