VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kompletní kandidátky všech stran pro nadcházející volby

Pardubický kraj - V Pardubickém kraji se o hlasy uchází devatenáct stran a hnutí. Přinášíme seznam všech kandidátů, strany jsou seřazeny podle vylosovaného čísla. Kandidátní listiny pro volby do Poslanecké sněmovny již schválil krajský úřad, lidé je dostanou do schránek.

9.10.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jeníček Luboš

Česká strana sociálně demokratická

1. Ladislav Effenberk, starosta Holic
2. Jitka Dostálová, personální manažerka
3. Miroslav Váňa, ředitel bytového družstva
4. Václav Neubauer, zastupitel obce
5. Pavel Havíř, předseda představenstva nemocnic Pardubického kraje
6. Jan Chvojka, právník
7. Zdenek Ešpandr, místostarosta
8. Jana Pernicová, náměstkyně hejtmana
9. Bohumil Bernášek, OSVČ
10. Jiří Rozinek, náměstek primátorky
11. Miroslav Stejskal, starosta
12. Václav Kroutil, zemědělec
13. Radoslava Nováková, OSVČ
14. Ladislava Zelenková, středoškolský pedagog
15. Jan Ptáček, ředitel střední školy
16. Marcela Jelínková, místostarosta
17. Jaroslav Lechnýř, poradce
18. Alena Mašková, referent Krajského úřadu Pardubického kraje
19. Martin Macháček, požární technik

Strana svobodných občanů

1. Martin Pánek, ekonom
2. Josef Káles, puškař a soudní znalec
3. Petr Musílek, projektant
4. Josef Lebduška, podnikatel
5. Michael Bartoš, lékař - anesteziolog
6. Petr Lichtenberg, technicko-ekonomický pracovník, zastupitel
7. Václav Košnar, ekonom
8. Jaromír Vacek, technik
9. Petra Pokorná, sales manager
10. Bedřich Petráň, lékař
11. Martin Kokeš, SW vývojář a systémový integrátor
12. Lenka Moutelíková, bankovní úředník
13. Pavel Eliáš, biomedicínský technik
14. Luděk Vlk, bankovní úředník
15. Robert Chmelař, works manager
16. Martin Sokol, výbušinář
17. Robert Richter, programátor
18. Richard Neugebauer, OSVČ
19. Josef Káles, politolog a žurnalista

Česká pirátská strana

1. Mikuláš Ferjenčík, protikorupční aktivista
2. Pavel Štěpánek, živnostník
3. Jiří Stuna, velitel MP a psychoterapeut
4. Jan Šafář, IT poradce
5. Nikola Štěpánková, specialista firemní péče u mobilního operátora
6. Zdeněk Brejša, programátor
7. Josef Raba, podnikatel
8. Pavel Klavík, vědec
9. Jiří Jansa, makroanalytik měnových kurzů
10. Josef Koníček, advokátní koncipient

TOP 09

1. Jaroslav Zedník, starosta České Třebové
2. Jiří Skalický, primář Pardubické krajské nemocnice
3. Václav Cempírek, profesor, UPCE - Dopravní fakulta J. Pernera
4. Hana Štěpánová, starostka
5. Miroslav Nádvorník, OSVČ - obor logistika a doprava
6. Jiří Hájek, starosta Městského obvodu Pardubice 5
7. Vladislava Michalová, zdravotní sestra
8. Jan Němec, radní města, člen představenstva EBA
9. Luboš Netolický, starosta, dobrovolný hasič, včelař
10. Luboš Bäuchel, předseda sportovní organizace
11. Pavel Eliáš, starosta
12. Miloš Mička, ředitel školy
13. Jiří Horák, hlavní stavbyvedoucí
14. Jaroslav Kašpar, starosta, profesionální hasič
15. Libor Slezák, radní města, specialista na obranné technologie
16. Ladislav Mlateček, starosta, myslivecký hospodář MS Býšť
17. Miroslav Vohník,učitel, ředitel vzdělávacího institutu, bylinář
18. Oldřich Koblížek, starosta
19. Jan Štangl, advokát

HLAVU VZHŮRU - volební blok

1. Ondřej Hlaváč, ředitel obchodní společnosti
2. Lubomír Vašina, ředitel sportovní agentury
3. Josef Loučka, podnikatel
4. Jiří Kyncl,technický ředitel, představitel o.s. Naše Svitavy
5. Jaroslava Jungvirtová, referentka odboru školství
6. Ivo Varga, technolog
7. Ivana Kratochvílová, podnikatelka
8. Jan Rejda, obchodní ředitel, místostarosta MO Pardubice 7
9. Zdeněk Jirout, podnikatel
10. Pavel Křivka, překladatel, botanický zahradník
11. Ivo Šimák, psycholog
12. Tomáš Kaláb, živnostník
13. Pavel Čejka, podnikatel
14. Jan Švancara, IT specialista
15. Roman Němec, finanční poradce
16. Ladislav Matras, učitel, vedoucí trenér SpSm FK Pardubice
17. Zuzana Sokolová, dělnice speciální výroby
18. Josef Marek, vedoucí skladového hospodářstv
19. Jan Tomášek, strojař

Občanská demokratická strana

1. Radim Jirout, ředitel akciové společnosti
2. Magda Křivanová, starostka
3. Michal Kortyš, starosta
4. Simeon Karamazov, děkan fakulty Univerzity Pardubice
5. Ladislav Valtr, místostarosta, pivovarník
6. Harald Čadílek, primář
7. Kateřina Jánská, radní města
8. Helena Wiesenbergová, pedagog
9. Jan Čechlovský, místostarosta
10. Petr Máca, radiologický asistent
11. Jaroslav Martinů, starosta
12. Marie Vaculíková, pedagog
13. David Novák, soukromý zemědělec
14. Stanislava Švarcová, starostka
15. Jiří Kubeš, ředitel jazykové školy
16. Jitka Kašparová, studentka
17. Josef Kopecký, herec a režisér
18. Miloslav Sejkora, starosta
19. Alena Stránská, učitelka ZŠ

Klub angažovaných nestraníků

1. Jolana Přibylová, personalistka
2. Eva Špičanová, zubní lékařka
3. Vladimír Hučín, tajemník nadačního fondu
4. Marek Dufek, advokát
5. Josef Kolář, odborný učitel
6. Milan Tausch, ekonom
7. Miroslav Matějka, ekonom
8. Vratislav Kaválek, veterinární technik
9. Karel Protiva, zubní lékař
10. Vladimír Kříž, nakladatel
11. Josef Dobeš, vedoucí manažer
12. Barnabáš Bíro, důchodce
13. Jiří Domlátil, stavební inženýr
14. Pavel Rynt, učitel, Kralupy nad Vltavou
15. Jaromír Kolář, vedoucí finančního odboru
16. Miloslav Svoboda, chemik
17. Stanislav Slabyhoudek, důchodce
18. František Přeslička, předseda pobočky Konfederace politických vězňů ČR
19. Josef Vlášek, překladatel

Politické hnutí Změna

1. Alena Janáková, středoškolská učitelka
2. Jan Votrubec, starosta, počítačový technik
3. Marcela Boštíková, duchovní Církve československé husitské
4. Václav Janovský, místostarosta, předseda "Sdružení obcí pod Kunětickou horou"
5. Radim Vetchý, ředitel základní školy speciální
6. Jitka Bednářová, administrativní pracovnice
7. Filip Sedlák, pedagog
8. Kateřina Racková, studentka mezinárodních rozvojových studií
9. Jan Ilič, energetický analytik
10. Zita Prošková, sociální pracovnice
11. Jan Vojtěch, projektový manažer
12.Tomáš Pozler, odborný asistent na vysoké škole

Strana soukromníků České republiky

1. Petr Bajer, podnikatel
2. Ivana Snítilová, podnikatelka
3. Miroslav Petráň, architekt
4. Vítězslav Čeliš, živnostník, zaměstnanec
5. Zdeněk Zitko, ředitel střední školy
6. Milan Břeň, advokát
7. Milan Slepčík, podnikatel ve stavebnictví
8. Alena Ptáčková, lektorka
9. Ladislav Sekanina, živnostník
10. Jiří Konečný, majitel Skrblíkovy restaurace
11. Josef Linhart, podnikatel
12. Petr Dvořák, moderátor, zpěvák
13. Martin Blažej, živnostník
14. Jana Šrámková, podnikatelka
15. Markéta Vohralíková, ředitelka MŠ
16. Tomáš Brokeš, podnikatel ve stavebnictví
17. Jaroslav Sejkora, živnostník
18. Pavlína Novotná, živnostnice
19. Ivana Mačátová, soudní přísedící

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

1. Jiří Junek, ředitel regionálního muzea
2. Martin Šácha, lékař, chirurg
3. Pavel Šotola, člen Rady Pardubického kraje pro sociální péči a neziskový sektor
4. Karel Rothschein, starosta
5. Zdenka Kumstýřová, ředitelka Charity
6. Richard Novák, architekt
7. Petr Helekal, starosta
8. Radomil Kašpar, místostarosta Litomyšle
9. Petr Schejbal, místostarosta
10. Josef Jílek, předseda představenstva bytového družstva
11. Vít Ulrych, lékař, onkolog
12. Jana Skalická, pastorační asistentka
13. Pavel Starý, lesník
14. Iva Fikejsová, ředitelka školy
15. Pavel Petr, SŠ/VŠ učitel
16. Martin Dvořák, speciální pedagog
17. František Weisbauer, ekolog
18. Václav Polák, plánovač sériové výroby
19. Petr Čada, asistent senátora

Suverenita - Strana zdravého rozumu

1. Věra Nevečeřalová, speciální pedagožka
2. Radek Dokoupil, technický ředitel
3. Jitka Patřičná, fotografka
4. Jiří Slavík, ekonom
5. Simona Podzimková, programová pracovnice kulturního centra
6. Jana Hubená, jednatelka společnosti
7. Jaromír Štolba, masér
8. Luboš Lux, servisní mechanik, velitel dobrovolných hasičů
9. Andrea Dostálová, dětská zdravotní sestra
10. Vlastimil Komoň, živnostník
11. Alena Sedláčková, živnostnice
12. Veronika Navrátilová, živnostnice
13. Petr Pajer, živnostník
14. Simona Kubíková, strojní mechanička
15. Magdalena Fikrová, živnostnice
16. Lenka Tesařová, prodavačka, Přelouč, bez politické příslušnosti
17. Oldřiška Štursová, ekonom, Chrudim, bez politické příslušnosti´
8. Josef Pecka, živnostník - truhlář, kapelník
19. Jiří Sechovec, chemický analytik

Strana Práv Občanů ZEMANOVCI

1. Zdeněk Štengl, předseda SPOZ
2. Jaromír Dušek, náměstek hejtmana Pardubického kraje odpovědný za dopravu
3. Zbyněk Kusý, manažer sportu a volnočasových aktivit mládeže
4. Miloslav Soušek, starosta
5. Tomáš Rejda, lékař - stomatolog
6. Tomáš Vagenknecht, obchodní zástupce, člen zastupitelstva
7. Lubomír Daněk, podnikatel v instalatérství, člen rybářského spolku
8. František Culek, právník, bývalý ředitel Všeobecné zdravotní pojišťovny v
Chrudimi
9. Daniel Dejdar, lékař - chirurg
10. Zlata Andrlová, jednatelka společnosti Zlatovánek s.r.o.
11. Soňa Hlavová, urolog - ambulantní specialista
12. Aleš Meloun, obchodní zástupce, předseda Okresního fotbalového svazu, předseda S.K. Rváčov
13. Ivana Urešová, manažerka pro financování zdravotní péče
14. Zdeňka Jirásková, středoškolská profesorka na gymnáziu
15. Vladimír Šebek, vedoucí právního oddělení
16. Jindřich Göbel, gynekolog Pardubické krajské nemocnice
17. Milena Vohralíková, členka zastupitelstva města Holice, bývalá ředitelka mateřské školy v Holicích, členka výboru Tenisového klubu Holice
18. Leoš Strouhal, ředitel stavební společnosti
19. Martina Vondrová, zdravotní sestra v Poličské nemocnici

Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury

1. Augustin Karel Andrle Sylor, pedagog
2. Jiří Hrdina, kavárník
3. Vladimír Boštík, OSVČ
4. Jiří Bezák, OSVČ
5. Tomáš Jarský, OSVČ
6. Josef Ehrenberger, důchodce, předseda svitavských včelařů
7. Dana Slatinková, pracovník v sociálních službách
8. Veronika Kašpříková, pracovnice zákaznického centra
9. Michal Kern, lektor
10. Ing. Jaroslav Pokorný, důchodce
11. Zdeněk Beneš, živnostník
12. Marie Staňková, prodavačka
13. Jiří Bašík, skladník
14. Pavel Formánek, skladník
15. Marie Moučková, živnostnice
16. Jiří Kulhavý, soudní znalec
17. Vojtěch Sviták, skladník
18. Miroslav Moučka, výtvarník
19. Josef Moučka, výtvarník

Dělnická strana sociální spravedlnosti

1. David Slavík, dispečer strojírenské výroby
2. Tomáš Richter, podnikatel
3. Marek Nechala, obchodní zástupce
4. Vladimír Jirásek, řidič
5. Jiří Víšek, zemědělec
6. Roman Chvojka, kuchař
7. Jan Richter, pracovník bezpečnostní agentur
8. Jan Krob, automechanik
9. Markéta Havlíčková, servírka
10. Jan Žoha, ostraha podniku
11. Rudolf Pecina, mechanizátor
12. Tomáš Kozáček, kuchař
13. Iveta Jirásková, na mateřské dovolen
14. Martin Šimek, řidič
15. Martin Hájek, dělník
16. Mária Sedliská, důchodkyně
17. Roman Zelený, svářeč
18. Miloslav Jandík, důchodce
19. Roman Střeštík, vlakvedoucí

ANO 2011

1. Martin Kolovratník, novinář
2. Petr Havlíček, starosta
3. David Kasal, primář dětského oddělení
4. Jana Hanzlíková, sociální pedagog
5. Emanuel Žďárský, DNA expert
6. Jan Heřmanský, podnikatel
7. Stanislav Vodička, podnikatel
8. Vladimír Antoch, obchodní manažer
9. Jiří Pochobradský, předseda družstva
10. Jan Řehounek, manažer
11. Helena Dvořáčková, projektantka
12. Miroslav Polák, technický ředitel
13. Jaroslav Pulicar, podnikatel
14. Ondřej Čermák, projektový manažer
15. Miroslav Navrátil, jednatel firmy
16. Stanislav Ešner, technolog
17. Libor Truhlář, programátor
18. Vincent Pribula, inspektor kvality
19. Martin Dudla, železniční technolog

Komunistická strana Čech a Moravy

1. Květa Matušovská, dopravní inženýrka
2. Jana Žítková, dětská psycholožka
3. Pavel Kubů, zemědělský technik
4. Václav Snopek, sociolog, předseda kontrolního výboru Zastupitelstva
Pardubického kraje
5. Jaroslav Fišer, pracovník Ústředního výboru Komunistické strany Čech a
Moravy
6. Jan Foldyna, místostarosta
7. Josef Bohatec, podnikatel
8. Vladimír Příhoda, starosta
9. Miloš Ouřecký, vysokoškolský student
10. Vladimír Dosoudil, informatik
11. Petr Němec, podnikatel
12. Martin Moravec, dopravní specialista
13. Jaroslav Hájek, učitel hudby
14. Jiří Jiruše, obchodník
15. Radim Fülle, předák čerpač
16. Antonín Vyšohlíd, místostarosta
17. Alice Moravcová, učitelka - speciální pedagožka
18. Valéria Kmošťáková, mistrová
19. Miroslav Karlíček, středoškolský učitel

LEV 21 - Národní socialisté

1. Jan Vondrouš, výrobce skla a bižuterie
2. Martin Bažant, vedoucí prodejního střediska
3. Přemysl Votava, programátor implementačních technologií
4. Stanislav Menšík, učitel v.v.
5. Miloš Kysilka, truhlář
6. Václav Stein, obchodní zástupce firmy TLAPA
7. Jakub Mařík, administrativní pracovník - správce budov
8. Jan Hunka, živnostník
9. Ondřej Kaltoun, obchodní asistent
10. Iveta Růžičková, servírka
11. Martin Povýšil, sklenář
12. Tomáš Čierny, kontrolor kvality
13. Tereza Drahoňovská, administrativní pracovník v cestovním ruchu
14. Slavomil Prudil, technik
15. Lenka Povýšilová, prodavačka
16. Jana Vondroušová, kuchařka, živnostnice v oboru výroby skla a bižuterie
17. Lukáš Kovář, sklář
18. Josef Dostál, umělecký sklář, výrobce dekorativního skla
19. Luboš Bubák, dopravní technolog

Strana zelených

1. Jiří Čáslavka, ekonom a etnolog
2. Karel Rýdl, vysokoškolský učitel
3. Zdeňka Plecháčková, inženýrka kvality
4. Eva Kodymová, etnograf
5. Miroslav Rubeš, zastupitel Pardubic
6. Jitka Dosoudilová, projektová manažerka
7. Radek Hűbl, sociální pracovník
8. Lucie Horváthová, sociální antropoložka
9. Zdeněk Janál, divadelní dramaturg
10. Hana Macková, učitelka v důchodu
11. Tomáš Formánek, odborový předák
12. Jakub Kutílek, dopravní inženýr
13. Jiří Malík, podnikatel ve zdravé výživě
14. Miroslav Hovorka, technik elektro, Ostřešany
15. Ondřej Sigmund, restaurátor
16. Pavel Peroutka, technik
17. Jan Matouš, živnostník
18. Pavel Kvapil, živnostník
19. Jiří Pavlosek, analytický chemik

Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska)

1. Petr Fibich, invalidní důchodce, telefonista
2. Josefina Koucká, sochařka
3. Petr Tichý, OSVČ
4. Tomáš Thun, THP
5. Lukáš Thun, státní zaměstnanec
6. Otakar Ryšavý, živnostník
7. Eliška Nováková, pedagog
8. Libor Novák, projektový manažer
9. Vítězslav Dittrich, sociální pracovník,
10. Vladimíra Blažková, zootechnik

Autor: Redakce

9.10.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Fotbalová Divize C: Živanice vyhrály 2:1 i doma

Studenti volí raději priváty. Chtějí soukromí a komfort.

Studenti volí raději priváty. Chtějí soukromí a komfort

Pardubice chystají novou stezku Vinice - stará vojenská plovárna

Pardubice – O tom, že jsou Pardubice opravdu městem cyklistů svědčí i další cyklostezka, která přibude v parku Vinice. Nová stezka Vinice – stará vojenská plovárna bude začínat u tenisových kurtů, které se nacházejí v ulici K Vinici, a povede podél střelnice až ke stávající komunikaci v bývalém vojenském areálu. Dlouhá bude necelý kilometr.

Obránce Pardubic Šejvl: Začali jsme aktivně, góly nás uklidnily

Pardubice – Trest pro Jiřího Pirocha znamenal vynucený zásah do složení obrany fotbalových Pardubic. Na pozici stopera se posunul Michal Surzyn, jako levý obránce se představil Dominik Fusek. Vedle nich nescházel stabilní člen obrany MARTIN ŠEJVL. 

Dominik Hašek se vrátil do Pardubic. U megaskluzavky pomáhal

Pardubice - Legendární hokejový brankář Dominik Hašek se vrátil do svých rodných Pardubic, aby se v sobotu zúčastnil akce Slide Czech neboli Po česku na zadku.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení