VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ulice Teplého je kompletně uzavřena. Jinak jede i MHD

Pardubice - Pardubice opět čekají kolony. Stavbaři uzavřeli ulici Teplého až po dopravní podnik.

2.9.2013 4
SDÍLEJ:

V Pardubicích se řidičům uzavřela další silnice. Tentokrát Teplého.Foto: DENÍK/Jiří Sejkora

Úplná uzavírka prý urychlí práce, a ty oproti očekávání skončí už 17. listopadu. Současně s touto etapou stavby bude provedena rekonstrukce vodovodních a kanalizačních přípojek k nemovitostem. Vozidla integrovaného záchranného systému budou moci projíždět uzavřeným úsekem ulice Rožkovy.

Pardubický kraj tak pokračuje v realizaci několika projektů modernizací silnic II. třídy spolufinancovaných z evropských fondů prostřednictvím Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.
„Zatím byl modernizován úsek od křižovatky s ulicí Lexova po křižovatku s ulicí Pražská," řekl náměstek hejtmana zodpovědný za dopravu a dopravní obslužnost Jaromír Dušek.

Jaká bude objízdná trasa?

Objízdná trasa pro osobní vozidla, městskou hromadnou dopravu a vozidla integrovaného záchranného systému je vedena obousměrně od křižovatky s ulicí Jana Palacha ke křižovatce s ulicí Milheimovou a odtud touto ulicí směrem ke křižovatce v ulici Pražská (před čerpací stanicí Benzina) a po Pražské ulici k mimoúrovňové křižovatce Závodiště, nebo ulicemi Jana Palacha a Chrudimská po křižovatku s ulicí Demokratické mládeže a odtud přes Lexovu ulici až ke křižovatce s ulicí Teplého a mimoúrovňové křižovatce Závodiště.

Pro tranzit je objízdná trasa obousměrně vedena ze směru od Přelouče přes mimoúrovňovou křižovatku Závodiště po silnici I/37 směr Chrudim a poté přes okružní křižovatku Dražkovice ulicemi Chrudimská a Jana Palacha zpět do města. Změny se dotýkají i některých spojů městské hromadné dopravy.

Autor: Redakce

2.9.2013 VSTUP DO DISKUSE 4
SDÍLEJ:
FK Pardubice

Fotbalové výročí: Plné tribuny vítaly první ligu

Dům dětí a mládeže se dočká oprav

Dům dětí a mládeže se dočká oprav

Dvě hledané osoby předvedli strážníci na policii

Pardubice - Strážníci doručili dvě hledané osoby. 

Sportovní park přilákal sto tisíc lidí. Vrátí se zase za rok

Pardubice - Sportovní park Pardubice, který na více než týden zakotvil v parku Na Špici, na pardubickém zámku, ale i na soutoku řek Labe a Chrudimky, se stal nejnavštěvovanější městskou akcí letošního léta. 

Swingoví Piráti z Pardubic míří do Abbey Road

Pardubice – Populární pardubická hudební formace Pirate Swing Band má nakročeno do Abbey Road, jednoho z nejslavnějších nahrávacích studií na světě.

Sladká krádež. Bonbónů ale bylo víc, než se zdálo

Pardubice - Ukrást bonbóny je jedna věc, urkást celé krabici už se ale přehlédnout nedá.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení