VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

VOLBY 2017 v Pardubickém kraji

Piráti bojují proti cenzuře, omezování svobody a buzeraci

Pardubice – Volební lídr Pirátů v Pardubickém kraji Mikuláš Ferjenčík chce do letošních sněmovních voleb navštívit všechny obce v kraji, které mají nad dva tisíce obyvatel.

Strana zelených vidí zásadní problém v dopravě i zemědělství

Pardubice – Strana zelených na své cestě po České republice představuje předvolební program a priority v zeleném karavanu. Na zastávce v Pardubicích na náměstí Republiky s lidmi hovořili lídryně Zelených za Pardubický kraj Monika Horáková a kandidát Strany zelených Jakub Kutílek.

Také neparlamentní strany mají svoje želízka v ohni

Svitavsko – Nejen velké, parlamentní strany a hnutí, ale i menší politická uskupení, která zatím stojí mimo sněmovnu, nabízejí v nadcházejících volbách kandidáty ze Svitavska.

Lídr TOP 09 Skalický: Důležité je snížit odvody na sociální pojištění

Pardubice – TOP 09 v Pardubickém kraji zahájila kontaktní kampaň s názvem Expedice nEUhneme. S terénním nákladním automobilem a doprovodnými vozy projede celý kraj, kde bude zkoumat místní témata a problémy a představí programové priority strany.

Volební guláš: Válku stáří

Moravská Třebová - Nejen bilboardy, ale i telefonní budky se v rozbíhající předvolební kampani staly vhodným místem pro oslovení voličů. 

Podle průzkumu by volby vyhrálo ANO před druhou ČSSD

Pardubický kraj – Pokud by výsledky říjnových voleb do poslanecké sněmovny přesně zkopírovaly průzkum volebního potenciálu Střediska analýz a empirických průzkumů (SANEP) z konce srpna, vyhrálo by v Pardubickém kraji hnutí ANO. Jeho volební potenciál je podle průzkumu 27,2 procenta, pevně rozhodnuto volit ANO je prý 14,7 procenta voličů. 

Zelený karavan zaparkuje na náměstí Republiky

Pardubice – Zelený předvolební karavan Strany zelených zítra zavítá do Pardubic. Od 10 hodin bude parkovat na náměstí Republiky. 

Mezi kandidáty jsou političtí matadoři i nováčci

Svitavsko – Na kandidátních listinách politických stran a hnutí pro volby do Poslanecké sněmovny figuruje řada kandidátů ze Svitavska. Někteří jsou vzhledem ke svému veřejnému působení voličům známí, jiní jsou v politice nováčky.

Většina poslanců bude ve volbách obhajovat své posty

Pardubický kraj – V minulých volbách do Poslanecké sněmovny uspělo v Pardubickém kraji deset kandidátů. Osm z nich se letos na podzim bude snažit svou pozici udržet. 

Do voleb jde sedm desítek kandidátů ze Svitavska

Svitavsko – Celkem šedesát sedm kandidátů ze Svitavska se bude v nadcházejících říjnových volbách do Poslanecké sněmovny ucházet o přízeň voličů.  Pouhých pět stran a hnutí – Blok proti islamizaci, Cesta odpovědné společnosti, ODA, Radostné Česko a Strana práv občanů – ze čtyřiadvaceti nemají na svých kandidátkách nikoho ze svitavského okresu. 

Podnikatelé a politici budou diskutovat u kulatých stolů

Pardubický kraj - Krajská hospodářská komora Pardubického kraje zahájí v pondělí diskuzní seriál u kulatých stolů.

Ministr Chvojka povede krajskou ČSSD do podzimních voleb

Pardubice - Českou stranu sociálně demokratickou (ČSSD) povede v Pardubickém kraji do podzimních voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR ministr pro lidská práva a rovné příležitosti Jan Chvojka. 

Předvolební kampaň začala

Moravská Třebová /VOLEBNÍ GULÁŠ/ - Předvolební kampaň začala nejen v Moravské Třebové, ale i v dalších městech a obcích na Svitavsku. 

  • 1
  • 2

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení