VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Šplíchal se 'šplouchá' díky Supertrefě

Pardubice - První vítězná vlaštovka letí na Ústeckoorlicko… V úvodním kole hokejové Tip ligy, ve které mezi sebou soutěží celý Pardubický kraj, zvítězil Václav Šplíchal z Vysokého Mýta.

21.12.2011
SDÍLEJ:

Zimní Tipliga čtenářůFoto: Archiv HD

Na vedoucí příčku ho katapultovala Supertrefa. Celkem padlo osmdesát branek, on věřil počtu dvaasedmdesát. V tomto ohledu předčil ženské duo Iva Doležalová – Lucie Hořínková.

PA0424 Václav Šplíchal, V. Mýto 17 17
PA0160 Iva Doležalová, Pardubice 17 17
PA0244 Lucie Hořínková, Litomyšl 17 17
PA0279 Ladislav Bezdíček, Pardubice 14 14
PA0421 Květa Gabrielová, V. Mýto 14 14
PA0079 Hana Hanušová, Slatiňany 14 14
PA0402 Jan Holub, Č. Třebová 14 14
PA0002 Hana Honzáková, Lozice 14 14
PA0121 Antonín Hradec, H. Městec 14 14
PA0063 Tomáš Chlebeček, Chrudim 14 14
PA0144 Roman Jinoch, Ostřešany 14 14
PA0010 Miloslav Kopecký, Rozhovice 14 14
PA0138 Karel Krejcar, Pardubice 14 14
PA0405 Lucie Křížová - Fajfrová, Podlesí 14 14
PA0295 Josef Künzel, Svitavy 14 14
PA0228 Jiří Michek, Pardubice 14 14
PA0360 Ivana Mixánová, Boršov 14 14
PA0028 Marie Páchová, Jablonné n. O. 14 14
PA0325 Jana Písková ml., Jaroměřice 14 14
PA0095 Jiří Starý, Bítovany 14 14
PA0131 Klára Šimrová, Kostěnice 14 14
PA0049 Roman Špaček, Sopotnice 14 14
PA0051 Jolana Špačková, Sopotnice 14 14
PA0132 Bohuslav Šulc st., Pardubice 14 14
PA0346 Jiří Tobiáš, Polička 14 14
PA0229 Jaroslav Urban, Litomyšl 14 14
PA0291 František Báča, Rohozná 11 11
PA0029 Pavel Bambušek, Č. Třebová 11 11
PA0212 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 11 11
PA0115 Drahomíra Bláhová, Bělá 11 11
PA0224 Karel Braun, Pardubice 11 11
PA0113 Jaroslav Brůna st., Bělá 11 11
PA0054 Pavel Bucháček, Řetová 11 11
PA0110 Bohuslav Bulva, Bělá 11 11
PA0404 Hana Čečerová, Č. Třebová 11 11
PA0382 Ludva Čičmanec, Lukavice 11 11
PA0136 Martin Čihák, Hostovice 11 11
PA0052 Roman Diblík, Sopotnice 11 11
PA0050 Josef Diblík, Sopotnice 11 11
PA0366 Bedřich Doseděl, Mor. Třebová 11 11
PA0227 Dominika Drábková, Pardubice 11 11
PA0269 Pavel Drobný, Poříčí 11 11
PA0162 Jindřich Dubišar, Pardubice 11 11
PA0406 Václav Fajfr, Podlesí 11 11
PA0122 Josef Fuksa, Tuněchody 11 11
PA0123 Jitka Fuksová, Tuněchody 11 11
PA0412 Lenka Halbrštátová, Letohrad 11 11
PA0077 Roman Hanuš, Slatiňany 11 11
PA0080 Jaromír Hanuš, Slatiňany 11 11
PA0078 Lucie Hanušová, Slatiňany 11 11
PA0352 Marie Hladká, Sebranice 11 11
PA0351 Ladislav Hladký, Sebranice 11 11
PA0326 Milan Hlaváč, Jaroměřice 11 11
PA0383 Martina Homolková, Lukavice 11 11
PA0432 Zdeněk Honza, Ústí nad Orlicí 11 11
PA0429 Zdeněk Honza ml., Ústí nad Orlicí 11 11
PA0431 Markéta Honzová, Ústí nad Orlicí 11 11
PA0091 Zdeněk Horník, Bítovany 11 11
PA0302 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 11 11
PA0213 Petr Houska, Pardubice 11 11
PA0039 Jan Hromádko, Zaječice 11 11
PA0014 Pavel Jedlínský, Sopotnice 11 11
PA0339 Martin Jirmásek, Polička 11 11
PA0342 Jana Jirmásková, Polička 11 11
PA0343 Olga Jirmásková, Polička 11 11
PA0177 Martin Joudal, Veselí 11 11
PA0401 Lukáš Kmoníček, Č. Třebová 11 11
PA0334 Luděk Knoll ml., Jaroměřice 11 11
PA0022 Milan Kopecký, Č. Třebová 11 11
PA0154 Monika Koťarová, Praha - Vinohrady 11 11
PA0318 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 11 11
PA0011 František Kovář, Přívrat 11 11
PA0327 Martin Krč, Horní Štěpánov 11 11
PA0328 Irena Krčová, Horní Štěpánov 11 11
PA0407 Petr Kříž, Choceň 11 11
PA0408 Jindřiška Křížová, Choceň 11 11
PA0409 Monika Křížová, Choceň 11 11
PA0349 Stanislav Kučera, Polička 11 11
PA0082 Roman Makeš, Slatiňany 11 11
PA0200 Jiří Marek, Pardubice 11 11
PA0201 Radoslava Marková, Pardubice 11 11
PA0251 Josef Mergl, Litomyšl 11 11
PA0256 Monika Merglová, Litomyšl 11 11
PA0264 Marie Miklošková, Pardubice 11 11
PA0359 Stanislav Mixán, Boršov 11 11
PA0361 Jindřich Nárožný, Březina 11 11
PA0403 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 11 11
PA0180 Vladimír Paďour st., Pardubice 11 11
PA0027 Antonín Pácha, Jablonné n. O. 11 11
PA0428 Roman Páral, V. Mýto 11 11
PA0074 František Pavlík, Zaječice 11 11
PA0320 Jan Pazdírek, Jaroměřice 11 11
PA0061 Michal Pešava, Chrudim 11 11
PA0058 Martin Pešava, Chrudim 11 11
PA0322 Milan Písek, Jaroměřice 11 11
PA0036 Jan Polášek, Chrudim III 11 11
PA0353 Josef Popelka, Polička 11 11
PA0357 František Přichystal, Mor. Třebová 11 11
PA0046 Ivana Sedláková, Ústí nad Orlicí 11 11
PA0203 Tomáš Shejbal, Pardubice 11 11
PA0202 Milan Shejbal st., Pardubice 11 11
PA0364 Jan Schneider, Mor. Třebová 11 11
PA0096 Lenka Solničková, Zaječice 11 11
PA0336 Marek Soural, Úsobrno 11 11
PA0146 Petr Spálenský, Pardubice 11 11
PA0433 Ludvík Sponner, Jaroslav 11 11
PA0099 Marie Stará, Zaječice 11 11
PA0097 Ladislav Starý, Zaječice 11 11
PA0388 František Starý, Hlinsko 11 11
PA0023 Libor Stránský, Č. Třebová 11 11
PA0414 Matěj Stránský, Řetová 11 11
PA0220 Jakub Svoboda, Pardubice 11 11
PA0373 Viktor Svoboda, Slatiňany 11 11
PA0090 Mirek Svoboda, Ronov 11 11
PA0375 Vladislava Šárová, Chrast 11 11
PA0248 Karel Škopek, Čepí 11 11
PA0410 Martin Štusák, Jablonné n. O. 11 11
PA0207 Jan Šurc st., Pardubice 11 11
PA0086 Miroslav Tesárek, Tuněchody 11 11
PA0070 Ilona Tesárková, Tuněchody 11 11
PA0069 Denisa Tesárková, Tuněchody 11 11
PA0321 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 11 11
PA0116 Libor Tuček, Bělá 11 11
PA0143 Roman Vaňásek, Horní Jelení 11 11
PA0250 Roman Vencl, Svítkov 11 11
PA0243 Radek Vencl, Svítkov 11 11
PA0426 Marcela Vondřejcová, V. Mýto 11 11
PA0298 Martin Zedník, Svitavy 11 11
PA0013 Miroslav Absolon, Žamberk 8 8
PA0301 Jana Bartoňková, Hradec n/S 8 8
PA0271 František Boštík, Poříčí 8 8
PA0114 Jaroslav Brůna, Bělá 8 8
PA0363 Josef Brychta, Kunčina 8 8
PA0109 Rosťa Čáp, Svítkov 8 8
PA0294 Milan Češka ml., Polička 8 8
PA0293 Milan Češka st., Polička 8 8
PA0066 Michal Čičmanec, Slatiňany 8 8
PA0255 Láďa Daněk, Pardubice 8 8
PA0048 Libor Diblík, Sopotnice 8 8
PA0159 Libor Doležal, Pardubice 8 8
PA0365 Věra Dosedělová, Mor. Třebová 8 8
PA0393 Jiří Drábek, Nedvězí 8 8
PA0395 Karel Drábek, Nedvězí 8 8
PA0226 Andrea Drábková, Pardubice 8 8
PA0186 Miroslav Drozen, Pardubice 8 8
PA0290 Jiří Elčkner ml., Čistá 8 8
PA0085 Horymír Filip, Pardubice 8 8
PA0419 Evžen Filip, V. Mýto 8 8
PA0411 Tomáš Halbrštát, Letohrad 8 8
PA0081 Pavel Hanuš, Slatiňany 8 8
PA0128 Milan Havránek, Pardubice 8 8
PA0350 Veronika Hladká, Sebranice 8 8
PA0238 Oldřich Hlaváček, Pohránov 8 8
PA0430 Ludmila Honzová, Ústí nad Orlicí 8 8
PA0092 Lenka Horáková, Svídnice 8 8
PA0089 Martin Horník, Bítovany 8 8
PA0239 Sandra Horská, Litomyšl 8 8
PA0242 Miroslav Horský, Litomyšl 8 8
PA0356 Aleš Hrubý, Mor. Třebová 8 8
PA0062 Marek Chlebeček, Chrudim 8 8
PA0145 Miroslav Janků, Pardubice 8 8
PA0015 Pavlína Jedlínská, Sopotnice 8 8
PA0341 Tomáš Jirmásek, Polička 8 8
PA0338 Josef Jirmásek, Polička 8 8
PA0176 Daniel Joudal, Veselí 8 8
PA0006 Eva Kacafírková, Kočí 8 8
PA0130 František Kaplan, Moravany 8 8
PA0394 Ladislav Kmoníček, Č. Třebová 8 8
PA0167 Markéta Komárková, Pardubice 8 8
PA0164 Iveta Komárková, Pardubice 8 8
PA0370 Luboš Komprda, Mor. Třebová 8 8
PA0257 Miloslav Kopa, Poběžovice 8 8
PA0283 Miroslav Kotlář, Svitavy 8 8
PA0265 Gustav Kovář, Vítějeves 8 8
PA0012 Lucie kovářová, Přívrat 8 8
PA0417 Václav Krásný, V. Mýto 8 8
PA0072 Veronika Křivánková, Zaječice 8 8
PA0184 Jan Kubát, Pardubice 8 8
PA0137 Jiří Kučera, Uhřetická Lhota 8 8
PA0389 Míra Kučera, Svratouch 8 8
PA0165 Hana Kužilková, Pardubice 8 8
PA0166 Milan Linha, Pardubice 8 8
PA0329 Milan Mackerle, Jaroměřice 8 8
PA0084 Milan Makeš, Slatiňany 8 8
PA0083 Lukáš Makeš, Slatiňany 8 8
PA0331 Bohuslav Marek, Jaroměřice 8 8
PA0173 JIří Maštalíř, Pardubice 8 8
PA0170 Václav Maštalíř, Pardubice 8 8
PA0254 Miloš Mergl, Litomyšl 8 8
PA0266 Bartoloměj Mikloško, Pardubice 8 8
PA0392 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 8 8
PA0127 Jiří Motyčka, Mladoňovice 8 8
PA0332 Pavel Navrátil, Jaroměřice 8 8
PA0273 Radek Navrátil, Pomezí 8 8
PA0397 Martina Novotná, Nedvězí 8 8
PA0398 Helena Novotná, Nedvězí 8 8
PA0258 Jana Oujezdská, Rozhraní 8 8
PA0358 Milan Padrtka, Mor. Třebová 8 8
PA0111 Jaromír Patočka, Bělá 8 8
PA0112 Jaromír Patočka st., Bělá 8 8
PA0007 Vladimír Pavlík, Praha 8 8
PA0175 Josef Pejcha, Staré Jesenčany 8 8
PA0276 František Pešek, Pardubice 8 8
PA0045 Jiří Pešek, Libchavy 8 8
PA0044 Radek Pešek, Libchavy 8 8
PA0041 Josef Petrus, Sobětuchy 8 8
PA0335 Daniela Písková, Jaroměřice 8 8
PA0035 Marián Polášek, Chrudim III 8 8
PA0142 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 8 8
PA0183 Rudolf Procházka, Pardubice 8 8
PA0296 Jan Procházka, Polička 8 8
PA0211 Iva Procházková, Staré Hradiště 8 8
PA0386 Jiří Rejda, Svratouch 8 8
PA0317 Václav Roušar, Svitavy 8 8
PA0314 Patrik Roušar, Svitavy 8 8
PA0315 Radek Roušar, Svitavy 8 8
PA0316 David Roušar, Svitavy 8 8
PA0422 Zdeněk Ryant, V. Mýto 8 8
PA0174 Radka Rybyšarová, Veselí 8 8
PA0188 Lukáš Sádovský, Holice 8 8
PA0344 Dan Shelong, Praha 8 8
PA0345 Oliver Shelong, Praha 8 8
PA0340 Olga Shelongová, Praha 8 8
PA0093 Martin Solnička, Srní 8 8
PA0056 Martin Souček, Chrudim III 8 8
PA0101 Vlastimil Starý, Stolany 8 8
PA0017 Josef Stasiowski, Lanškroun 8 8
PA0416 Silvie Stránská, Řetová 8 8
PA0064 Jiří Svoboda, Chrudim III 8 8
PA0218 Josef Svoboda, Pardubice 8 8
PA0219 Jarmila Svobodová, Pardubice 8 8
PA0182 Ondřej Sychra, Luže 8 8
PA0119 Ondra Sychra, Bělá 8 8
PA0117 Jan Sychra, Bělá 8 8
PA0376 Jan Šár senior, Chrast 8 8
PA0377 Jan Šár starší, Chrast 8 8
PA0181 Václav Šimr, Kostěnice 8 8
PA0270 Karel Škopek, Pardubice 8 8
PA0263 Jaroslav Šlesinger, Čistá 8 8
PA0149 Denisa Špačková, Dašice 8 8
PA0368 Bedřich Štefánek, Mor. Třebová 8 8
PA0221 Josef Štěrba, Pardubice 8 8
PA0087 Adámek Štursa, Slatiňany 8 8
PA0259 Bohuslav Šulc ml., Pardubice 8 8
PA0280 Karel Švec, Polička 8 8
PA0380 Pietro Tapalese, Pardubice 8 8
PA0068 Patrik Tesárek, Tuněchody 8 8
PA0390 Ladislav Tlapák, Všeradov 8 8
PA0348 Martin Tobiáš, Polička 8 8
PA0347 Iva Tobiášová, Polička 8 8
PA0208 Josef Urbanec, Brozany 8 8
PA0107 Josef Vacek, Chrudim 8 8
PA0106 Jaroslava Vacková, Chrudim 8 8
PA0330 Petr Valenta, Jaroměřice 8 8
PA0379 Pavel Váňa, Slatiňany 8 8
PA0241 Bohuslav Vančura, Pohránov 8 8
PA0260 Ludmila Veličková, Vendolí 8 8
PA0025 Miroslav Veselý, Letohrad 8 8
PA0193 Antonín Voříšek, Staré Hradiště 8 8
PA0185 Ondřej Vosáhlo, Pardubice 8 8
PA0384 Míša Vyoralová, Svratouch 8 8
PA0385 Romana Vyoralová, Svratouch 8 8
PA0168 Jiří Zdeněk, Pardubice 8 8
PA0303 Tereza Bartoňková, Hradec n/S 5 5
PA0297 Libor Bednář, Pomezí 5 5
PA0161 Karel Bělohlav, Pardubice 5 5
PA0169 Radek Bidlo, Choteč 5 5
PA0337 Antonín Brázda, Jaroměřice 5 5
PA0019 Jaroslav Brůna, Choceň 5 5
PA0020 Petra Brůnová, Choceň 5 5
PA0413 Oldřich Dostál, Dolní Čermná 5 5
PA0009 Pavel Drahý, Chrudim III 5 5
PA0288 Jiří Elčkner st., Trstěnice 5 5
PA0355 Jiří Fečko, Opatov 5 5
PA0018 Vladimír Fikejs, Žamberk 5 5
PA0292 Jiří Frank, Trstěnice 5 5
PA0133 Rudolf Friede, Staré Hradiště 5 5
PA0124 Iveta Fuksová, Tuněchody 5 5
PA0281 Andrea Gibiecová, Polička 5 5
PA0245 Roman Greguš ml., Litomyšl 5 5
PA0247 Roman Greguš st., Litomyšl 5 5
PA0135 Petra Hanudelová, Ostřešany 5 5
PA0300 Jiří Hárych ml., Koclířov 5 5
PA0129 Tomáš Havránek, Pardubice 5 5
PA0001 Miroslav Honzák, Lozice 5 5
PA0240 Veronika Hořínková, Litomyšl 5 5
PA0040 Jan Hromádko, Chrast 5 5
PA0037 René Hromádko, Zaječice 5 5
PA0065 Eva Hromádková, Chrast 5 5
PA0038 Květa Hromádková, Zaječice 5 5
PA0261 Bohuslava Hubinková, Čistá 5 5
PA0262 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 5 5
PA0206 Laďka Chmelenská, Pardubice 5 5
PA0031 Jaroslav Chudoba, Třebovice 5 5
PA0209 Radek Ipser, Starý Mateřov 5 5
PA0267 Milan Jílek, Polička 5 5
PA0282 Miroslav Jílek, Polička 5 5
PA0105 Ilona Jindřichovská, Holetín 5 5
PA0378 Vladislav Jiroušek, Lhota 5 5
PA0396 Simona Kmoníčková, Č. Třebová 5 5
PA0333 Luděk Knoll st., Jaroměřice 5 5
PA0047 Michal Kolář, Ústí nad Orlicí 5 5
PA0021 Lubomír Kopecký, Č. Třebová 5 5
PA0253 Matěj Košťál, Pardubice 5 5
PA0155 Renata Koťarová, Pardubice 5 5
PA0319 Hana Koutná, Jaroměřice 5 5
PA0139 Jana Krejcarová, Pardubice 5 5
PA0354 Karel Kuběna, Svitavy 5 5
PA0026 Oldřich Kubík, Choceň 5 5
PA0172 Vilma Látová, Pardubice 5 5
PA0210 Jiří Lejhanec st., Pardubice 5 5
PA0053 Josef Lejsek, Pardubice 5 5
PA0055 Pavla Lejsková, Pardubice 5 5
PA0199 Jaroslav Mako, Staré Hradiště 5 5
PA0234 Luděk Marčík, Osík 5 5
PA0235 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 5 5
PA0236 Marie Marčíková, Dolní Újezd 5 5
PA0252 Klára Merglová, Litomyšl 5 5
PA0225 Miroslava Michková, Pardubice 5 5
PA0163 Rudolf Novotný, Srch 5 5
PA0400 Michal Novotný, Nedvězí 5 5
PA0178 Vladimír Paďour ml., Pardubice 5 5
PA0179 Marie Paďourová, Pardubice 5 5
PA0323 Kateřina Písková, Jaroměřice 5 5
PA0324 Jana Písková st., Jaroměřice 5 5
PA0108 Josef Pištínek, Horka 5 5
PA0140 Milan Popilka, Sedlíšťka 5 5
PA0141 Stanislava Popílková, Sedlíšťka 5 5
PA0032 Milan Pustaj, Č. Třebová 5 5
PA0237 Radovan Rumler, Litomyšl 5 5
PA0418 Hana Ryantová, V. Mýto 5 5
PA0205 Milan Shejbal ml., Pardubice 5 5
PA0275 Jaroslav Scheib, Polička 5 5
PA0305 Alena Slabá, Svitavy 5 5
PA0309 Anna Slabá, Svitavy 5 5
PA0310 Anja Slabá, Svitavy 5 5
PA0304 Tomáš Slabý, Svitavy 5 5
PA0313 Petr Slabý, Svitavy 5 5
PA0311 Ondřej Slabý, Svitavy 5 5
PA0308 František Slabý, Svitavy 5 5
PA0312 Dominik Slabý, Svitavy 5 5
PA0307 Pavel Slabý ml., Svitavy 5 5
PA0306 Pavel Slabý st., Svitavy 5 5
PA0156 Lumír Sokol, Pardubice 5 5
PA0005 Eva Sotonová, Žumberk 5 5
PA0004 Lenka Sotonová, Žumberk 5 5
PA0103 Filip Starý, Stolany 5 5
PA0098 Ladislav Starý ml., Zaječice 5 5
PA0016 Pavel Stasiowski, Lanškroun 5 5
PA0415 Jiří Stránský, Řetová 5 5
PA0088 Ladislav Synek, Pardubice 5 5
PA0076 Soňa Škarvadová, Hlinsko 5 5
PA0246 Ondřej Škopek, Čepí 5 5
PA0192 Martin Špunda, Staré Hradiště 5 5
PA0268 Jiří Štěpán, Pardubice 5 5
PA0232 Karel Štorek, Cerekvice 5 5
PA0387 Lukáš Tlapák, Všeradov 5 5
PA0033 Milan Tomek, Rudoltice 5 5
PA0230 Tomáš Urban, Litomyšl 5 5
PA0286 Lenka Urbanová st., Polička 5 5
PA0277 Jiří Vávra, Polička 5 5
PA0233 Pavel Vávra, Litomyšl 5 5
PA0194 Jan Voříšek, Staré Hradiště 5 5
PA0195 Radek Voříšek, Staré Hradiště 5 5
PA0189 Pavel Vrátil, Staré Hradiště 5 5
PA0190 Marie Vrátilová, Staré Hradiště 5 5
PA0427 Miroslav Záleský, Tisová 5 5
PA0217 Marek Balínek, Pardubice 2 2
PA0216 Miroslav Balínek, Pardubice 2 2
PA0030 Petr Bambušek, Č. Třebová 2 2
PA0043 Oldřich Bleša, Chrudim III 2 2
PA0104 Jozef Čelinák, H. Týnec 2 2
PA0289 Šárka Elčknerová, Čistá 2 2
PA0059 Ladislav Fabián, Chrudim 2 2
PA0423 Barbora Filipová, V. Mýto 2 2
PA0134 Miloslav Friede, Staré Hradiště 2 2
PA0249 Markéta Gregušová, Litomyšl 2 2
PA0299 Pavla Greplová, Koclířov 2 2
PA0272 Zuzana Havránková, Pardubice 2 2
PA0198 Miloš Hrnčál, Staré Hradiště 2 2
PA0278 Petr Jílek, Polička 2 2
PA0425 Josef Khýn, V. Mýto 2 2
PA0215 Jan Kouřil, Pardubice 2 2
PA0381 Janis Kunev, Pardubice 2 2
PA0158 Jana Kutinová, Pardubice 2 2
PA0284 Josef Lednický, Svitavy 2 2
PA0187 Jaroslav Mach, Pardubice 2 2
PA0125 Martin Mašata, Tuněchody 2 2
PA0171 Jiří Maštalíř, Pardubice 2 2
PA0126 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 2 2
PA0191 Stanislav Novotný, Staré Hradiště 2 2
PA0371 Milan Otevřel, Linhartice 2 2
PA0367 Marcel Pánik, Rychnov 2 2
PA0060 Josef Pešava, Chrudim 2 2
PA0399 Petr Poldauf, Č. Třebová 2 2
PA0420 Filip Ryant, V. Mýto 2 2
PA0003 Zdeněk Sotona, Žumberk 2 2
PA0102 Lucie Stará, Stolany 2 2
PA0100 Tomáš Starý, Stolany 2 2
PA0118 Jan Sychra ml., Pardubice 2 2
PA0437 Matěj Šilar, Jarošov 2 2
PA0150 Michal Špaček, Dašice 2 2
PA0148 Jiří Špaček, Dašice 2 2
PA0073 Josef Štursa, Zaječice 2 2
PA0120 Radovan Štursa, Slatiňany 2 2
PA0214 Marek Tichý, Pardubice 2 2
PA0231 Pavel Urban, Litomyšl 2 2
PA0067 Žaneta Víšková, Slatiňany 2 2
PA0391 Jiří Volf, Ústí nad Orlicí 2 2
PA0153 Ludmila Zábská, Pardubice 2 2
PA0274 Pavel Zahradník, Polička 2 2
PA0034 Luboš Zdražil, Miřetice 2 2
PA0434 Jaroslav Zeman, Jarošov 2 2
PA0374 Tomáš Děťák, Zbyhněvice -1 -1
PA0435 Ivan Dostál, Jarošov -1 -1
PA0151 Ludmila Havlíková, Pardubice -1 -1
PA0362 Kateřina Havranová, Mor. Třebová -1 -1
PA0196 Vladislava Horská, Staré Hradiště -1 -1
PA0042 Lucie Petrusová, Sobětuchy -1 -1
PA0369 Karel Rádsetoulal, Radkov -1 -1
PA0157 Lumír Sokol ml., Pardubice -1 -1
PA0094 Marie Stará, Bítovany -1 -1
PA0372 Josef Svoboda, Slatiňany -1 -1
PA0075 Vladimír Škarvada, Hlinsko -1 -1
PA0071 Robert Tesárek, Tuněchody -1 -1
PA0152 Ladislav Zábský, Pardubice -1 -1
PA0287 Michal Čížek, Svitavy -4 -4
PA0008 Marcela Holetová, Chrudim III -4 -4
PA0024 Markéta Hyksová, Č. Třebová -4 -4
PA0147 Aleš Kohoutek, Živanice -4 -4
PA0222 Jiří Naštický, Pardubice -4 -4
PA0057 Karel Šimon, Chrudim III -4 -4
PA0197 František Teplý, Staré Hradiště -4 -4
PA0436 Šimon Šilar, Jarošov -7 -7
PA0285 Lenka Urbanová ml., Polička -10 -10

21.12.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Hasiči v Dolním Jelení oslaví 95 let od založení sboru

Tipy Deníku

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

V Proseči letní kino ustoupilo počasí

Chrudimsko, Pardubicko – Promítání pod širým nebem láká, ale déšť rozhoduje.

Kolo mu ukradli, ale stopy zlodějů se majitel nepustil

Pardubice – Krádež kola oznámil policistům. K pachatelům se dobrali jak muži zákona, tak sám okradený.

Vnučku na drogách pomohli babičce krotit policisté

Pardubice - Pod vlivem drog řádila ve čtyři ráno.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení