VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Jiří Vávra z Poličky jako jediný tipér minul

Pardubický kraj - Těžké časy v hokejové Tip lize pokračují… S tímto tvrzením může nesouhlasit desítka tipérů, kteří v osmém dějství zaznamenali dvojciferný počet bodů.

8.2.2012
SDÍLEJ:

Zimní Tipliga čtenářůFoto: Archiv HD

Osm zápasů uhádl jen Jiří Vávra z Poličky. Pro čelo celkového pořadí to však nic neznamená. Vedoucí tandem tvoří Libor Stránský s Láďou Daňkem. Do konce zbývají čtyři kola.

PA0023 Libor Stránský, Č. Třebová 11 53
PA0255 Láďa Daněk, Pardubice 5 53
PA0389 Míra Kučera, Svratouch 8 51
PA0386 Jiří Rejda, Svratouch 8 51
PA0011 František Kovář, Přívrat 8 50
PA0028 Marie Páchová, Jablonné n. O. 8 50
PA0131 Klára Šimrová, Kostěnice 8 50
PA0424 Václav Šplíchal, V. Mýto 5 50
PA0407 Petr Kříž, Choceň 8 47
PA0193 Antonín Voříšek, Staré Hradiště 8 47
PA0343 Olga Jirmásková, Polička 5 47
PA0099 Marie Stará, Zaječice 5 47
PA0232 Karel Štorek, Cerekvice 5 47
PA0113 Jaroslav Brůna st., Bělá 2 47
PA0293 Milan Češka st., Polička 2 47
PA0334 Luděk Knoll ml., Jaroměřice 2 47
PA0384 Míša Vyoralová, Svratouch 11 45
PA0414 Matěj Stránský, Řetová 5 45
PA0359 Stanislav Mixán, Boršov 11 44
PA0022 Milan Kopecký, Č. Třebová 8 44
PA0049 Roman Špaček, Sopotnice 8 44
PA0229 Jaroslav Urban, Litomyšl 8 44
PA0077 Roman Hanuš, Slatiňany 5 44
PA0327 Martin Krč, Horní Štěpánov 5 44
PA0251 Josef Mergl, Litomyšl 5 44
PA0254 Miloš Mergl, Litomyšl 5 44
PA0228 Jiří Michek, Pardubice 5 44
PA0320 Jan Pazdírek, Jaroměřice 5 44
PA0046 Ivana Sedláková, Ústí nad Orlicí 5 44
PA0202 Milan Shejbal st., Pardubice 5 44
PA0006 Eva Kacafírková, Kočí 2 44
PA0111 Jaromír Patočka, Bělá 2 44
PA0174 Radka Rybyšarová, Veselí 2 44
PA0373 Viktor Svoboda, Slatiňany 2 44
PA0368 Bedřich Štefánek, Mor. Třebová 2 44
PA0347 Iva Tobiášová, Polička 2 44
PA0330 Petr Valenta, Jaroměřice 2 44
PA0271 František Boštík, Poříčí 5 42
PA0154 Monika Koťarová, Praha – Vinohrady 11 41
PA0227 Dominika Drábková, Pardubice 8 41
PA0431 Markéta Honzová, Ústí nad Orlicí 8 41
PA0065 Eva Hromádková, Chrast 8 41
PA0253 Matěj Košťál, Pardubice 8 41
PA0256 Monika Merglová, Litomyšl 8 41
PA0141 Stanislava Popílková, Sedlíšťka 8 41
PA0301 Jana Bartoňková, Hradec n/S 5 41
PA0279 Ladislav Bezdíček, Pardubice 5 41
PA0404 Hana Čečerová, Č. Třebová 5 41
PA0356 Aleš Hrubý, Mor. Třebová 5 41
PA0082 Roman Makeš, Slatiňany 5 41
PA0332 Pavel Navrátil, Jaroměřice 5 41
PA0428 Roman Páral, V. Mýto 5 41
PA0175 Josef Pejcha, Staré Jesenčany 5 41
PA0325 Jana Písková ml., Jaroměřice 5 41
PA0340 Olga Shelongová, Praha 5 41
PA0103 Filip Starý, Stolany 5 41
PA0321 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 5 41
PA0243 Radek Vencl, Svítkov 5 41
PA0114 Jaroslav Brůna, Bělá 2 41
PA0406 Václav Fajfr, Podlesí 2 41
PA0409 Monika Křížová, Choceň 2 41
PA0361 Jindřich Nárožný, Březina 2 41
PA0112 Jaromír Patočka dt., Bělá 2 41
PA0250 Roman Vencl, Svítkov 2 41
PA0224 Karel Braun, Pardubice -1 41
PA0326 Milan Hlaváč, Jaroměřice -1 41
PA0385 Romana Vyoralová, Svratouch 8 39
PA0459 Alena Khýrová, Staré Město 5 39
PA0449 Dagmar Peštová, Chrudim III 5 39
PA0393 Jiří Drábek, Nedvězí 11 38
PA0122 Josef Fuksa, Tuněchody 8 38
PA0121 Antonín Hradec, H. Městec 8 38
PA0027 Antonín Pácha, Jablonné n. O. 8 38
PA0095 Jiří Starý, Bítovany 8 38
PA0016 Pavel Stasiowski, Lanškroun 8 38
PA0017 Josef Stasiowski, Lanškroun 8 38
PA0090 Mirek Svoboda, Ronov 8 38
PA0070 Ilona Tesárková, Tuněchody 8 38
PA0107 Josef Vacek, Chrudim 8 38
PA0241 Bohuslav Vančura, Pohránov 8 38
PA0303 Tereza Bartoňková, Hradec n/S 5 38
PA0133 Rudolf Friede, Staré Hradiště 5 38
PA0432 Zdeněk Honza, Ústí nad Orlicí 5 38
PA0010 Miloslav Kopecký, Rozhovice 5 38
PA0072 Veronika Křivánková, Zaječice 5 38
PA0405 Lucie Křížová – Fajfrová, Podlesí 5 38
PA0184 Jan Kubát, Pardubice 5 38
PA0084 Milan Makeš, Slatiňany 5 38
PA0041 Josef Petrus, Sobětuchy 5 38
PA0237 Radovan Rumler, Litomyšl 5 38
PA0056 Martin Souček, Chrudim III 5 38
PA0336 Marek Soural, Úsobrno 5 38
PA0050 Josef Diblík, Sopotnice 2 38
PA0052 Roman Diblík, Sopotnice 2 38
PA0226 Andrea Drábková, Pardubice 2 38
PA0079 Hana Hanušová, Slatiňany 2 38
PA0402 Jan Holub, Č. Třebová 2 38
PA0002 Hana Honzáková, Lozice 2 38
PA0338 Josef Jirmásek, Polička 2 38
PA0331 Bohuslav Marek, Jaroměřice 2 38
PA0367 Marcel Pánik, Rychnov 2 38
PA0322 Milan Písek, Jaroměřice -1 38
PA0323 Kateřina Písková, Jaroměřice -1 38
PA0177 Martin Joudal, Veselí -4 38
PA0110 Bohuslav Bulva, Bělá 2 36
PA0163 Rudolf Novotný, Srch 0 36
PA0066 Michal Čičmanec, Slatiňany 8 35
PA0134 Miloslav Friede, Staré Hradiště 8 35
PA0135 Petra Hanudelová, Ostřešany 8 35
PA0080 Jaromír Hanuš, Slatiňany 8 35
PA0151 Ludmila Havlíková, Pardubice 8 35
PA0261 Bohuslava Hubinková, Čistá 8 35
PA0262 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 8 35
PA0012 Lucie Kovářová, Přívrat 8 35
PA0363 Josef Brychta, Kunčina 5 35
PA0269 Pavel Drobný, Poříčí 5 35
PA0059 Ladislav Fabián, Chrudim 5 35
PA0272 Zuzana Havránková, Pardubice 5 35
PA0091 Zdeněk Horník, Bítovany 5 35
PA0408 Jindřiška Křížová, Choceň 5 35
PA0180 Vladimír Paďour st., Pardubice 5 35
PA0035 Marián Polášek, Chrudim III 5 35
PA0036 Jan Polášek, Chrudim III 5 35
PA0433 Ludvík Sponner, Jaroslav 5 35
PA0117 Jan Sychra, Bělá 5 35
PA0270 Karel Škopek, Pardubice 5 35
PA0221 Josef Štěrba, Pardubice 5 35
PA0230 Tomáš Urban, Litomyšl 5 35
PA0054 Pavel Bucháček, Řetová 2 35
PA0018 Vladimír Fikejs, Žamberk 2 35
PA0429 Zdeněk Honza ml., Ústí nad Orlicí 2 35
PA0440 Josef Jelínek, Čankovice 2 35
PA0342 Jana Jirmásková, Polička 2 35
PA0007 Vladimír Pavlík, Praha 2 35
PA0353 Josef Popelka, Polička 2 35
PA0296 Jan Procházka, Polička 2 35
PA0097 Ladislav Starý, Zaječice 2 35
PA0069 Denisa Tesárková, Tuněchody 2 35
PA0231 Pavel Urban, Litomyšl 2 35
PA0426 Marcela Vondřejcová, V. Mýto 2 35
PA0454 Vratislav Kříž, H. Městec 0 35
PA0244 Lucie Hořínková, Litomyšl -1 35
PA0403 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová -1 35
PA0068 Patrik Tesárek, Tuněchody -1 35
PA0324 Jana Písková st., Jaroměřice -4 35
PA0062 Marek Chlebeček, Chrudim 5 33
PA0273 Radek Navrátil, Pomezí 5 33
PA0375 Vladislava Šárová, Chrast 5 33
PA0377 Jan Šár starší, Chrast 2 33
PA0425 Josef Khýn, V. Mýto 11 32
PA0132 Bohuslav Šulc st., Pardubice 11 32
PA0128 Milan Havránek, Pardubice 8 32
PA0083 Lukáš Makeš, Slatiňany 8 32
PA0220 Jakub Svoboda, Pardubice 8 32
PA0182 Ondřej Sychra, Luže 8 32
PA0214 Marek Tichý, Pardubice 8 32
PA0247 Roman Greguš st., Litomyšl 5 32
PA0078 Lucie Hanušová, Slatiňany 5 32
PA0351 Ladislav Hladký, Sebranice 5 32
PA0167 Markéta Komárková, Pardubice 5 32
PA0164 Iveta Komárková, Pardubice 5 32
PA0370 Luboš Komprda, Mor. Třebová 5 32
PA0165 Hana Kužilková, Pardubice 5 32
PA0166 Milan Linha, Pardubice 5 32
PA0200 Jiří Marek, Pardubice 5 32
PA0205 Milan Shejbal ml., Pardubice 5 32
PA0075 Vladimír Škarvada, Hlinsko 5 32
PA0073 Josef Štursa, Zaječice 5 32
PA0298 Martin Zedník, Svitavy 5 32
PA0366 Bedřich Doseděl, Mor. Třebová 2 32
PA0038 Květa Hromádková, Zaječice 2 32
PA0209 Radek Ipser, Starý Mateřov 2 32
PA0155 Renata Koťarová, Pardubice 2 32
PA0318 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 2 32
PA0295 Josef Künzel, Svitavy 2 32
PA0397 Martina Novotná, Nedvězí 2 32
PA0400 Michal Novotný, Nedvězí 2 32
PA0003 Zdeněk Sotona, Žumberk 2 32
PA0248 Karel Škopek, Čepí 2 32
PA0086 Miroslav Tesárek, Tuněchody 2 32
PA0346 Jiří Tobiáš, Polička 2 32
PA0260 Ludmila Veličková, Vendolí 2 32
PA0160 Iva Doležalová, Pardubice -1 32
PA0355 Jiří Fečko, Opatov -1 32
PA0423 Barbora Filipová, V. Mýto -1 32
PA0302 Lukáš Hořínek, Hradec n/S -1 32
PA0105 Ilona Jindřichovská, Holetín -1 32
PA0333 Luděk Knoll st., Jaroměřice -1 32
PA0417 Václav Krásný, V. Mýto -1 32
PA0329 Milan Mackerle, Jaroměřice -1 32
PA0335 Daniela Písková, Jaroměřice -1 32
PA0211 Iva Procházková, Staré Hradiště -4 32
PA0051 Jolana Špačková, Sopotnice -4 32
PA0391 Jiří Volf, Ústí nad Orlicí 2 31
PA0146 Petr Spálenský, Pardubice -1 31
PA0441 Jiří Mládek, Pardubice 5 30
PA0276 František Pešek, Pardubice 5 30
PA0465 Karel Svojanovský, Svitavy 5 30
PA0349 Stanislav Kučera, Polička 2 30
PA0392 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 2 30
PA0416 Silvie Stránská, Řetová 2 30
PA0410 Martin Štusák, Jablonné n. O. 2 30
PA0019 Jaroslav Brůna, Choceň 8 29
PA0419 Evžen Filip, V. Mýto 8 29
PA0199 Jaroslav Mako, Staré Hradiště 8 29
PA0266 Bartoloměj Mikloško, Pardubice 8 29
PA0275 Jaroslav Scheib, Polička 8 29
PA0081 Pavel Hanuš, Slatiňany 5 29
PA0176 Daniel Joudal, Veselí 5 29
PA0139 Jana Krejcarová, Pardubice 5 29
PA0264 Marie Miklošková, Pardubice 5 29
PA0308 František Slabý, Svitavy 5 29
PA0304 Tomáš Slabý, Svitavy 5 29
PA0153 Ludmila Zábská, Pardubice 5 29
PA0217 Marek Balínek, Pardubice 2 29
PA0216 Miroslav Balínek, Pardubice 2 29
PA0020 Petra Brůnová, Choceň 2 29
PA0395 Karel Drábek, Nedvězí 2 29
PA0009 Pavel Drahý, Chrudim III 2 29
PA0319 Hana Koutná, Jaroměřice 2 29
PA0173 JIří Maštalíř, Pardubice 2 29
PA0061 Michal Pešava, Chrudim 2 29
PA0096 Lenka Solničková, Zaječice 2 29
PA0181 Václav Šimr, Kostěnice 2 29
PA0116 Libor Tuček, Bělá 2 29
PA0195 Radek Voříšek, Staré Hradiště 2 29
PA0238 Oldřich Hlaváček, Pohránov -1 29
PA0040 Jan Hromádko, Chrast -1 29
PA0369 Karel Rádsetoulal, Radkov -1 29
PA0364 Jan Schneider, Mor. Třebová -1 29
PA0481 Josef Mastík, Sebranice 11 28
PA0435 Ivan Dostál, Jarošov 5 28
PA0149 Denisa Špačková, Dašice 5 28
PA0014 Pavel Jedlínský, Sopotnice 0 28
PA0074 František Pavlík, Zaječice 0 28
PA0494 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje -1 28
PA0043 Oldřich Bleša, Chrudim III 8 27
PA0136 Martin Čihák, Hostovice 5 27
PA0032 Milan Pustaj, Č. Třebová 5 27
PA0137 Jiří Kučera, Uhřetická Lhota 2 27
PA0357 František Přichystal, Mor. Třebová 2 27
PA0130 František Kaplan, Moravany -1 27
PA0291 František Báča, Rohozná 8 26
PA0058 Martin Pešava, Chrudim 8 26
PA0218 Josef Svoboda, Pardubice 8 26
PA0280 Karel Švec, Polička 8 26
PA0085 Horymír Filip, Pardubice 5 26
PA0245 Roman Greguš ml., Litomyšl 5 26
PA0339 Martin Jirmásek, Polička 5 26
PA0210 Jiří Lejhanec st., Pardubice 5 26
PA0140 Milan Popilka, Sedlíšťka 5 26
PA0203 Tomáš Shejbal, Pardubice 5 26
PA0064 Jiří Svoboda, Chrudim III 5 26
PA0025 Miroslav Veselý, Letohrad 5 26
PA0185 Ondřej Vosáhlo, Pardubice 5 26
PA0152 Ladislav Zábský, Pardubice 5 26
PA0427 Miroslav Záleský, Tisová 5 26
PA0029 Pavel Bambušek, Č. Třebová 2 26
PA0162 Jindřich Dubišar, Pardubice 2 26
PA0350 Veronika Hladká, Sebranice 2 26
PA0352 Marie Hladká, Sebranice 2 26
PA0430 Ludmila Honzová, Ústí nad Orlicí 2 26
PA0021 Lubomír Kopecký, Č. Třebová 2 26
PA0234 Luděk Marčík, Osík 2 26
PA0235 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 2 26
PA0236 Marie Marčíková, Dolní Újezd 2 26
PA0252 Klára Merglová, Litomyšl 2 26
PA0398 Helena Novotná, Nedvězí 2 26
PA0258 Jana Oujezdská, Rozhraní 2 26
PA0311 Ondřej Slabý, Svitavy 2 26
PA0306 Pavel Slabý st., Svitavy 2 26
PA0387 Lukáš Tlapák, Všeradov 2 26
PA0161 Karel Bělohlav, Pardubice -1 26
PA0092 Lenka Horáková, Svídnice -1 26
PA0240 Veronika Hořínková, Litomyšl -1 26
PA0328 Irena Krčová, Horní Štěpánov -1 26
PA0138 Karel Krejcar, Pardubice -1 26
PA0309 Anna Slabá, Svitavy -1 26
PA0004 Lenka Sotonová, Žumberk -1 26
PA0292 Jiří Frank, Trstěnice -4 26
PA0142 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka -4 26
PA0492 Miloš Plecháček ml., Velké Koloděje 8 25
PA0479 Petr Kumstát, Staré Město 2 25
PA0208 Josef Urbanec, Brozany 0 25
PA0189 Pavel Vrátil, Staré Hradiště 0 25
PA0106 Jaroslava Vacková, Chrudim -1 25
PA0446 Marcela Váňová, Slatiňany -1 25
PA0421 Květa Gabrielová, V. Mýto 5 24
PA0412 Lenka Halbrštátová, Letohrad 5 24
PA0109 Rosťa Čáp, Svítkov 2 24
PA0341 Tomáš Jirmásek, Polička 2 24
PA0445 Jaroslav Nastoupil ml., Č. Třebová 2 24
PA0283 Miroslav Kotlář, Svitavy 0 24
PA0360 Ivana Mixánová, Boršov 0 24
PA0376 Jan Šár senior, Chrast -1 24
PA0171 Jiří Maštalíř, Pardubice -4 24
PA0277 Jiří Vávra, Polička 14 23
PA0383 Martina Homolková, Lukavice 8 23
PA0246 Ondřej Škopek, Čepí 8 23
PA0031 Jaroslav Chudoba, Třebovice 5 23
PA0201 Radoslava Marková, Pardubice 5 23
PA0418 Hana Ryantová, V. Mýto 5 23
PA0156 Lumír Sokol, Pardubice 5 23
PA0101 Vlastimil Starý, Stolany 5 23
PA0263 Jaroslav Šlesinger, Čistá 5 23
PA0259 Bohuslav Šulc ml., Pardubice 5 23
PA0030 Petr Bambušek, Č. Třebová 2 23
PA0212 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 2 23
PA0337 Antonín Brázda, Jaroměřice 2 23
PA0001 Miroslav Honzák, Lozice 2 23
PA0196 Vladislava Horská, Staré Hradiště 2 23
PA0225 Miroslava Michková, Pardubice 2 23
PA0345 Oliver Shelong, Praha 2 23
PA0249 Markéta Gregušová, Litomyšl -1 23
PA0401 Lukáš Kmoníček, Č. Třebová -1 23
PA0127 Jiří Motyčka, Mladoňovice -1 23
PA0344 Dan Shelong, Praha -1 23
PA0313 Petr Slabý, Svitavy -1 23
PA0312 Dominik Slabý, Svitavy -1 23
PA0102 Lucie Stará, Stolany -1 23
PA0388 František Starý, Hlinsko -1 23
PA0115 Drahomíra Bláhová, Bělá -4 23
PA0089 Martin Horník, Bítovany -7 23
PA0379 Pavel Váňa, Slatiňany -7 23
PA0480 Jana Kumstátová, Staré Město 2 22
PA0434 Jaroslav Zeman, Jarošov 2 22
PA0374 Tomáš Děťák, Zbyhněvice -1 22
PA0144 Roman Jinoch, Ostřešany -1 22
PA0501 Jiří Verner, Jaroměř -4 22
PA0466 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen 5 21
PA0464 Milan Kořistek, Svitavy 5 21
PA0297 Libor Bednář, Pomezí 2 21
PA0461 Leoš Hnát, Svitavy 2 21
PA0458 Aťka Khýr, Staré Město 2 21
PA0457 Ladislav Khýr, Staré Město 2 21
PA0285 Lenka Urbanová ml., Polička 2 21
PA0204 Tomáš Shejbal, Pardubice 8 20
PA0197 František Teplý, Staré Hradiště 8 20
PA0394 Ladislav Kmoníček, Č. Třebová 5 20
PA0215 Jan Kouřil, Pardubice 5 20
PA0026 Oldřich Kubík, Choceň 5 20
PA0123 Jitka Fuksová, Tuněchody 2 20
PA0358 Milan Padrtka, Mor. Třebová 2 20
PA0399 Petr Poldauf, Č. Třebová 2 20
PA0094 Marie Stará, Bítovany 2 20
PA0100 Tomáš Starý, Stolany 2 20
PA0219 Jarmila Svobodová, Pardubice 2 20
PA0088 Ladislav Synek, Pardubice 2 20
PA0120 Radovan Štursa, Slatiňany 2 20
PA0207 Jan Šurc st., Pardubice 2 20
PA0143 Roman Vaňásek, Horní Jelení 2 20
PA0118 Jan Sychra ml., Pardubice 0 20
PA0294 Milan Češka ml., Polička -1 20
PA0300 Jiří Hárych ml., Koclířov -1 20
PA0265 Gustav Kovář, Vítějeves -1 20
PA0183 Rudolf Procházka, Pardubice -4 20
PA0310 Anja Slabá, Svitavy -4 20
PA0305 Alena Slabá, Svitavy -4 20
PA0307 Pavel Slabý ml., Svitavy -4 20
PA0390 Ladislav Tlapák, Všeradov -4 20
PA0055 Pavla Lejsková, Pardubice 5 19
PA0478 Petr Šilar, Litomyšl 5 19
PA0437 Matěj Šilar, Jarošov 2 19
PA0489 Marie Homolová, Svitavy 0 19
PA0015 Pavlína Jedlínská, Sopotnice 0 19
PA0187 Jaroslav Mach, Pardubice 0 19
PA0500 Martina Kašparová, Pardubice -1 19
PA0460 Ondřej Brychta, Kunčina 2 18
PA0257 Miloslav Kopa, Poběžovice 2 18
PA0354 Karel Kuběna, Svitavy 2 18
PA0044 Radek Pešek, Libchavy 2 18
PA0268 Jiří Štěpán, Pardubice 0 18
PA0378 Vladislav Jiroušek, Lhota -4 18
PA0039 Jan Hromádko, Zaječice 5 17
PA0278 Petr Jílek, Polička 5 17
PA0125 Martin Mašata, Tuněchody 5 17
PA0170 Václav Maštalíř, Pardubice 5 17
PA0198 Miloš Hrnčál, Staré Hradiště 2 17
PA0093 Martin Solnička, Srní 2 17
PA0348 Martin Tobiáš, Polička 2 17
PA0159 Libor Doležal, Pardubice -1 17
PA0365 Věra Dosedělová, Mor. Třebová -1 17
PA0281 Andrea Gibiecová, Polička -1 17
PA0282 Miroslav Jílek, Polička -1 17
PA0178 Vladimír Paďour ml., Pardubice -1 17
PA0067 Žaneta Víšková, Slatiňany -1 17
PA0315 Radek Roušar, Svitavy -4 17
PA0087 Adámek Štursa, Slatiňany -4 17
PA0145 Miroslav Janků, Pardubice 8 16
PA0475 Jaroslav Jirout, Litomyšl 5 16
PA0436 Šimon Šilar, Jarošov 5 16
PA0504 Václav Bis, Lukavec 0 16
PA0482 Kristýna Brázdová, Svitavy 0 16
PA0484 Miroslav Jílek, Svitavy 0 16
PA0488 Růžena Lebedová, Svitavy 0 16
PA0191 Stanislav Novotný, Staré Hradiště 0 16
PA0063 Tomáš Chlebeček, Chrudim 8 15
PA0108 Josef Pištínek, Horka 8 15
PA0057 Karel Šimon, Chrudim III 8 15
PA0415 Jiří Stránský, Řetová 5 15
PA0473 Zdeněk Novák, Litomyšl -1 15
PA0206 Laďka Chmelenská, Pardubice 2 14
PA0126 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 2 14
PA0314 Patrik Roušar, Svitavy 2 14
PA0119 Ondra Sychra, Bělá 2 14
PA0267 Milan Jílek, Polička 0 14
PA0169 Radek Bidlo, Choteč -1 14
PA0048 Libor Diblík, Sopotnice -1 14
PA0299 Pavla Greplová, Koclířov -1 14
PA0033 Milan Tomek, Rudoltice -1 14
PA0194 Jan Voříšek, Staré Hradiště -1 14
PA0148 Jiří Špaček, Dašice 5 13
PA0453 Tomášek Kuchař, Chrudim 2 13
PA0486 Anna Bisová, Karle 0 13
PA0192 Martin Špunda, Staré Hradiště 0 13
PA0190 Marie Vrátilová, Staré Hradiště 0 13
PA0411 Tomáš Halbrštát, Letohrad 5 12
PA0443 Michaela Ryantová, V. Mýto 5 12
PA0469 Eduard Brázda, Svitavy 2 12
PA0472 Josef Novák, Litomyšl 2 12
PA0150 Michal Špaček, Dašice 2 12
PA0186 Miroslav Drozen, Pardubice 0 12
PA0284 Josef Lednický, Svitavy 0 12
PA0317 Václav Roušar, Svitavy -1 12
PA0511 Vladimír Vacek, M. Třebová -1 12
PA0508 Leoš Jantač, Lanškroun 8 11
PA0045 Jiří Pešek, Libchavy 5 11
PA0104 Jozef Čelinák, H. Týnec 2 11
PA0129 Tomáš Havránek, Pardubice 2 11
PA0037 René Hromádko, Zaječice 2 11
PA0524 Jitka Bláhová, Vendolí 0 11
PA0239 Sandra Horská, Litomyšl 0 11
PA0518 Blažena Švábová, Svitavy 0 11
PA0098 Ladislav Starý ml., Zaječice -1 11
PA0005 Eva Sotonová, Žumberk -4 11
PA0372 Josef Svoboda, Slatiňany -4 11
PA0076 Soňa Škarvadová, Hlinsko -4 11
PA0476 Adam Jirout, Litomyšl -7 11
PA0179 Marie Paďourová, Pardubice -7 11
PA0498 Tomáš Trojan, Opatovice n. L. 8 10
PA0490 Eva Kynclová, Krouna 2 10
PA0188 Lukáš Sádovský, Holice 2 10
PA0506 Zdeněk Tesař ml., Vendolí 0 10
PA0456 Eduard Čehovský, Rozstání 8 9
PA0462 Eva Roušarová, Svitavy 5 9
PA0157 Lumír Sokol ml., Pardubice 5 9
PA0485 Jan Bis, Svitavy 0 9
PA0503 Martin Lacina, Svitavy 0 9
PA0470 Marina Brázdová, Svitavy -1 9
PA0474 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl -1 9
PA0442 Radek Slavík, Pardubice – Svítkov -1 9
PA0071 Robert Tesárek, Tuněchody -1 9
PA0222 Jiří Naštický, Pardubice 5 8
PA0124 Iveta Fuksová, Tuněchody 2 8
PA0024 Markéta Hyksová, Č. Třebová 2 8
PA0172 Vilma Látová, Pardubice 2 8
PA0060 Josef Pešava, Chrudim 2 8
PA0422 Zdeněk Ryant, V. Mýto 2 8
PA0274 Pavel Zahradník, Polička 2 8
PA0013 Miroslav Absolon, Žamberk 0 8
PA0523 Jaroslav Bláha, Vendolí 0 8
PA0290 Jiří Elčkner ml., Čistá 0 8
PA0362 Kateřina Havranová, Mor. Třebová 0 8
PA0491 Vlastimil Pechanec, Karviná 0 8
PA0529 Milan Štoll, Slatiňany 0 8
PA0520 Marie Tesařová, Vendolí 0 8
PA0382 Ludva Čičmanec, Lukavice -7 8
PA0497 Václav Moník, Staré Hradiště 11 7
PA0380 Pietro Tapalese, Pardubice 5 7
PA0413 Oldřich Dostál, Dolní Čermná 2 7
PA0507 David Kubal jun., Škrovád 0 7
PA0451 Jiří Souček, Chrudim III 0 7
PA0396 Simona Kmoníčková, Č. Třebová -4 7
PA0168 Jiří Zdeněk, Pardubice 8 6
PA0286 Lenka Urbanová st., Polička 2 6
PA0213 Petr Houska, Pardubice 0 6
PA0452 Miloš Vlašic, Chrudim III 0 6
PA0371 Miroslav Otevřel, Linhartice -1 6
PA0444 Jakub Šedivý, V. Mýto -1 6
PA0288 Jiří Elčkner st., Trstěnice 0 5
PA0483 Miloš Kafuněk, Svitavy 0 5
PA0521 Josef Neděla, Vendolí 0 5
PA0526 Dominik Pilař, Svitavy 0 5
PA0527 Vojtěch Pilař, Svitavy 0 5
PA0439 Josef Ropek, Choceň 0 5
PA0438 Jiří Rožek, Horní Jelení 0 5
PA0233 Pavel Vávra, Litomyšl 0 5
PA0047 Michal Kolář, Ústí nad Orlicí -4 5
PA0420 Filip Ryant, V. Mýto -7 5
PA0381 Janis Kunev, Pardubice 5 4
PA0502 Hynek Vávra, Svitavy 0 4
PA0495 Kamil Plecháček, Velké Koloděje -7 4
PA0034 Luboš Zdražil, Miřetice 2 3
PA0517 Leoš Mihola, Svitavy 0 3
PA0505 Zdeněk Tesař st., Vendolí 0 3
PA0287 Michal Čížek, Svitavy -2 3
PA0467 Martin Fišer, Vendolí -4 3
PA0516 Ludvík Drápela, Ostrý Kámen 0 2
PA0289 Šárka Elčknerová, Čistá 0 2
PA0522 Jaroslav Klučka, Vendolí 0 2
PA0528 Blanka Pilařová, Svitavy 0 2
PA0509 Lada Polášková, Chrudim III 0 2
PA0515 Iva Srbková, Svitavy 0 2
PA0316 David Roušar, Svitavy -4 2
PA0525 Zdeněk Jílek, Polička 8 1
PA0530 Pavel Barvíř, Zlín 2 1
PA0242 Miroslav Horský, Litomyšl 0 1
PA0493 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje -1 1
PA0496 Marie Moníková, Staré Hradiště -4 1
PA0499 Ivana Kašparová, Pardubice -7 1
PA0487 Josef Bis, Karle 0 0
PA0468 Marta Fišerová, Vendolí -4 0
PA0512 Miroslav Šimon, Chrudim III 0 -1
PA0053 Josef Lejsek, Pardubice -4 -1
PA0531 Stanislav Barvíř, Pardubice -1 -2
PA0519 Marie Korčáková, Hradec n/S 0 -3
PA0463 Lucie Kořistková, Svitavy -1 -3
PA0455 Michaela Uličná, Svratouch -1 -3
PA0471 Michal Brázda, Svitavy -4 -3
PA0510 Jindřich Čapek, Rokytno 0 -4
PA0514 Miroslav Čejka, Svitavy 0 -4
PA0008 Marcela Holetová, Chrudim III 0 -4
PA0223 Jiří Naštický, Pardubice 0 -4
PA0158 Jana Kutinová, Pardubice -7 -4
PA0450 Lucie Součková, Chrudim III 0 -5
PA0513 Gabriela Khýnová, V. Mýto -4 -6
PA0477 Zdeněk Jirout st., Litomyšl -7 -6
PA0447 Jan Polášek jun., Chrudim 0 -9
PA0448 David Kubal, Škrovád 0 -10
PA0042 Lucie Petrusová, Sobětuchy -1 -10
PA0147 Aleš Kohoutek, Živanice 0 -12

8.2.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Na Dašické ulici v Pardubicích sice "jen" doutnalo jídlo, ale hasiči zachraňovali jeho obyvatele, který se nadýchal kouře.
8

Hasiči z bytu zachránili "kuchaře"

Pardubice - Ústí nad Labem

Druhé vítězství! Pardubice rozhodly opět po přestávce

Proč Jan Veselý nepřijel? Ale kde jsou ostatní?

Pardubice – Kdyby se konala celosvětová soutěž v basketbalových znalostech, figuroval by v konečném pořadí vysoko. A kdyby v ní byl podobor mládež, tak by své konkurenty zválcoval. Asistent trenéra české reprezentace LUBOMÍR RŮŽIČKA se totiž hlavně soustředí na vycházející hvězdy. Nicméně. „Měli bychom produkovat více perspektivních mladých hráčů,“ říká důrazně rovněž hlavní kouč Svitav. 

Financovaní sportu handicapovaných je až trapné

Pardubice – Tři v horkém křesle. Historie oddílu tělesně postižených sportovců Atletika Bez Bariér Pardubice se dá mapovat až do devadesátých let dvacátého století. Žijeme však současností a tak jsme vyzpovídali předsedkyni spolku Evu Hrdinovou a handicapované sportovce, české reprezentanty Jaroslava Petrouše a Martina Zacha.

Pernštejnská fortuna pošesté. Na nádvoří zámku zní opět folk

Pardubice – Pardubický zámek ještě dnes i zítra večer rozezvučí melodický folk. Pošesté se zde totiž koná letní hudební festival Pernštejnská fortuna. Včera diváci přišli na zpívajícího právníka Iva Jahelku a legendárního Ivana Hlase.

Zpráva OFS: Jak hlásit výsledky a fakta

Pardubice - Zveřejňujeme oficiální zprávu okresního fotbalového svazu, a to včetně rozlosování a doporučení, jak hlásit výsledky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení