VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dostihy: Město chce nyní držet bobříka mlčení

Pardubice – Zajímalo by se vás, co nového se nyní děje kolem Dostihového spolku, který je pořadatelem Velké pardubické a dalších akcí, nebo s nabídkou, kterou pardubické radnici učinil žokej Josef Váňa se svými partnery? Ze strany města nyní žádné oficiální vyjádření nečekejte.

20.1.2012 3
SDÍLEJ:

POŘADATEL VELKÉ PARDUBICKÉ,- Dostihový spolekFoto: DENÍK/ Luboš Jeníček

Pardubická radnice se totiž rozhodla, že raději bude držet „bobříka mlčení“.

„Nebudeme se nadále vyjadřovat k průběhu jakýchkoliv jednání, která budou vedena v souvislosti s Dostihovým spolkem a s pořádáním dostihů na závodišti v Pardubicích,“ uvedla v tiskovém prohlášení pardubická primátorka Štěpánka Fraňková.

„Vedení města Pardubice bude i nadále činit kroky směřující ke stabilizaci akciové společnosti Dostihový spolek, v níž je majoritním akcionářem. Současně se bude zabývat i nabídkami pana Josefa Váni a jeho partnerů, kteří chtějí vstoupit do pořádání dostihů v Pardubicích,“ ujistila v tiskovém prohlášení Štěpánka Fraňková.

„Obě tyto záležitosti se v posledních měsících těší velkému zájmu médií i veřejnosti. Zkušenosti však ukazují, že tato zvýšená pozornost velmi znesnadňuje cestu k nalezení konečných a v maximální možné míře ideálních řešení. Jednotlivé strany se o názorech svých partnerů dozvídají z denního tisku dříve, než z osobního jednání, situace je často zkreslována veřejnými komentáři lidí, kteří nejsou do problému zcela zasvěceni,“ posteskla si primátorka.

„O usneseních přijatých v souvislosti s touto problematikou Zastupitelstvem města Pardubice nebo o konkrétních uzavřených dohodách či smluvních vztazích budou média i veřejnost samozřejmě informována,“ uzavřela v tiskovém prohlášení Štěpánka Fraňková.

Autor: Tomáš Dvořák

20.1.2012 VSTUP DO DISKUSE 3
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Okresní přebor: Přelovice otrávily Sezemicím posvícenské hody

Čtyřikrát museli za jediný den museli strážníci uklidňovat mladého muže pod vlivem omamných látek.

Feťáka krotili strážníci čtyřikrát za jediný den

Přelouč obrátila kormidlo na svojí stranu, Bohdanečtí rozhodli v závěru

Pardubice - Křest nového hřiště v Přelouči se vydařil. Krajské fotbalové soutěže se o víkendu hrály i na dalších trávnících.

Na Univerzitu Pardubice nastoupily děti

Pardubice – Na Univerzitu Pardubice (UPCE) včera nastoupili žáci základních a středních škol. Začal totiž týden, kdy mají jako studenti „dětské univerzity“ možnost si vyzkoušet pro ně netraditní aktivity na pěti fakultách univerzity. 

Krajský přebor: Holice zvládly přestřelku

Pardubice - Zápasy druhého kola pokračoval o víkendu krajský fotbalový přebor.

Sportovní park se za rok vrátí do Pardubic

Pardubice – Sportovní park Pardubice úspěšně navázal na loňský Olympijský park Pardubice, podle předběžných výpočtů ho navštívilo 105 tisíc lidí. „Jsme rádi, že jsme projekt letos opakovali, počítáme s ním i příští rok,“ uvedl primátor Pardubic Martin Charvát.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení