Z OBI si zloděj odnesl vestavěnou troubu

Pardubice – Údajně jen pět minut stačilo dosud neznámému pachateli k tomu, aby si z jednoho z největších marketů v Pardubicích odnesl bez zaplacení zboží v hodnotě šest tisíc korun. Pikantní na celé věci je to, že se jednalo o vestavěnou digitální troubu!

Autor:
Jan Šafář

Diskutovat (0) 6.3.2010 18:46

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Autor: Deník

Podle našich informací došlo k této události v obchodním domě OBI kolem čtrnácté hodiny. „Údajně během pěti minut někdo odcizil volně zasunutou vestavěnou digitální troubu značky Baumatic. Ta byla vystavena ve vzorkové kuchyni ve vestibulu obchodního domu,“ potvrdil našemu Deníku jeden z pardubických policistů.

Poškozená firma si škodu vyčíslila na šest tisíc korun. Jak vůbec mohlo k této krádeži dojít, to nyní šetří policisté. „Pachatel je podezřelý z trestného činu krádeže,“ dodal policista.
 



Diskuse k článku neobsahuje žádné příspěvky

E-paper - elektronická podoba tištěné verze

Náhled deníku Elektronické
vydání novin

73 deníků: najděte si svůj

Vybrat deník podle lokality