V soutěži žen, která se plavala O pohár Lídy Jelínkové, zvítězila česká reprezentantka Silvie Rybářová (56:13,5), před svoji oddílovou kolegyní z Komety Brno Barborou Pickovou (57:56,0). Pro bronz si doplavala Lenka Štěrbová z pořádajícího SCPA Pardubice. Starší ze známých sester zaplavala čas 58:15,9 min. V kategorii mužů putuje zlato rovněž na Moravu a vyplaval ho další český reprezentant Jan Pošmourný (52:21,3). Druhý skončil s minimálním odstupem jeho oddílový kolega Ján Kútnik (52:23,6). Třetí doplaval chomutovský Ondřej Baumrt (53:52,0), který si zajistil účast na mistrovství Evropy juniorů.

V kategorii mladších juniorek odvedla vynikající výkon domácí Renata Nováková, která si doplavala pro bronzovou medaili v čase 1:08:43,4 min. Pochvalu zaslouží i Daniel Čaban, které ve stejné kategorii plavců doplaval na druhém místě v čase 1:01:06,6 min. Ve stejném závodě skončil ještě těsně pod stupni vítězů Jan Jurica (1:07:05,0). V kategorii starších dorostenců byl čtvrtý Jan Knotek (1:25:26,4).

Pardubičtí měli zastoupení i v kategorii masters, kde brali zlato. V kategorii 40-44 let si pro něj doplaval Aleš Rucký (1:14:54,0) a v kategorii 50-54 let i Petr Matěna (1:10:17,7).

V poslední soutěži na 3 km team event (spolu plavou tři členové družstva) jasně dominovala Kometa Brno, která obsadila kompletně stupně vítězů. Pardubicka trojice ve složení Štěrbová Čaban -Jurica skončila čtvrtá.