VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ve Velvetu přistál Ježíšek. Nesl dárky do Tip ligy

Pardubice - Vyhlášení populární soutěže čtenářů Pardubického deníku se znovu ujala pohostinná pardubická restaurace. Stoly praskaly pod tíhou cen

22.12.2013
SDÍLEJ:

Finálová sestava hráčů Tipligy 2013Foto: DENÍK/Luboš Jeníček

Partneři slavnostního vyhlášení Tip ligy Pardubického deníku
Pivovar Rychtář (Hlinsko), Elektro Berry (Praha), Fotbalový klub (Pardubice), Restaurace Velvet (Pardubice), Frencl s.r.o. lahůdky (Ráby), Alena Zachová výroba perníku (Pardubice), Pardubický pivovar, a.s. (Pardubice), Kosmetické a regenerační studio Chantal (Pardubice), Nehtové studio Zdena Šťovíčková (Pardubice), Kadeřnictví Nový svět (Pardubice), Studio Vibrostation (Pardubice), Trafika Grand (Pardubice), Vinotéka Grand (Pardubice), Magic of Nature (Pardubice), prodejna Špalda (Pardubice), Cheesy Market (Pardubice),  Jan Motyčka – provozovatel letního kina a distributor filmů (Pardubice)

Kde domov můj… Úvodní slova z české hymny si můžeme klidně propůjčit pro oznámení místa, kde se konalo vyhlášení podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Pardubického deníku.   Restaurace Velvet stejně jako v loňském  nabídla slavnostnímu aktu dokonalé zázemí. Nezaujatý návštěvník si také musel myslet, že do centra města předčasně dorazil Ježíšek.

Zásluhou našich stálých i nových partnerů obdržel každý elitní tipér minimálně čtyři ceny. Pardubický deník pokračoval rovněž v tradici, kdy si každý hráč mohl vybrat dárky sám. Aby to bylo spravedlivé, tak od prvního do jedenáctého místa.

Korunu pro podzimního vítěze si nasadil na hlavu Josef Svoboda. Musel ji akorát jednou sundat, neboť byl za své výkony oceněn dresem FK Pardubice s vlastnoručními podpisy hráčů. A ten si jako velký fanda tohoto klubu chtěl navléknout. Mohl si také pohodlně hovět na trůnu. Pardon, na sudu Rychtáře z hlineckého pivovaru. No a při tom si hlavičkovat s míčem rovněž věnovaným fotbalisty.

Velvet ve všech pádech. Obsluha se postarala o žaludky všech přítomných ze společnosti Pardubického deníku. Vedení restaurace věnovalo ceny v podobě voucherů. S nadšením se také setkala možnost uspořádat klání na bowlingové dráze. Tenhle večer zkrátka neměl chybu…

Jako ve fotbale: hlavně se dostat do základní jedenáctky!

Víte, co má Tip liga Pardubického deníku čtenářů společného s fotbalem? Jasně, odpovíte, že se jedná o soutěž, ve které se tipují fotbalové zápasy. To máte sice pravdu, ale zkuste pokračovat. Už nevíte? Tak my vám pomůžeme. Na jejím konci dojde k ocenění jedenácti nejlepších. A fotbal přeci hraje  jedenáct borců. Poslední společný rys: každý se chce dostat do základu! Na vyhlášení dorazila lehce oslabená sestava. Ze všech obdarovaných hráčů čišela radost nejen z množství cen, ale především z toho, že chvíli mohli pobýt ve velmi přátelském prostředí.

1. Josef Svoboda 76 b.
„Cítím se úžasně a dá se říci, že už měsíc prožívám velkou euforii. Celkové vítězství jsem neočekával, neboť jsem před závěrečným kolem ztrácel na vedoucího deset bodů. V posledním dějství jsem ale hodně zariskoval. Říkal jsem si: hop nebo trop. I při vědomí, že vypadnu z první desítky."

2. Vlastimil Pelikán 76 b.
„Já jsem nadšený. Vyhrál jsem jedno kolo a v celkovém pořadí mám stejně bodů jako vítěz. Tip liga mě začala nesmírně bavit. Studuji tabulky a probírám se výsledky. Na druhou stranu trochu mě mrzí, že jsme poslední kolo s kapitánem naší grupy ve Starém Hradišti protaktizovali."

3. Josef Jindra 74 b.
„Pepíkův kupon je jedním na kterých tipuji. Přestože jsme celý podzim atakovali první místo, nevyšlo to. Poslední kolo jsem překombinoval. Jako kapitán naší skupiny ve Starém Hradišti jsem chtěl, aby vyhrál Vlasta Pelikán. To ale nemění nic na faktu, že třetí flek beru," podotýká Antonín Voříšek.

4. Zbyněk Horčička 73 b.
„Kluk je velice spokojený. Vypadalo, že podzim bude nic moc. Postupně se však prokousával nahoru a poslední dvě kola se mu hodně vydařila. Toho katapultovalo mezi jedenáct nejlepších," reprodukoval slova svého syna Luděk Horčička.

5. Alena Rejmonová 73 b.
„Já jsem doslova šťastná. Podařilo se mi porazit manžela, který už byl jednou na slavnostním vyhlášení. Dlouhou jsem o tom snila a teď  se mi to splnilo. Na druhou stranu on se na mém úspěchu podílel. Natipuje zápasy a je na mně, jestli to tak nechám. Kolikrát jsem zariskovala a vyšlo to."

6. Zbyněk Honza 73 b.
„Paráda. Podruhé za sebou jsem se dostal v těžké konkurenci pardubického okresu mezi nejlepší. Dokonce jsem mohl i celkově vyhrát. V posledním kole jsem věřil tomu, že se béčko Přelouče posílí a hráče áčka. Nestalo se tak a Řečany tam vyhrály. Na poslední chvíli jsem změnil tip."

7. Martin Joudal 73 b.
Tento hráč na slavnostní vyhlášení nedorazil .

8. Aleš Mužík 73 b.
„Začal jsem hodně zespodu a pak jsem se drápal nahoru. V předposledním kole jsem se dotáhl na třetí místo, ale to jsem nakonec  neudržel. Moravany totiž dostaly gól v Letohradu v devadesáté minutě. Nicméně jsem spokojen, že figuruji v první jedenáctce."

9. Vlasta Kubizňáková 70 b.
„Je strašně fajn, že jsem se umístila mezi nejlepšími. Navíc jsem porazila svého muže.  Je ale pravda, že on na tom má lví podíl. Akorát někdy jsem s nim nesouhlasila a v posledním kole se mi to vyplatilo."

10. Martin Hrnčál 70 b.
„Jsem velmi potěšen. Po dvou propadových kol jsem v to ani nevěřil. Patřím do velké skupiny lidí ve Starém Hradišti, která se takto Tip ligou baví. Celý týden se u nás nemluví o ničem jiném, než o tom, jak kdo sázel. Soutěžíme pro legraci a utužování kolektivu. Pozvání na slavnostní vyhlašování je potom příjemným bonusem."

11. Vítězslav Rejmon 70 b.
„Jsem spokojený, protože umístění v jedenáctce považuji za úspěch. Pohybuji se ve fotbalových kruzích, ovšem trochu jsem na svojí jistotu dojel. Tak jsem se po nepovedeném začátku vrátil pokorně ke studování tabulek…" 

Autor: Zdeněk Zamastil

22.12.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Okresní přebor: Přelovice otrávily Sezemicím posvícenské hody

Čtyřikrát museli za jediný den museli strážníci uklidňovat mladého muže pod vlivem omamných látek.

Feťáka krotili strážníci čtyřikrát za jediný den

Přelouč obrátila kormidlo na svojí stranu, Bohdanečtí rozhodli v závěru

Pardubice - Křest nového hřiště v Přelouči se vydařil. Krajské fotbalové soutěže se o víkendu hrály i na dalších trávnících.

Na Univerzitu Pardubice nastoupily děti

Pardubice – Na Univerzitu Pardubice (UPCE) včera nastoupili žáci základních a středních škol. Začal totiž týden, kdy mají jako studenti „dětské univerzity“ možnost si vyzkoušet pro ně netraditní aktivity na pěti fakultách univerzity. 

Krajský přebor: Holice zvládly přestřelku

Pardubice - Zápasy druhého kola pokračoval o víkendu krajský fotbalový přebor.

Sportovní park se za rok vrátí do Pardubic

Pardubice – Sportovní park Pardubice úspěšně navázal na loňský Olympijský park Pardubice, podle předběžných výpočtů ho navštívilo 105 tisíc lidí. „Jsme rádi, že jsme projekt letos opakovali, počítáme s ním i příští rok,“ uvedl primátor Pardubic Martin Charvát.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení