Novou tváří Beksy se stal třiadvacetiletý slovenský reprezentant Jakub Merešš. Naposledy působil v Žilině. A pozor: dvoumetrový basketbalista byl v minulém ročníku SBL nejlepším střelcem svého týmu. Průměrně zapisoval 14,2 bodu a šest doskoků na zápas. Jeho koeficient užitečnosti byl 15,4. V pardubickém klubu Merešš podepsal víceletý kontrakt.

„Jsem velmi rád, že se mohu stát součástí pardubického klubu. Myslím, že příchod do Pardubic je pro mě nejlepší možností, co se týče mého kariérního růstu a dalšího zlepšování. Viděl jsem několik videí ze zápasů a velice se mi líbila atmosféra, která panuje v hale Dašická,“ posílá Merešš vzkaz pardubickým příznivcům. 

„Máme velkou radost, že jsme se s Jakubem Mereššem velmi rychle domluvili na podpisu smlouvy. Kombinace jeho výjimečných fyzických dispozic, potenciálu i nadále rozvíjet svůj dovednostní arzenál a hlavně hladu neustále se zlepšovat, byla hlavními důvody, proč jsme s Jakubem uzavřeli víceletý kontrakt,“ vysvětluje Martin Marek, generální manažer pardubického klubu.