VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Začíná posuzování spalovny

PARDUBICE - O stavbu spalovny se zajímají jak obyvatele dotčených obcí, tak krajský úřad

19.8.2007
SDÍLEJ:

O petici se velmi zajímali zástupci médiíFoto: DENÍK/Tomáš Kubelka

Společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., Rumunská 1, 120 00 Praha 2 předložila kraji oznámení, které hodnotí vlivy záměru „Modernizace spalovny průmyslových odpadů, provozovna Pardubice“ na životní prostředí a veřejné zdraví.

Krajský úřad Pardubického kraje zahájil zjišťovací řízení podle zákona č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí v úplném znění. Do oznámení lze nahlédnout v úřední hodiny na obecních úřadech v Rybitví, Srnojedech a Černé u Bohdanče, Městském úřadu Lázně Bohdaneč, Úřadu městského obvodu Pardubice VI, Úřadu městského obvodu Pardubice VII, Magistrátu města Pardubic a Krajském úřadu Pardubického kraje. Do textové části oznámení lze také nahlédnout v Informačním systému EIA na internetových stránkách CENIA (http://www.cenia.cz) a na stránkách ministerstva životního prostředí (http://www.env.cz/EIA), oznámení je uloženo pod kódem PAK 280.

Informace o zahájení zjišťovacího řízení je uvedena i na úřední desce Pardubického kraje, viz internetové stránky Pardubického kraje (www.pardubickykraj.cz). K předloženému oznámení může každý zaslat své písemné vyjádření Krajskému úřadu Pardubického kraje, odboru životního prostředí a zemědělství, a to do 30. srpna.

19.8.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Asistent trenéra reprezentace Lubomír Růžička.

Proč Jan Veselý nepřijel? Ale kde jsou ostatní?

Skupina tělesně postižených sportovců.

Financovaní sportu handicapovaných je až trapné

Pernštejnská fortuna pošesté. Na nádvoří zámku zní opět folk

Pardubice – Pardubický zámek ještě dnes i zítra večer rozezvučí melodický folk. Pošesté se zde totiž koná letní hudební festival Pernštejnská fortuna. Včera diváci přišli na zpívajícího právníka Iva Jahelku a legendárního Ivana Hlase.

Zpráva OFS: Jak hlásit výsledky a fakta

Pardubice - Zveřejňujeme oficiální zprávu okresního fotbalového svazu, a to včetně rozlosování a doporučení, jak hlásit výsledky.

Na pardubických Olšinkách bude sraz koček

Pardubice – Prostory ABC klubu na Olšinkách se v sobotu naplní chovateli koček a samozřejmě i jejich chlupatými svěřenci.

Pardubický festival plný jógy ukáže, že má jóga mnoho směrů

Pardubice – Zacvičit si jógu nebo se o ní alespoň něco dozvědět budou moci Pardubáci dnes na letním pardubickém festivalu jógy Surya yoga fest v Centru Kosatec. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení