VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Předkládejte žádosti o dotace v rámci Regionálního operačního programu

Pardubice - Dnem 17. prosince 2007 vyhlásila Regionální rada regionu soudržnosti Severovýchod již 2. kolo výzvy pro předkládání žádostí o dotace zRegionálního operačního programu NUTS II Severovýchod. Po první výzvě, která byla zaměřena na rozvoj silnic II. a III. třídy a na technickou pomoc, se nyní nabízí možnost získat finanční prostředky ze strukturálních fondů na spolufinancování projektů, které lze zařadit do jedné z následujících čtyř oblastí podpory: 2.2 Rozvoj měst, 2.3 Rozvoj venkova, 3.1 Rozvoj základní infrastruktury a doprovodných aktivit voblasti cestovního ruchu a 3.2 Marketingové a koordinační aktivity voblasti cestovního ruchu.

23.12.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

„Regionální operační program NUTS II Severovýchod je jedním znejdůležitějších programů nejen pro kraj, ale i pro města, obce, neziskový sektor i podnikatele pro získání evropských peněz na projekty investičního charakteru. Výzva je vyhlášena bezprostředně po schválení programu Evropskou komisí, pro žadatele jsou připraveny krozdělení téměř 3 miliardy korun. Podpořeny budou takové projekty, které přispějí k rozvoji a zvýšení atraktivity regionu jak pro investory, tak pro obyvatele i návštěvníky kraje,“ přiblížil svou vizi Roman Línek, vicehejtman Pardubického kraje a zároveň místopředseda Regionální rady regionu soudržnosti Severovýchod.

Žádosti o finanční podporu pro projekty, které budou realizovány na území Pardubického kraje, je možné předkládat do 28. 3. 2008 na Územním odboru realizace programu vPardubicích. Přesné znění výzvy, další potřebné informace a kontakty jsou pro žadatele kdispozici na internetových stránkách www.rada-severovychod.cz vsekci Regionální operační program.

23.12.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Studánka se chce do dvou let vrátit do ŽBL

setkání majitelů zahradních, parkových a modelových železnic.

Víkend v Rosicích: v zahradě železnice a na kolejích Hurvínek

Pardubickou Dubinu protne cyklostezka. Povede napříč sídlištěm

Pardubice – Ve městě přibude cyklostezka, protne jedno z největších pardubických sídlišť. „Město vypsalo výběrové řízení na zhotovitele stavby cyklostezky, která povede centrální osou sídliště Dubina, severovýchod – jihovýchod,“ uvádí mluvčí Magistrátu města Pardubic Iveta Koubková.

Házenkářský memoriál večer vystřídá posvícenská zábava

Opatovice nad Labem – Opatovický oddíl národní házené pořádá na svém hřišti v sobotu již 35. ročník memoriálu Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka. Klání začíná v 8:30 hodin. 

V kufru auta vezli pytel trávy. A nešlo o senoseč

Pardubický kraj - Vezeme deset kilo technického konopí, hájila se osádka osobního auta… Jenže hlídku celníků o tom nepřesvědčila.

Hasiči v Dolním Jelení oslaví 95 let od založení sboru

Dolní Jelení - Dorazí také Návštěvníci a výhled bude z jeřábu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení