VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Bitva o Senát: Komárek šel darovat krev, Horská květiny

Pardubice – Už v pátek odpoledne přišli k volebním urnám dva kandidáti na senátorský post ve volebním obvodě číslo 43 – ředitelka pardubické školy Svítání Miluše Horská navržená hnutím Nestraníci a podnikatel Jiří Komárek (ČSSD).

22.10.2010
SDÍLEJ:

Odvolila také kandidátka do senátu Miluše HorskáFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

A jak oba strávili páteční den? „V deset hodin ráno zavítal do školy Svítání tajemník amerického velvyslanectví. Zajímalo ho především to, jaký názor mám jako kandidátka do Senátu na problémy v tomto regionu. Bylo to velmi zajímavé a podle mého názoru hodně přínosné setkání, z něhož by snad mohla vzejít i případná další spolupráce,“ konstatovala Miluše Horská.

„V poledne zavítaly do Svítání studentky speciální pedagogiky z Hradce Králové. Poté mě čekala schůzka nad jedním evropským projektem a pak cesta do Černé za Bory, kde jsem odvolila,“ řekla ředitelka Svítání, která volební komisi přivezla květiny. Večer pak byla kmotrou nového CD folkové skupiny Pouta.

„V pátek jsem vstával kolem sedmé hodiny. Ve čtvrtek už jsem byl v pět hodin ráno na nádraží, abych pokračoval ve volební kampani. Také jsem v nemocnici daroval krev,“ poznamenal kandidát ČSSD.

„Očekávám vítězství, ale při vší skromnosti musím sdělit, že vnímám paní Horskou jako silnou soupeřku,“ prohlásil Jiří Komárek.

Pokud jste tak ještě neučinili, můžete svůj hlas jednomu z kandidátů odevzdat ještě v sobotu od 8 do 14 hodin. Volební lístky doma v poštovní schránce nenajdete, dostatene je až ve volební místnosti. Tam si s sebou nezapomeňte vzít občanský průkaz či pas.

(td, sejk)

22.10.2010
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Studánka se chce do dvou let vrátit do ŽBL

setkání majitelů zahradních, parkových a modelových železnic.

Víkend v Rosicích: v zahradě železnice a na kolejích Hurvínek

Pardubickou Dubinu protne cyklostezka. Povede napříč sídlištěm

Pardubice – Ve městě přibude cyklostezka, protne jedno z největších pardubických sídlišť. „Město vypsalo výběrové řízení na zhotovitele stavby cyklostezky, která povede centrální osou sídliště Dubina, severovýchod – jihovýchod,“ uvádí mluvčí Magistrátu města Pardubic Iveta Koubková.

Házenkářský memoriál večer vystřídá posvícenská zábava

Opatovice nad Labem – Opatovický oddíl národní házené pořádá na svém hřišti v sobotu již 35. ročník memoriálu Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka. Klání začíná v 8:30 hodin. 

V kufru auta vezli pytel trávy. A nešlo o senoseč

Pardubický kraj - Vezeme deset kilo technického konopí, hájila se osádka osobního auta… Jenže hlídku celníků o tom nepřesvědčila.

Hasiči v Dolním Jelení oslaví 95 let od založení sboru

Dolní Jelení - Dorazí také Návštěvníci a výhled bude z jeřábu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení